project domi-nation בבניה. נערך,צריך את דעתכם. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

project domi-nation בבניה. נערך,צריך את דעתכם.

domiel

Recommended Posts

כיוון שאני נוטה ללכת לכל לאן פארטי שיש בארץ ודיי נמאס לי ללכת עם אותו מארז פח ענק ששוקל בערך 25 קילו.

אז אני מתכוון לעשות מארז בעצמי ואני דיי אבוד...הכי חשוב לי ש המארז יהיה קל וקומפקטי.

יש לי גישה מלאה לעץ לכן זה יהיה כנראה החומר שאני ישתמש בו.

עכשיו,עומדות בפני כמה דילמות:

עובי העץ,עץ מעביר חום בצורה נוראית לכן יותר מידי עבה יהיה רע,ודק מידי מסכן את הרכיבים.. מהו לדעתכם העובי המתאים?

איך לחבר את לוח האם,וכרטיס המסך?

מהו גודל ספק רגיל של 300W ולוח אם?

ומהו הרוחב של X600P?

תודה מראש,ולילה טוב.

עריכה: כל מה שנרשם למעלה לא רלוונטי כיוון שהשגתי תיק למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתפנה לאלו שעשו מודים רציניים של בניית מארז, יש להם את הניסיון וגם קצת חיפוש בפורום יומני פרוייקט בטח יעזור.

בכל אופן למה לא פשוט למצוא בלוח האם שלך איפה יש את כניסות הברגים למארז ולהכין חורים במקומות הנכונים?

וככה גם עם שאר הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו היה לי רעיון פעם למחשב בתוך מנגל..הפשוטים האלה..ממתכת..יש מצב שחלק מהכרטיסים לא יכנסו בגובה, אבל בטוח שאפשר לסדר משהו..ואז מעל אפשר לשים הרבה מאווריי 120, ואז המחשב יהיה ממש קר..זה לא מצריך הרבה תקציב, אבל זה די הרבה עבודה..ותחשוב איזה קל זה להרים מנגל..חחח

אני ויתרתי על זה כי נגמר לי החופש, והבית ספר שלי לוקח לי יותר מדי שעות בשבוע..אבל תנסה, זה יהיה מגניב! רק בחופש הבא[אולי סוכות] אם אני אעשה כזה, וגם אתה תעשה, אל תגיד שגנבתי את הרעיון..חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שזה ללאנים אתה יכול לחבר לו גם גלגלים יהיה נחמד ככה כמו מזוודה יענו 4 גלגלים ואז חוט כזה שאתה מחזיק ביד וזה פשוט נוסע...

לפי דעתי לא כדי לחבר למחשב גלגלים בעיקר בגלל שזה מגביה את המארז ויש סכנת התפכות...אני אישית חושב שאם אתה אומר ככה למה לא לעשות עגלה קטנה מעץ (שאגב יש לו גישה מלאה כמו שהוא אמר)

חוץ מזה מה אתה אומר על פרספקס? אני לא יודע כמה אתה יודע לעבוד איתו אבל ראיתי כמה מחשבים מממש מממממממש יפים שהוכנו (לבד!) מפרספקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מעץ גם יהיה לך כבד כי עץ זה לא חומר קל,

עקרונית נראה לי שאתה צריך מארז קטנצ'יק ולא משהו יותר גודל או גלגלים

אז תקח את המידות של החומרה שלך

ותנסה לתכנן ת'מארז הכי קטן שאתה יכול במידות

כמו שיכלול 2-3 מאווררים במארז אז תתכנן גם אותם בגודל

זה יהיה לך מצויין מבחינת לסחוב ללאנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב המשואר לפרויקט ומה הכיון שאתה רוצה ללכת ?

לגבי עץ... בחירת חומר עבודה לפי דעתי רעה

יש הרבה ממתכת שלא ישקלו לך 15 קילו כפי שציינו ניתן להוסיף גלגלים ואף לעלות עוד דרגה ואף לדחוף לשם מנוע חשמלי

תפרט על הכיוון שאתה רוצה ללכת בו

כגון משחקים (איזה משחק אולי שיהיה הקונספט) או הניק שלך עם עוד כמה סמלים וכדומה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבתי את עניין העץ,זה יקח לי המון זמן,והכובד המעורך שלו יהיה כמו המארז הנוכחי.

ובכל זאת נשארו לי 400 ש"ח לגרום למארז להראות הרבה יותר יפה מעכשיו...(עשיתי בו עבודה ערבית עם מספרי פח..אני לא חוזר על זה...)

ובכל מקרה עלו לי הרבה רעיונות וזה הרעיון שהכי אהבתי.

http://img400.imageshack.us/my.php?image=projectdomination8sf.png

יש לכם רעיונות לשיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה סגרת?

אתה לא רוצה מארז קטן?

אתה עושה רק את החלון מפרספקס?

אתה לוקח מארז קיים?

הבעיה היתה המשקל של המחשב..כיוון שראיתי אנשים שרצו לעשות את אותו דבר וגילו שבעצם המארז רק יותר קטן ולא שוקל פחות.

אז אני קונה תיק גב בשיביל הלאנים...ונשאר לי תקציב שנועד למארז שרציתי לבנות מעץ...אז לפחות אני יתקן את המארז הנוכחי ויעשה אותו יותר יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...