דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 145 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה7900GT גם באובר ? ואם כן (אני מאמין שכן כי אחרת הציון גבוה בהרבה ממה שהוא אמור להיות) על כמה הוא ?

כי אלה דיי הציונים שאני מקבל רק עם אותו מעבד על 2.8 ו7800GTX על 525/1450 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש אחלה OC הבאתה לGT..

החלפתה או שזה עם הקירור המקורי ?

למה ה OC למעבד כל כך נמוך ?

בטח ביגלל הזיכרונות.. PQI לא זזים מילימטר מההגדרות יצרן..

בעצם.. יש לך מחלקים נמוכים מ1:1.. אז מה הסיבה ל OC הנמוך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6600 ?!?

יש לך איזו תמונה או לינק ל ORB ?

לא שאני לא מאמין חס וחלילה פשוט אני רוצה ליראת כמה קיבלתה בציון מעבד וכמה במיבחנים הגרפיים..

אם אתה יכול לספק יותר פרטים על המהירויות של הכרטיס זה יהיה נחמד :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי שזה ציון נמוך , בגלל שנכנסתי לרשימה רק בדף הרביעי , יש איזה מאה לפניי עם ציון יותר גבוה

אבל אפשר להחליף את הקרור סטוק ואפילו לעשות V-MOD לכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש אחלה OC הבאתה לGT..

החלפתה או שזה עם הקירור המקורי ?

למה ה OC למעבד כל כך נמוך ?

בטח ביגלל הזיכרונות.. PQI לא זזים מילימטר מההגדרות יצרן..

בעצם.. יש לך מחלקים נמוכים מ1:1.. אז מה הסיבה ל OC הנמוך ?

כן, לפני כמה עמודים עדכנתי לגבי האוברקלוק לGT. אני הורדתי COOLBITS ונתתי לו למצוא את הOPTIMAL FREQUENCIES וזה מצא לי את המהירויות האלה, והכל יציב לחלוטין... אז כן, תאחלס לא בדקתי בכלל את קצה היכולת של הכרטיס ונפלתי על אוברקלוקר מצויין... סטוק! 67 מעלות תחת עומס, 50 מעלות בIDLE... אני חושב שאלה טמפ' סבירות לחלוטין... מעניין לאן אני יכול להגיע איתו אם אני אוציא את המיץ(כנראה מאד רחוק) אבל אני לא חושב שזה כל כך בריא לכרטיס למצוץ ממנו את הדם :)

לגבי המעבד, אז בהחלט הPQI האלה זה משהו מיוחד... אפילו 700 לא הצלחתי לעשות איתם מ667... מה לעשות? :( כן, יש לי מחלק נמוך מ1:1, אבל רק אתמול עדכנתי לביוס נורמלי אז עוד לא התעסקתי עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי שזה ציון נמוך , בגלל שנכנסתי לרשימה רק בדף הרביעי , יש איזה מאה לפניי עם ציון יותר גבוה

אבל אפשר להחליף את הקרור סטוק ואפילו לעשות V-MOD לכרטיס

שם לב ששלושת הדפים הראשונים הם מערכות בOC...

אם מבודדים למעבד CORE2 יש רק מערכת אחת ..

וניקוד של 6600 שם אותך בחצי התחתון של הדף הראשון ;)

מה בקשר ל X1900XT היה לך אחד כזה או שאני זוכר לא נכון ?

Sunny תעדכן.. כי ממש חבל להשאיר מעבד כזה ככה..

שלי עושה GHZ3.0 במתח נמוך מהסטוק (1.2) יציב 12 שעות עם זוג SP2004 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם לב ששלושת הדפים הראשונים הם מערכות בOC...

אם מבודדים למעבד CORE2 יש רק מערכת אחת ..

וניקוד של 6600 שם אותך בחצי התחתון של הדף הראשון ;)

מה בקשר ל X1900XT היה לך אחד כזה או שאני זוכר לא נכון ?

תודה על העדוד , אז אני במקום יותר טוב ממה שחשבתי

לא היה אף פעם את הכרטיס X1900XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sunny תעדכן.. כי ממש חבל להשאיר מעבד כזה ככה..

שלי עושה GHZ3.0 במתח נמוך מהסטוק (1.2) יציב 12 שעות עם זוג SP2004 ..

טוב, החלטתי "להשתולל" קצת, הורדתי על מחלק יותר נמוך, ושמתי FSB על 400 ו... המחשב אפילו לא עשה POST! :) ניסיתי כמה וכמה פעמים, אחרי זה השארתי אותו מכובה כמה זמן ועוד פעם ניסיתי... לא עזר... עשיתי CLR CMOS ידנית ע"י שינוי מיקום הג'מפר לכמה שניות(חשבתי שאם אני עושה את זה אז הוא חוזר לביוס המקורי, אבל לא... זה נשאר על הביוס האחרון שעדכנתי פשוט על הגדרות DEFAULT.. סבבה!) וחזרתי ל333 שלי... כנראה זה לא גורלו של הלוח הזה לעשות כבד... ופחות מ400 זה כבר סתם... ה333 תאחלס מספיק לי, וזה מה שרציתי כשקניתי את המחשב(ברור שאיך שאתה מגיע למה שרצית אתה רוצה עוד :D)

אבל מה לעשות? חבל שבאינטרנט אין שום מדריכים לאוברקלוק עם הלוח שלי ספציפית... אולי הייתי מצליח להוציא עוד קצת את המיץ, ובXS אין כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, החלטתי "להשתולל" קצת, הורדתי על מחלק יותר נמוך, ושמתי FSB על 400 ו... המחשב אפילו לא עשה POST! :) ניסיתי כמה וכמה פעמים, אחרי זה השארתי אותו מכובה כמה זמן ועוד פעם ניסיתי... לא עזר... עשיתי CLR CMOS ידנית ע"י שינוי מיקום הג'מפר לכמה שניות(חשבתי שאם אני עושה את זה אז הוא חוזר לביוס המקורי, אבל לא... זה נשאר על הביוס האחרון שעדכנתי פשוט על הגדרות DEFAULT.. סבבה!) וחזרתי ל333 שלי... כנראה זה לא גורלו של הלוח הזה לעשות כבד... ופחות מ400 זה כבר סתם... ה333 תאחלס מספיק לי, וזה מה שרציתי כשקניתי את המחשב(ברור שאיך שאתה מגיע למה שרצית אתה רוצה עוד :D)

אבל מה לעשות? חבל שבאינטרנט אין שום מדריכים לאוברקלוק עם הלוח שלי ספציפית... אולי הייתי מצליח להוציא עוד קצת את המיץ, ובXS אין כלום.

לא קיבלת שום רעיון מ-XS ?

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=103025

אני נעזרתי באתר לקבל רעיונות/כיוון ל-OC שעשיתי בלוח , אם כי בסופו של דבר הייתי צריך למצוא לבד את ההגדרות הנכונות בביוס

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...