דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 47 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

אני שלמתי אז בזמנו 3800 ש"ח היום הוא עולה +- 3500 (לפי מה שהבנתי הרווחתי בערך 1000 ש"ח כשקניתי את החבילה ככה בנפרד).

.

לא עדיף להביא 7800GT \7800GTX במקום ??? .... ונשאר עוד עודף . שניהם עוברים בלי OC את הכרטיס ה"זול" שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי לוח פצצתי... וחוץ מזה לא לשכוח שלא קניתי את הלוח והכרטיס אתמול.... אז גם הכרטיס שהצעת לי בטח היה בשמיים אם בכלל היה קיים...

בפורום אחר (לא יודע אם מותר לפרסם) כשקניתי את השילוב לא היה 1 שהגיע לתוצאות שלי.

וגם אם טעיתי!!! קניתי! מת! מה לעשות לקפוץ מקומה רביעית? אני חושב.. סליחה אני בטוח שיש לי אחלה מערכת מרוצה מהתוצאות והם מספיקות לי מה שגם אני ובטח שלא אתה מנצלים את המערכות שלנו.. אז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לוח פצצתי... וחוץ מזה לא לשכוח שלא קניתי את הלוח והכרטיס אתמול.... אז גם הכרטיס שהצעת לי בטח היה בשמיים אם בכלל היה קיים...

בפורום אחר (לא יודע אם מותר לפרסם) כשקניתי את השילוב לא היה 1 שהגיע לתוצאות שלי.

וגם אם טעיתי!!! קניתי! מת! מה לעשות לקפוץ מקומה רביעית? אני חושב.. סליחה אני בטוח שיש לי אחלה מערכת מרוצה מהתוצאות והם מספיקות לי מה שגם אני ובטח שלא אתה מנצלים את המערכות שלנו.. אז....

ת'כלס הכרטיס שלך מוציא ציון ממש טוב ... אבל יקר ...

ד'א הציון הזה הוא עם OC ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה אני כבר ישפר... בעוד 500 נקודות? חוץ מזה מה זה נותן לי? גם ככה אני לא ירגיש בהבדלים חוץ מלראות את הנקודות על גבי המסך...

** אגב לא יודע אם נכנסתם ללינק שנתתי של ג'גה בייט אבל ה-3D1 החדש עם כרטיס מסך 6800GT מגיע ל- 20,460 ב-3DMARK2003 מדהים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה אני כבר ישפר... בעוד 500 נקודות? חוץ מזה מה זה נותן לי? גם ככה אני לא ירגיש בהבדלים חוץ מלראות את הנקודות על גבי המסך...

** אגב לא יודע אם נכנסתם ללינק שנתתי של ג'גה בייט אבל ה-3D1 החדש עם כרטיס מסך 6800GT מגיע ל- 20,460 ב-3DMARK2003 מדהים!!!

מעניין כמה הוא מקבל ב3DMARK05 ::)

תגיד אתה יכול למצוא כמה מבחנים שלו כי אני לא מצאתי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בחיים אל תרשום 2 הודעות ברצף... בשביל זה יש את כפתור העריכה.....

לגבי תשובה... לדעתי אתה תוציא ב03 בסביבות ה1000 אולי פחות...

ב05 אולי תוציא 200-300.

:bash: אני הגעתי עם המחשב הקודם 2.4 וכרטיס 5500 גי'פה ל - 1300 :silly:

והכרטיס שלו יותר חלש . גג 800 הוא מקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash: אני הגעתי עם המחשב הקודם 2.4  וכרטיס 5500 גי'פה  ל - 1300  :silly: 

והכרטיס שלו יותר חלש .    גג 800 הוא מקבל

נו.. ומה רשמתי? 1000... אולי פחות.. מה זה אומר?

ואז רשמתי לגבי 05 שהוא יקבל 100-200 .... אולי קצת יותר...

אבל זה לא משנה כרגע.. הכרטיסים האלה לא נועדו לרמה כזאת של גרפיקה ולהריץ אותם סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי OC קטן חביב ל6600GT שלי מ500\1000 ל 540\1101 התוצאה זינקה ב219 נקודות

http://img329.imageshack.us/my.php?image=3dmark05result6nm.jpg

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1369676

סתם רציתי לבדוק את האפשרות של הדרייבר של הOC האוטומתי, ככה שאני בטוח שאני אוכל להגיע לתוצאה קצת יותר גבוהה לבד.

נחמד (: ?

נ.ב- בדף של FM אל תתייחסו להשוואה S:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...