בכורה עולמית לשלט של ה- NINTENDO REVOLUTION - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בכורה עולמית לשלט של ה- NINTENDO REVOLUTION

תמיד מחייך

Recommended Posts

הקטע של להוזיז את השלט במרחב כבר נוסה בעבר (בגיים פאד של מייקרוסופט, הfreestyle pro), והתגלה כלא יעיל לחלוטין.

כל הדבר הזה נראה ביזארי לחלוטין ואין לי מושג איך מישהו ממש ישחק עם זה משחקים. לדעתי הם גם יעשו שלט "רגיל".

טוב נחכה ונראה איך באמת יישמו וישתמשו בדבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ניסו להוציא שלט מהפכני ולכאורה (או שלא לכאורה) הלכו אחורה.

גם לי זה נראה כשלט די גרוע, בסיסי ולא נוח, אבל אני מקווה שכולנו טועים.

אגב, בביקורות באתרים הגדולים ברשת לא השמיצו את השלט.

ללא ספק מעניין.

ימים יגידו איך שוק הצרכנים יגיב לשלט הביזארי החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שהתנסה בשלט אמר שהוא חזק ביותר,ונוח להדהים.

השליטה המרחבית שלו היא לראשונה ב-3 מימדים,והיא מוחלטת.

תחשבו על משחק פעולה מגוף ראשון,בו אתם מכוונים את המבט שלכם בעזרת תנועת השלט,יכול להיות יותר נוח אפילו מעכבר.

נינטנדו לא הלכו אחורה,הם קפצו קדימה בדילוגי ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שרע בזה

עזוב את הנזק הבריאותי מהעובדה שעכשיו אתה צריך להזיז את מפרק היד, התרגלנו לשחק עם האצבעות, לעבור לשחק עם כל היד לא רק שיהיה לא נוח (ורק מהסיבה שהתרגלנו אחרת) אלה גם ירתיע אנשים מלנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של להוזיז את השלט במרחב כבר נוסה בעבר (בגיים פאד של מייקרוסופט, הfreestyle pro), והתגלה כלא יעיל לחלוטין.

כל הדבר הזה נראה ביזארי לחלוטין ואין לי מושג איך מישהו ממש ישחק עם זה משחקים. לדעתי הם גם יעשו שלט "רגיל".

טוב נחכה ונראה איך באמת יישמו וישתמשו בדבר הזה.

חח אני קורבן של הגיימפאד הזה הוא היה נוח רק במשחק אופנועים הזה שחילקו איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ניסו להוציא שלט מהפכני ולכאורה (או שלא לכאורה) הלכו אחורה.

גם לי זה נראה כשלט די גרוע, בסיסי ולא נוח, אבל אני מקווה שכולנו טועים.

אגב, בביקורות באתרים הגדולים ברשת לא השמיצו את השלט.

ללא ספק מעניין.

ימים יגידו איך שוק הצרכנים יגיב לשלט הביזארי החדש.

"מקווה"?

מיצידי שישווקו את הקונסולה עם פיליפנית שתשלוט במקומך....

למי בכלל איפכת מהקונסולה הזו?

5 שנים אחרי האקסבוקס הם מוציאים קונסולה עם יכולות פחות טובו מהאקסבוקס תחת הטענה שהם יודעים מה זו משחקיות טובה...

היחידים שעדיין קונים משהוא של החברה הזו הם פנבוייס לשמם, והם מצטמצמים מאוד מהר (אם שמתם לב למכירות של הקיוב ברחבי העולם)...

הדבר היחידי שיכול להיות כיף עם השלט הזה זה משחק מלחמת הכוכבים והשלט הוא החרב אור שלך....

חוצמזה אני לא יכול לחשוב על יישום הגיוני של השטות הזו.

לפעמים זה נראה כאילו החברה מנסה להוציא מוצר כמה שיותר מוזר שבחיים לא היית חושב שאפשר לעשות ממנו משחק, סתם בשבל הקטע.

מבחינתי החברה הזו לא רלוונטית למחזור הבא של הקונסולות ואני מניח שגם לא תשרוד הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שהתנסה בשלט אמר שהוא חזק ביותר,ונוח להדהים.

איפה ראית מישהו שניסה אותו? עד עכשיו ראיתי רק פרטים טכניים ותמונות. שלח קישורים אם יש.

