חברות קבר- פתרון לעניים או עשיקת אזרחים תמימים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות קבר- פתרון לעניים או עשיקת אזרחים תמימים?

Dark_Phantom

Recommended Posts

אני זוקף לעצמי הצלת שתי אנשים מקניית מחשב עם "מארז איכותי מפואר" וכרטיס 3D "איכותי" משולב אינטגרלי(ציטוט מדויק מהעיתון).

אחד מהם קנה מחשב מחנות שכונתית איכותית ::) ואני הזמנתי חלקים בנפרד,למרות שלו היה מעבד חזק משלי ב700 Mhz (אינטל מקורי :P)

שלי מסוגל להריץ תוכנות,משחקים ויישומים שהוא רק יכול לחלום עליהם...

המקרה השני הוא חבר שקנה GF2 משוכלל "דגם 200UltraMX חדש"ב800 שקל ::)...

עריכה:שחכתי את סוף הסיפור, ומאז כולם קנו מחשבים איכותיים במחירים הגיוניים שיחקוQ3A, Deus Ex וRedFaction באושר ורזולציות גבוהות,ושלחו את העשקנים לה*דיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ד"א שאלתי פעם "טכנקבר" כמה FPS הכרטיסים האיכותיים שלהם מקבלים במשחקים מבוססי Q3A

הוא שאל אותי מה זה FPS... הסתכלתי עליו במבט כזה של ::)

ואז הוא עשה לי "צריך לחבר אותו ללוח אם ע"י בקר סקאזי ואז תקבל 1.8 FPS" :D

מי האידיוט, צריך לתת לו קידום לאידיוט^2!!!

בתכלס זו ממש שאלה שאין לה סוף, אי אפשר להאשים את הלקוחות בחוסר ידע (כי אין אף גורם אובייקטיבי (חוץ מאתרי החומרה ) שייעץ ללקוח לפני קנייה(שגם לא כולם יודעים עליהם).

מה שכן צריכים להוקיע את הניצול הציני של חברות, יבואנים וסוחרים את חוסר הידע של הלקוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון כי בת'כלס מה מלמדים בקורס "טכנאי (בלאי)PC"

מלמדים אותך להרכיב מחשה, להתכין WIN לגרסאותיה השונות קצת לקנפג פה וקצת שם והנה לך מחשב

במקום שיתעמקו בלימוד הפרמטרים השונים של חומרות שונות וככה הוא ילמד להרכיב מחשבים איכותיים

וגם בעלי החנויות צריכים ללמוד על חומרות איכותיות!

בשורה התחתונה האשמה לדעתי היא באינטל

הרי הם חינכו אותנו "שMHZים זה העיקר!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה קורה שהחברים פשוט דורשים שיעשקו אותם (לא מקשיבים והולכים עיוורים אחרי מותגים) ?

בדיוק, היום שאומרים לי "קניתי GF4" (וזה MX מסריח) אני פשוט אומר תתחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה אנחנו נכנסים לתפקיד...אנחנו אלה שאמרוים להציל אותם שילמדו מהטעויות שלהם!,

לי זה קרה ולמדתי ולא היה אף אחד שיסביר לי שמה שאני קניתי זה חרא! ולכן עדיף להעביר את זה הלאה לאנשים במקום לראות אותם

נדפקים..כמה שזה כיף והכל לראות חברים שלך סובלים (???) עדיין צריך להזהיר אותם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן זה מעצבן, נגיד חבר שלי קנה איזה כרטיס מסך פה, עכבר פה, שם...

אז בקיצר לאחר שהוא קנה אני אומר לו שהוא קנה כל מיני דברים בינוניים למדי (שהיה לו כסף לבסט אוף דה בסט) ואז אני מנסה להסביר לו למה ומה יותר טוב ואיפה... בקיצר אני רואה את המבט התמוה שלו מהשיחה בטלפון אפילו ואומר לו: "תתחדש, ביי" אין מה לעשות... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים אני פשוט מתפלא- עד כמה אנשים יכולים להיות טיפשים ???

משמזכיר לי עוד סיפור משעשע

בבית ספר שבו אני לומד אני משתתף בפרויקט מסוים- קוראים לו צהלה

בקיצור יום אחד אמר המדריך שלנו בפרויקט- אתם הולכים לקבל מחשבים

"top of the best" לדבריו. כמובן אני הייתי ישר התחלתי לדמיין 4 איזה 2 גי'(זה היה לפני כמה חודשים)

עם ג'י 4 4600 כלומר מחשב הכי טוב שאפשר. משעוד הוא הוא אמר שזה של פקארד בל ואני אז עוד חשבתי שפקארד

בל זה מחשבים איכותים(כמה טעויות בחיים כבר עשיתי..... ::)). טוב אחרי חודשים עיקוב היעו המחשבים ולא תאמינו

למפרט שלהם: סלרון 800( >:( >:(), 128 מגה pc100(לא שמעו על ddr?) כרטיס מסך מובנה של ולוח אם

של ערכת שבבים 815. וזה עוד עם מסך 15 אינצ'. היום!!!15 אינץ!!! מאיפה הם השיגו את זה מכירת חיסול:

4 מסכים ב1000 ש"ח. וכמובן על מארז מתנוסס nec. הלא איך אפשר בלי לוגו של חברה איכותית ביותר.

אבל הקטע העצוב ביותר הוא שרוב חברים שלי שיחד איתי בפרויקט כל כך התלהבו מהמחשב ובאמת חשבו שזה

מחשב טוב מאוד למרות שניסיתי לשכנע אותם שזה מחשב חרא ביותר. לא פלא שזו הייתה תרומה- הם פשוט הרכיבו

מחשב הכי חרא שיש אמרו שזה מחשב טוב מאוד מכרו לבן אדם מסכן שרצה לעשות תרומה וגם עוררו ציפיות שווא בי

כל הכבוד פקארד בל!!!

נ.ב-הארד דיסק של מקסטור 20 גי' 5400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...