דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 194 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

זה לא על הסף. המערכת תתפקד כראוי עם ה-HEC 300. המערכת שלו ממש(אבל ממש) לא תצרוך מעל 300W(אולי 250W בלחץ)

מה שכן, אני הייתי נוטה יותר לכיוון של ה-FSP 300W.

kobibo, תתן תקציב מקסימלי לספק שאתה מוכן לקנות ונראה מה אפשר להציע(לא שה-HEC/FSP לא יחזיקו, אך אם יש תקציב, כדאי לקנות משהו חזק יותר במקרה ותרצה בעתיד לעשות לכרטיס מסך ו/או למעבד וכו' ותרצה לשדרג את המערכת בנוסף)

זהו ,קניתי את המארז שלי ( Compucase ci-6919 ) והוא מגיע כבר עם הספק הזה.

בלוגיק המוכר אמר לי שאין שום בעיה שהספק הזה יחזיק את המערכת שלי ולכן ויתרתי על הזיכוי של ה 50 ש"ח והחלטתי לקחת את הספק.

ההתלבטות שלי הייתה לגבי שני ספקים:

Enermax 420W EG425P-VE FMA 20/24Pin Power Supply

FSP 400W ATX 12V (Version 2.0) 400W 12CM Fan

אבל במידה והספק הזה לא יעשה לי בעיות והמחשב יוכל לעבוד יציב ללא נפילות ,אני מעדיף להשאר עם הספק הזה לבנתיים ,הלא הוא לא נחשב לג'ינרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-X800GTO2 מסוגל להגיע לרמה של ה-X850XTPE לאחר פתיחת צינורות ואוברקלוק. לכן גם לדעתי רצוי לקחת ספק של 350W.

יש אמת בדברייך.

עם זאת, הוא ציין שהוא לא מתכוון לעשות כרגע OC(אולי בעתיד לכרטיס מסך)

וללא ופתיחת הצינורות לכרטיס, הספק יחזיק.

כמו שציינתי כבר מקודם - עדיף כבר לקנות ספק איכותי ולהשקיע יותר, ככה תוכל(kobibo) לעשות כרצונך בעתיד אם תרצה בכך.

(ה-X850XTPE צרכן חשמל די גדול[250W במאמץ~], לכן ה-HEC לא יספיק[שוב - במידה ואתה אכן מתכנן לעשות אוברקלוק+פתיחת צינורות])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יספיק

במידה ואני רק יפתח את הצינורות האם הספק יחזיק ?

מה לגבי ההתלבטות שלי מי מהשתיים עדיף במידה ואחליט בכל זאת לרכוש ספק ?

פתיחת צינורות=X800XL...אני דיי בטוח שזה לוקח גם כן הרבה חשמל...אני ממש לא בטוח.

"הנויסטייקר יותר שקט,אבל בהפרשים של שניים שלושה דציבלים...כמובן שיש לו יתרון באמפרים הרבה יותר גבוהים במסילות ה12V.

סה"כ השאלה היא האם אתה מוכן להשקיע כסף על ההבדל בין 23 דציבלים ל19-20 ו18 אמפר בשני המסילות של ה12V"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שמגיע עם המארז הזה http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=923

יספיק למערכת הבאה?

AMD 3000 VENICE

DFI INFINITY

TWINMOS 2X512MB

WD 80GB SATA

X800GTO

יש שינוי במפרט

במקום הGTO בעזרת השם GTO2

יספיק לו ספק 400W של HEC כולל פתיחת צינורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת האם ספק HEC 300W יוכל להחזיק את המערכת הבאה ? לא מתוכנן O.C אולי בעתיד רק לכרטיס מסך לא מתוכננים עוד רכיבים.

1. 3200 64bit

2. W.D 160GB

3. 1GB

4. ATI X800 GTO2 .

האם המע' עלולה להיות לא יציבה איתו ?

O.K במידה ואני צריך ספק יותר חזק מזה הנ"ל על איזה ספק תמליצו לי שיחזיק את המערכת הנ"ל כמו שצריך גם עם O.C לכרטיס המסך. ספק של HEC מלוגיק ?

פשוט יש שם כמה ורציתי לדעת האם ה 400 של HEC שמופיע שם בהתחלה יספיק או שצריך לשדרג אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק אני צריך? [כמה וואט ואיזה נתונים בכללי?]

זכרונות עוד אין [אבל יהיה 512-1 ג'יגה]

כרטיס מסך כרגע יש סתם אבל בקרוב יהיה 6600 או 6600 GT

לוח אם של ג'יגהבייט דגם GA-K8U

מעבד

AMD Sempron 3100+ 1.8 GHz socket 754

וכל השאר קבוע [שני כוננים אולי בקרוב 3, שני הארדיסקים, וזהו בערך נראה לי]

בקשר לתאורה וקירור [עוד לא החלטתי מים או רגיל] יהיה להם ספק נפרד אז מהקטע הזה אין לי מה לדאוג

ועוד שאלה, ללוח הזה, כל ספק יתאים לי או שאני צריך איזה משהו אני יודע עם איזה 24 פינים או מה שזה לא יהיה [החיבור החדש שיש ללוחות]?

מקווה לתשובה בהקדם, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

fsp 300W

O.K במידה ואני צריך ספק יותר חזק מזה הנ"ל על איזה ספק תמליצו לי שיחזיק את המערכת הנ"ל כמו שצריך גם עם O.C לכרטיס המסך. ספק של HEC מלוגיק ?

פשוט יש שם כמה ורציתי לדעת האם ה 400 של HEC שמופיע שם בהתחלה יספיק או שצריך לשדרג אותו ?

ה400W של האק הוא מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...