הם פשוט לא נורמלים ! "רעיון: הגבלת מהירות בסופ"ש ל-70 קמ"ש" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הם פשוט לא נורמלים ! "רעיון: הגבלת מהירות בסופ"ש ל-70 קמ"ש"

Sting

Recommended Posts

משרד התחבורה האמריקאי השקיע מאמצים רבים בפיתוח חגורת בטיחות חדשה המצמצמת ב- 45% את כמות התאונות כאשר חוגרים אותה נכון:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:    חזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק!

הטיפשות חוגגת  :s07:

מתי המטומטמים האלה יבינו שמגירות גורמת רק ל-2% של תאונות (לפי סטטיסטיקה)

אני מתחיל לנהוג בצורה מסוכנת רק כשנוהגת מאלצת אותי לרדת מ-140 ל-70 כשמתחשק לה לנסוע בנתיב שמאלי בכביש ריק !

מה תגיד על זה כשהן מנסות לפנות מנתיב ימין שמאלה בצומת  :kopfpatsch: בלי לאותת, זאת בעיה לא יעזור כלום

הישראלים לא יודעים לנהוג בשיט! אפילו עם יגבילו את המהירות ל 30 קמ"ש עדיין ניראה לי יהיו תאונות  :lol: 

וחלצי מהנהגים של המוניות והאוטובוסים בכלל צריך לשלולל את הראשיונות, אצלינו החיפה הם פשוט מטורפים , אף פעם אבל אף פעם לא ראיתי נהג מונית

מאותת, הם יוצאים מהתחנות בלי להיסתכל  אפילו. היה מקרה שפעם אחת אוטובוס כמעט לא נכנס בי  :cool2: 

וכן מה לעזעזל יש לאוטובוס לחפש בנתיב השמאלי חוץ מלתקוע את כל התנועה

והזקנים המעצבנים האלה שנוסעים 40 במקום של 70 בעעע ויש עוד כל כך הרבה בעיות שצריך לטפל בהם ליפני הגבלת מהירות, ותיראו מה שהם עושים פשוט מעצבן

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...