דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 178 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

שלום חברים,בשעה טובה קיבלתי היום את החלקים, ההתקנה בהחלט לא עברה בשקט ולא היו חסרות תקלות לצערי,אבל בסופו של דבר הצלחתי לסיים הכל נקי. המפרט בקצרה: מעבד: e4300c2d . לוח אם: 965p s3 . זכרון: 2048mb supertalent 667mhz cl5. כ.מסך: bfg 8800gts 320mb Oc edition. ספק: enermax liberty 400w. כל השאר לא רלוונטי אני מאמין. ובכן היו לי בדיוק עשר דקות להריץ 3די מארק 06 ולרוץ לעבודה. התוצאה: 7557 . . ב3די מארק 06. המערכת ללא שום או אופטימיזציה -חוץ מהכ.מסך שמומהר מהמפעל. איך התוצאה בכללי? ואם אתחיל באוברקלוק למעבד ולמערכת -נגיד 3 ג'יגה-התוצאה צפויה לעלות הרבה? -במיוחד ששמתי לב שבמבחן המעבדים הfps מזעזע-אז כאן יש עוד הרבה ניקוד להשיג מהכיוון הזה? מחכה להתייחסויות שלכם,תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכללי התוצאה לא משהו יחסית לכרטיס באובר...(אפילו האובר האפסי שמקבלים מהמיפעל)

כרטיס כזה עם מעבד חזק יותר אמור להוציא 8-8.5K...

יכול להיות שאתה יכול לשפר קצת אם בדריבר מופעלים פילטרים (סביר שלא עם כזה ציון) ואם האיכות תמונה מוגדרת על 'איכות' לשנות ל'ביצועים' (אפשרי שזה על מצב ביניים אצלך עם לא שינתה את זה בעבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה יכול לשפר קצת אם האיכות תמונה מוגדרת על 'איכות' לשנות ל'ביצועים' (אפשרי שזה על מצב ביניים אצלך עם לא שינתה את זה בעבר).

וואללה אצלי זה נמצא על ברירת המחדל הזו

מעניין אם השינוי ישפר את הציון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי לך שהציון שלך לא הכי הכי...

ההגדרה הזו אולי העלה 100 נק' במיקרה הטוב..

סביר שזה יותר ביגלל המעבד ולא הגדרות כאלה ואחרות (ואפילו לא ביגלל הזיכרון של הכרטיס ;) ;)).

תעיף תמעבד ל 2.6-2.8 ותיראה מה זה שיפור.. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, אכן הפילטרים היו דלוקים,אז הורדתי הכל והרצתי שוב.. יצא עוד יותר פחות! 7450 בערך. 3די מארק 06,ניסיתי סתם לרעיון להעלות במעבד,נכנסתי לאוברקלוק של 300 באס,מעבד על 2.7 ג'יגה.. -חייב לציין שנדהמתי מהפשטות-שנה באס והלוח ישנה מתחים בהתאם,כמובן שבאוברקלוק יותר רציני רצוי כבר שאגדיר מתחים בעצמי.בכל אופן זה לא ת'רד אז נגיע לעניין:החזרתי את הפילטרים לברירת מחדל והרצתי שוב 3די מארק 06 - התוצאה קפצה ל8772! ! הפרש של מעל אלף נקודות בגלל שינוי במעבד, לא ציפיתי למשקל כזה...כשיהיה זמן ארים עוד קצת לבאס 333, אז איך התוצאה עכשיו? 8772.. תגובות,התייחסויות ועצות יתקבלו בברכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7600GT SILNET VERSION FROM GIGA BYTE:

ON 2001:

25210

ON 2006:

3231

איך התוצאות?

שהייתי אצל הטכנאי שלי והוא שם את הבדיקות הוא התחיל להתרגש לחבק אותי ולהשתגע ועשה סקרין שוט של התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה01 אחלה.. אבל מי בודק מחשב כזה ב 01 :screwy:

ה06 סביר..

דוגרי?

הטכנאי שלך כניראה ממש אוהב לגעת בך.

תיזהר ממנו להבא אם הוא יבצע לך התקנה של 8800GTX ויראה את הציונים :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה01 אחלה.. אבל מי בודק מחשב כזה ב 01 :screwy:

ה06 סביר..

דוגרי?

הטכנאי שלך כניראה ממש אוהב לגעת בך.

תיזהר ממנו להבא אם הוא יבצע לך התקנה של 8800GTX ויראה את הציונים :lol: :lol:

בנאדם בן 25 התחיל לקפץ לי מול העיינים להתקשר לטכנאים/מוכרים ומספר להם על התוצאה..

זה ברור שאם אקנה בעזרת השם 8800GTX אני לא אלך לשם O.o מי יודע מה הוא מסוגל לעשות לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם בן 25 התחיל לקפץ לי מול העיינים להתקשר לטכנאים/מוכרים ומספר להם על התוצאה..

זה ברור שאם אקנה בעזרת השם 8800GTX אני לא אלך לשם O.o מי יודע מה הוא מסוגל לעשות לי

לפתוח לך תצנרת

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...