דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 139 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

טוב אז אתמול קיבלתי ת'ספק כוח, והייתי עסוק בללמוד את הכרטיס מסך החדש [X1900XT], היום כבר אני מומחה לאוברקלוקינג, של ביוסים וכל מה שתרצו בכרטיס, אז התחלתי לדחוף אותו קצת חזק יותר ממה שהוא בא בSTOCK, קודם כל ביטלתי את האפוציה של ה2D\3D CLOCK PROFILES, כדי שהאוברקלוק יהיה אחיד..

בכל מקרה, בינתיים עשיתי לו לקצת יותר ממהירויות של XTX [ב10MHZ..] ויש בנצ'מארקים כמובן :) בינתיים רק של 3דימארק05, מחר אני אריץ עוד כמה:

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2184416

כרגע אין שום למעבד\זכרונות, אני מחכה לכונן הDVD שלי שיחזור מתיקון, אני אעשה לביוס של הלוח אם ואתחיל גם לשחק קצת עם אוברקלוקים לזכרונות ולמעבד, נראה איך זה הולך :) .

אה והנה תמונה של ATITOOL עם האוברקלוק:

ובואנה, הכרטיס הזה רצחני!! הייתי חייב לסדר בהגדרות של הספק כוח שמשהו כמו 90% משתי המסילות 12V יהיו מוקדשות אך ורק לכרטיס מסך! [30אמפרים!!!!!!] בקצב הזה אני אצטרך ספק חדש X____X!

אה ואם תלכו לדף חיפוש תוצאות, תרשמו בסוג המעבד Intel 2, תרשמו בתווך המהירויות של המעבד 2000 - 2200 שזה התווך מהירויות של הE6400 [המעבד שיש לי] אז תגלו שאני מקום שלישי, ואוטוטו עוקף גם את השניים הראשונים שמשתמשים ב7950GX2 [מחר אני יעשה קצת לעקוף אותם בסיבוב חחחחחחחח]

untitled-1.jpg

יאללה תגובות!

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש לא

התוצאה שלך אמורה להיות באיזור ה6000 בלי OC

http://hwzone.co.il/reviews/7600gt/6/

(ההבדל הוא בגלל שבביקורת השתמשו בFX-60 ולך יש P4 3.0)

אממ. ההבדלים ב7600GT ו X1800GTO לא גבוהים, אבל אני מקבל 7K

ההבדל כזה גדול ביניהם ב 3DMARK05?

ולבעל הכרטיס, כמה אתה מקבל ב 06?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ. ההבדלים ב7600GT ו X1800GTO לא גבוהים, אבל אני מקבל 7K

ההבדל כזה גדול ביניהם ב 3DMARK05?

ולבעל הכרטיס, כמה אתה מקבל ב 06?

אין לי 2006 אני יוריד ויבדוק...

ניראה לי אבל שהמעבד קצת מגביל אותי\:

הקלוקים שלי עומדים על 600\800

אמרו לי שצריך לעדכן דרייבר וזה יוריד לי קצת תמעלות(58) ואולי אז אני יעלה בכמה מאות נקודות:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...