מחפש נגן חדש לאחר שנגנב Ipod - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן חדש לאחר שנגנב Ipod

e-d-a

Recommended Posts

כמו שראיתם בכותרת היה לי mini שנגנב לא חשוב איך ולמה אבל עכשיו אני רוצה לקנות נגן באותו עלות פחות או יותר ובאותו גודל, אז ישר חשבתי על iriver h10 אבל בגלל שאני בצבא וממש לא מעודכן רוצה לדעת מה כדי ואם יש דברים חדשים (חוץ מה nano).

וגם רציתי לדעת אם יש עברית לiriver שזה ממש שניות לסדר את כל העברית על המכשיר כמו בi pod?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והעברית תקינה לגמרי? (הכוונה שזה לא עברית הפוכה וכו...)

מבחינת איכות שמע ועוצמה איזה נגן הכי טוב בקטגורייה הזאת?

וגם למה תמיד ממליצים על הh10 ולא על קראיטיב מיקרו או ריו או ? (ולא סתם לכתוב יותר טוב אלה למה)

אני יודע למשל שיש בו הקלטה ורדיו וב אין מי שזה חשוב לו יכול להעדיף את הH10 על הi pod  אבל יש עוד נגנים שיש להם את התכונות האלה ולא מדברים עליהם, קיצר אני רוצה לדעת מה כל כך מיוחד בו ש90 אחוז מהפורום ממליץ עליו...

דרך אגב יש לי שהם קצת יותר מהממוצע ועל נגן ג'נרי מסכן הם נשמעו לי (ואני מדגיש לי) ממש מעולה אם באסים חזקים, אז חשוב לי שהנגן יהיה איכותי כי גם השקעתי באוזניות איכותיות (לרמה שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציבעוני....מציג , אם אני לא טועה איכות שמע טובה יותר, באנדל עשיר יותר.....ועוד כמה דברים שלא עולים לי בראש עכשיו.

אהה....והוא גם זול יותר...נראה לי.

ובקשר לעיברית...היא הפוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפוד והאייריבר משתמשים באותם טאגים ולכן זה לא משנה עם איזו תוכנה אתה משנה את הטאגים תראה את זה באייריבר טוב...

אני משתמש בפליפ פלופ 2 שגם תוכנה שמזוהת עם האייפוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שכל כך הבנת מה אני מתכוון, התוכנה הזאת hebrew flipper בלי קשר לטאגים הופכת את העברית על המכשיר שזה אומר, העברת את השיר "חום יולי אוגוסט" לi pod אז השיר מוצג ככה "םוח ילוי טסוגוא" ואז בשביל להפוך את השם בחזרה אין צורך לעשות את זה ידנית על המחשב אלה מחברים את ה i pod למחשב פותחים את התוכנה (hebrew flipper) לוחצים על כפתור ואז כל השמות מסתדרים ממש בשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...