יהיה חכם עכשיו לקנות PS2\XBOX? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהיה חכם עכשיו לקנות PS2\XBOX?

Black_Citadel

Recommended Posts

לא כדאי כרגע. אוטוטו מייקרוסופט תשחרר לאוויר העולם את הקונסולה החדשה שלה ואז המחירים של החדשה יירדו, ומן הסתם גם של הPS2.

במידה ודני ימין (הבוס של מייקרוסופט ישראל) יתפוס קצת שכל, אולי גם ישיקו את ה- 360 בארץ - ואז צפה לירידה רצינית במחירי הקונסולות.

לפי השמועות האחרונות זה הולך לקרות באזור נובמבר אבל לך תדע.

בכל מקרה כדאי שתחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים לא הולכים לרדת - בדקתי את זה בכל האינטרנט וגם GAMESPOT אמרו שה-PS2 נמכר במחירי הפסד והמחיר לא הולך לרדת, ושה- יישאר באותו מחיר גם לאחר יציאת ה- 360. אני הייתי קונה PS2 משומש עד לתקופה שבה ה-PS3 ייצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים לא הולכים לרדת - בדקתי את זה בכל האינטרנט וגם GAMESPOT אמרו שה-PS2 נמכר במחירי הפסד והמחיר לא הולך לרדת, ושה- יישאר באותו מחיר גם לאחר יציאת ה- 360. אני הייתי קונה PS2 משומש עד לתקופה שבה ה-PS3 ייצא.

זה לא חדש

גם ה xbox360 ו ה PS3 הולכים להימכר במחירי הפסד עצומים

!

כל הזמן החברות האלו עושות על המוצרים שמסביב לקונסולות כגון שירותים מקווננים , משחקים , ציוד הקפי וכדומה.

החברות האלו מוכרות "מחשב" שיותר מהיר מהמחשב הכי מהיר קיום ( - לדוגמא FX57) אז תחשוב איזה הפסדים עצומים יש להם על הקונסולות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאסה זה שכל אלו שמוכרים יד שנייה מוכרים את זה כמעט כמו במחיר רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האקס בוקס נמכר במחיר הפסד- הפס2 לא, לכן יכולה להוריד את המחיר בתגובה לאקס בוקס החדש- והשמועות אומרות שאם הורדת המחיר תביא למכירות גדולות מספיק הפס3 עשוי להדחות ל2007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שוב?

http://biz.gamedaily.com/features.asp?article_id=10110&filter=

Sony will cut price on the PS2 in order to capture incremental market share in front of the launch of the Xbox 360. We note that the redesigned 2 has a manufacturing cost that is purportedly below $100
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא מוצא את זה כרגע אך זה בגלל שאין אפשרות נורמלית לחפש בין המדורים שלהם. זה אמור להיות במדור שמכסה את השמועות או ב-BURNING QUESTIONS. גם אני גולש ב-GAMESPOT על בסיס יומי ובעוד אתרי משחקים ולכן אני בטוח בכך שראיתי את ההודעה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...