מאיפה ניתן להוריד לינוקס אם תמיכה מלא ב 64ביט? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה ניתן להוריד לינוקס אם תמיכה מלא ב 64ביט?

MasterDK

Recommended Posts

אני מעוניין באתר שממנו ניתן להוריד כל הפצה או את רוב ההפצות של אם תמיכה מלאה ב 64 ביט.

במקרה ולא קיים כזה אני מעוניין לקבל לינק/אתר להורדה של הפצה מנדייק אחרונה אם תמיכה מלאה ב 64 ביט.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לך.

התמיכה של מערכת ההפעלה ב-64 ביט היא אולי מלאה אבל לא כל התוכנות כבר תומכות ב-64 ביט ולפעמים יקרה מצב שתרצה להוריד תוכנה והיא לא תתמוך ב-64 ביט והיא פשוט לא תעבוד.

מה רע בגירסאות ה-32 ביט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לך.

התמיכה של מערכת ההפעלה ב-64 ביט היא אולי מלאה אבל לא כל התוכנות כבר תומכות ב-64 ביט ולפעמים יקרה מצב שתרצה להוריד תוכנה והיא לא תתמוך ב-64 ביט והיא פשוט לא תעבוד.

מה רע בגירסאות ה-32 ביט?

אין משו רע פשוט הזמנתי מחשב אם מעבד 64 ביט אז חשבתי אולי לנצל את מלאו

אבל אם אתה אומר אז טוב אני יתקין 32 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבנתי, מערכת לינוקס 64 ביט, מגיע עם ספריות מוכנות לאמולציה מלאה של 32 ביט, ככה שתוכנות כמו OPEN ואחרות שלא עובדות ב 64 ביט, עדיין יכולות לרוץ בלי בעיה על 64 ביט באמולציה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבנתי, מערכת לינוקס 64 ביט, מגיע עם ספריות מוכנות לאמולציה מלאה של 32 ביט, ככה שתוכנות כמו OPEN ואחרות שלא עובדות ב 64 ביט, עדיין יכולות לרוץ בלי בעיה על 64 ביט באמולציה, לא?

יכול להיות ואתה צודק אבל אני לא משתמש מנוסה בלינוקס ואין לי כוח ורצון להיתעסק באמולציות וכל זה

אבל תודה על המידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אבל שתדע, אין מה להתעסק, זה הכל אמור להיות מובנה באופן פשוט (למשל כשהתקנתי OPEN OFFICE או ודברים אחרים של 32 ביט המנהל PACKAGES ישר התקין לי את הספריות 32 ביט והכל רץ בסדר)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

יש לי מנדרייק 10.2 גירסה של 32BIT רציתי לשאול אם הייתי מוריד גירסה של 64BIT הייתי יכול להתקינה על מעבד של 32?

והאם הייית יכול לעשות ההפך להתקין גם את גירסת ה32BIT וגם את ה 64BIT של גירסה שמיודעת רק למעבדי ה64BIT..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסא 64 ביט לא ניתן להתקין על מחשב 32 ביט

בקשר לשאלה ההפוכה

AMD64 ומעבדי P-4 עם תמיכה בAMD64 יכולים לעבוד גם בתור מעבד 32 ביט רגיל

כלומר אין בעיה להתקין מערכת 32 ביט על מעבדי 64 מהסוגים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...