חברות קבר- פתרון לעניים או עשיקת אזרחים תמימים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות קבר- פתרון לעניים או עשיקת אזרחים תמימים?

Dark_Phantom

Recommended Posts

טוב הפעם אני רוצה לפתוח דיון על שאלה כאובה בארצנו הקטנטונת הלא היא- "חברות קבר"

הכל התחיל לפני הרבה מאוד זמן עוד כשהידע שלי במחשבים שאף לאפס. בדיוק אז הלכתי לקנות את

המחשב הראשון שלי.כולי שמחה וששון ולפי עצת חברים טובים של אמא שלי(טעות ראשונה- הקשבתי להם)

החלטנו ללכת לקנות מחשב בעיר אחרת(רחוק מהבית רחוק מהלב....טעות שנייה) בחנות שלא הייתה

מוכרת לי(אבל מוכרת לחברים והם עוד טענו שהיא איכותית). בקיצור הגענו יום שמח אחד לחנות שהייתה באיזה מרתף

או צינוק. ממבט ראשון החנות נראתה מוזר ביותר- מוצרים חדשים ונוצצים ליד גרוטאות פח זבל. ממבט שני זה עדיין

נראה ככה. טוב, הרי לא באתי לשפוט בתחרות יופי בין חנויות אלא לקנות מחשב ולכן התקדמתי לי למשרד קטנטן

ששם ישב הבחור שהיה אחראי על מכירות. מה נגיד טוב התיישבנו וואמרתי את התקציב שיש לי למחשב(היה 4000+)

ובדברים כללים מה אני רוצה(שהמחשב יעבוד כמובן... ;D). ישר שאמרתי לו את התקציב התחיל המוכר לתקתק

במקלדת ובהה במסך הlcd שהיה לו(שנת 98 נזכור שאז הlcd היה בחיתוליו...) והרכיב לי מפרט "נוצץ" שכלל

לוח אם shuttle (עוד לא ידעתי אז דבר וחצי על לוחות אם) "איכותי ביותר" celeron 400 (קשיי תקציב..)

וכרטיס voodoo bansee שכל כך רציתי(בורות בשיאה במיוחד שהיה אז riva tnt).טוב מחשב לא רע אמרתי לעצמי

במיוחד עם מסך 17 של פיליפס הכל טוב.נסעתי הביתה שמח וטוב לב מחכה למחשב החדש.

את הרפתקאותי הבאות אספר בקצרה-

1. כשהגעתי הביתה עם המחשב המוכן התברר שלא שמו כרטיס קול ובמקום וודו שמו ריבה(הדבר היחידי שנשאר לי

מהמחשב חוץ מהזכרונות)

2. "איכותי ביותר" של shuttle נשרף פעמים ו pcpartner שהחליפו לי עוד פעם אחת

3. אתם מתארים שנשרפו עוד כמה דברים אבל בואו מסתפק לפחות באלו...

וכאן באה שאלתי המרכזית: האם חברות קבר עושקות את הצרכנים התמימים שלא יודעם דבר במחשבים?כמובן שכן

אז איך אפשר להיתגבר על הבעיה? האם מגיעה לאנשים שרוצים ממחשב טוב בסך הכל כל הזבל הזה? אני אישית נפגעתי

ישירות מצד חנות קבר שעשקה אותי ואני בטוח שעוד אנשים רבים אבל לא כל האנשים מכירים hwzone ולא לכולם יש

חברים שיודעים מחשב אז לכן מגיע להם לסבול? האם יש הצדקה לחברות/חנויות אלה מצד הצרכן הפשוט?

זה משאני שואל חברים יקרים- האם חברות קבר הם פתרון לעניים או צרה לאזרחים תמימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולכם צודקים אבל השאלה איך למנוע את התופעה?

הרי הרבה מאוד אנשים בישראל רוכשים מחשבי קבר ובכך נדפקים פעם אחר פעם

צריך למגר את התופעה הזאת בכל אמצעי חוקי

דרך אגב פה hwzone עושה עבודה טובה. אני בטוח שהרבה משתמשים יודעים הרבה יותר על תחום המחשבים

מאשר קודם אודות מערכת הפורומים, כתבות וחדשות מצויינת.

