דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 46 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

על תישכח שהמעבד שלך נותן לך לא מעט בתוצאה הסופית...

התוצאה שלך באובר מקסימלי היא פחות או יותר כמו ה GTX בסטוק, בוא שנינו נפעיל את התוכנה שהפילטרים מופעלים על המקסימום ( דרך הדרייברים ) וניראה איזה כרטיס יהיה חזק יותר... מעוניין ?

עריכה

530/1400 אני עם סטוק ובמשך הזמן הוא מתחיל לצבור ארטיפרטים שהליבה על תדר גבוהה יותר עוד מאט אני יעשה כאן משהו...

עריכה 2

היתבלבל לי כאן הכל סורי... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על תישכח שהמעבד שלך נותן לך לא מעט בתוצאה הסופית...

התוצאה שלך באובר מקסימלי היא פחות או יותר כמו ה GTX בסטוק, בוא שנינו נפעיל את התוכנה שהפילטרים מופעלים על המקסימום ( דרך הדרייברים ) וניראה איזה כרטיס יהיה חזק יותר... מעוניין ?

תגיד לי בדיוק מה לפתוח ואני פותח ....שלח לי הודעה פרטית ... נשווה את התוצאות בסוף פה .

:screwy: מה אני עושה לעזעזל    :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זאת תיהיה בדיקה מעניינת, אבל נעשה אותה מחר אני עייף עכשיו  :badhairday: שיהיה לכם לילה טוב !  :-*

אני תכף יורד למטה עם מברג לפרק את הרדיאטור מהאוטו ולחבר לכרטיס .... מחר גם אני אהיה מוכן  :lol::xyxthumbs:

עריכה :

טוב אני פורש בשיא ... אחרי שעה של התעללות במחשב עליתי קצת בתוצאה אבל אני לא מגיע לרמה שלך :s07:

הצלחתי להוציא 8305 <=== 3DMARK05 לא יכול יותר ... :nixweiss: :nixweiss:

ד'א אני חושב שזה מאוד מכובד לכרטיס שלי :smile1:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה

530/1400 אני עם סטוק ובמשך הזמן הוא מתחיל לצבור ארטיפרטים שהליבה על תדר גבוהה יותר עוד מאט אני יעשה כאן משהו...

עריכה 2

היתבלבל לי כאן הכל סורי...  :-X

תוריד את הליבה ל520 ותריץ שוב את 3DMARK05 ותגיד את התוצאה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות מכובדות.

אגב כמה עלה לך הכרטיס מסך?

אני לא יודע לא קיניתי את הכרטיס בנפרד.. זה חבילה כזו שנקראת 3D1 של ג'יגבייט שכוללת את הלוח, כרטיס מסך, כרטיס אלחוטי ו-D.P.S

לינק למוצר בפנדה :http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_86_1412&products_id=8670

לינק לאתר גיגה בייט למוצר:

http://tw.giga-byte.com/VGA/FileList/News/news_20050107_3d1.htm

עכשיו יצא דגם חדש יותר של 68GT באותו  חבילה...

אני שלמתי אז בזמנו 3800 ש"ח היום הוא עולה +- 3500 (לפי מה שהבנתי הרווחתי בערך 1000 ש"ח כשקניתי את החבילה ככה בנפרד).

אגב הבנתי גם לפי מבחני ביצועים כמובן שלשתי ליבות בכרטיס נותן ביצועים טובים יותר מאשר אותו סוג כרטיס רק בשני כרטיסים..

**** אגב באתר של ג'יגה בייט שהבאתי אם תכנסו לחבילה שלי תראו שגם שם הוא מקבל כמעט אותו ציון כמו שלי ב-2003 רק טיפה יותר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...