"מקווה"?

מיצידי שישווקו את הקונסולה עם פיליפנית שתשלוט במקומך....

למי בכלל איפכת מהקונסולה הזו?

5 שנים אחרי האקסבוקס הם מוציאים קונסולה עם יכולות פחות טובו מהאקסבוקס תחת הטענה שהם יודעים מה זו משחקיות טובה...

היחידים שעדיין קונים משהוא של החברה הזו הם פנבוייס לשמם, והם מצטמצמים מאוד מהר (אם שמתם לב למכירות של הקיוב ברחבי העולם)...

...

זה עניין של טעם. יש כאלה שמעדיפים את סוג המשחקים שיש לנינטנדו. בנוסף לנינטנדו יש יותר משחקים שמתאימים גם לילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייבים להוציא את הרבולושין. לכולם יש חדשות חוץ מלניטנדו? זה גזר דין מוות.

ונכון, לניטנדו אין טכנולוגית מתקדמות או מצע שנראה לנו הגיוני, זאת בגלל שזה לא מיועד לנו, הקונסולות שלהם מיועדות לגיימרים מובגרים מתחילים

או לילדים קטנים. היתרון הוא בפשטות הקונסולה, מחירה הזול היותר והתדמית בחיובית שלה אצל ההורים והמבוגרים.

בעניין השלט, אני לא יודע מה חושבים לעצמם, איך אני אשחק בטלביזיה עם שלט כזה? מה אני אחזיק אותו באוויר כל הזמן?

אחרי כמה שעות זה ימאס.

שלט כזה טוב למשחקים קצרים על הספה (כמו המשחקים בכבלים והלווין) אבל כמו אצל הכבלים והלווין, לשחק הרבה זמן כך זה ממש לא נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית מישהו שניסה אותו? עד עכשיו ראיתי רק פרטים טכניים ותמונות. שלח קישורים אם יש.

זה עניין של טעם. יש כאלה שמעדיפים את סוג המשחקים שיש לנינטנדו. בנוסף לנינטנדו יש יותר משחקים שמתאימים גם לילדים.

ניטנדו עושים רושם שהם לוקחים כיוון של UNDER DOG, הם עושים משחקים לקהל היעד שנמצא בשוליים.

בכל מוצר אחר זה היה יכול ללכת נפלא, אבל שוק המשחקים כיום לא מאפשר את זה, ניתן כיום ליצור רק להיטים שקולעים לרב קהל היעד.

וניטנדו פעם אחרי פעם מוציאים שטויות לא הגיוניות שמעוררת בך מחשבה "what the hell were they thinking???" , זה היה גם עם הניטנדו DS שיצא ממש ליד הPSP אבל נחות ממנה כמה עשורים מבחינה טכנולוגית.

הציבור הצביעה, המכירות של ניטנדו חלשות מאוד עד כדי כך שחנויות באירופה כמעט נותנות את הקיוב ביחינם רק כדי להפטר מהמלאי הקיים, אין הזמנות לא של קיוב ולא של משחקים לקיוב.

אני לא חושב שניראה את ניטנדו עוד הרבה זמן שלא לדבר על האפשרות שגורל המהפכה יהיה גורל הפאנטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר הערות.

א. לשלט יהיה אפשר לחבר אביזרים חיצוניים דרך חיבור בתחתיתו, לדוגמא, הג'יוסטיק האנלוגי שהוצג.

ב. אם אני מבין נכון, השליטה באמצעות השלט תהיה שונה לחלוטין מהשליטה בפרייסטייל.

במקום ג'ירוסקופ שקולט תנועה של פרק היד, תקלט התנועה בשלושה מימדים. ככה שאין מקום להשוואה בינהם.

ג. לנינטנדו יש בהחלט מסורת של משחקים מאוד כיפיים. גם אם פשוטים יחסית. בנוסף, בסיס המכירות שלהם הוא בעיקר בשוק היפני. ככה שהבאת דוגמאות מאירופה לא רלוונטית.

נ.ב. לא נראה לי שהזכירו אותו בת'רד הזה, אבל ברשימת המוצרים המשוגעים של אפשר למצוא גם את הגיימבוי-מיקרו, שרק מוכיח עד כמה הם מסוגלים למכור למעריצים שלהם עוד מאותן פרות חולבות ישנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...