אבל לצערנו הרוב עדיין לא בקיא בתחום המחשבים ונופל על עסקאות בעיתון וכתוצאה מכך

הרכישה הכיפית הופעת לסיוט אחר כך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר למגר את התופעה הזאת, כמה שלא תנסה בחיים לא תצליח.

הרי זה ברור שאי אפשר השאלה מה לעשות כדי להקטין את התופעה ולהביא למודעות הציבור הרחב

קצת לא הרבה קצת ידע לפני שהם קונים מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בחנות אחת, הסתכלתי על מוצרים וכו' (אפשר להזכיר שמות?)...

והיה איזה קונה אצל אחד העובדים שם שישב איתו עד איזה מפרט..ואני שומע מחירים שעליהם בכלל לא שמעתי בחיי !

איזה מחשב p4 1.7 אני חושב באיזה 8000 ש"ח, בטח איזה לוח מסריח, כרטיס מסך "איכותי" 64MB....וכל השטויות למיניהם...

וממש רציתי לגשת אל מי שרצה לקנות את המחשב ולומר לו שלא שווה לקנות פה ושאני מכיר חנויות יותר טובות וכו'...

דיי ! מספיק ! בטח יותר מ-80% אנשים נעשקו בארץ הזאת ! מעצבן! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בחנות אחת, הסתכלתי על מוצרים וכו' (אפשר להזכיר שמות?)...

והיה איזה קונה אצל אחד העובדים שם שישב איתו עד איזה מפרט..ואני שומע מחירים שעליהם בכלל לא שמעתי בחיי !

איזה מחשב p4 1.7 אני חושב באיזה 8000 ש"ח, בטח איזה לוח מסריח, כרטיס מסך "איכותי" 64MB....וכל השטויות למיניהם...

וממש רציתי לגשת אל מי שרצה לקנות את המחשב ולומר לו שלא שווה לקנות פה ושאני מכיר חנויות יותר טובות וכו'...

דיי ! מספיק ! בטח יותר מ-80% אנשים נעשקו בארץ הזאת ! מעצבן! >:(

קורה לכולנו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון לעניים?!!??!?!!?!?! :o

כלל וכלל לא! חברות קבל לוקחות על מחשב זבלה עם פנטיום 1.7 שבטח בגיע מהסטוק הדפוק של שיישרו לו תפינים 87 פעמים

עם כרטיס מסך "איכותי חדיש לכל המשחקים החדשים" וכרטיס קול עם איכות קול 3D (כמובן און בורד :\)

כמו שאפשר לקחת על מחשב טוב מאוד.... באחריות!

ד"א שאלתי פעם "טכנקבר" כמה FPS הכרטיסים האיכותיים שלהם מקבלים במשחקים מבוססי Q3A

הוא שאל אותי מה זה FPS... הסתכלתי עליו במבט כזה של ::)

ואז הוא עשה לי "צריך לחבר אותו ללוח אם ע"י בקר סקאזי ואז תקבל 1.8 FPS" :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי ליד חנות קבר המנוהל על ידי טכנאי (הערס החכם)

וחבר שלו (הערס האמיתי)

חבר שלי צה להיכנס לשאול על כרטיב מסך עד 1000 ש"ח

הערס האמיתי אמר גיפורס רק גיפורס הכי טוב

אז חבר שלי כבר החליט על ראדון 8500 LE (לא היה TI4200)

אז הוא שאל אותו עליו והתשובה שהוא קיבל נזכרת כתשובה הכי אידיוטית על פני האדמות

התשובה:מה ההבדל ראדון 7000 ,8000

היה לי בתיק גרף של בנצמארק של הראדון הראיתי לו הוא מיד שלף קללה עסיסית ואמר:

סתם עובדים עליכם כולם אי הבדל בין הכרטיסים קנה גיפורס 4 אמ אקס 420 ותיצא גבר

חבר שלי שלא מבין במחשבים האמין לבחור ולא לי למרות שניסיתי להסביר לו

אמרתי אין מה לעשות אז שאלתי אותו לפחות איזה חברה והוא אמר NVIDIA

רציתי מהמקום והתחלתי לצחוק.

וחבר שלי קנה גיפורס 4 MX420 ב700 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...