למבינים במודמים ודרכי ההחלפה שלהם. בבקשה עזרה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים במודמים ודרכי ההחלפה שלהם. בבקשה עזרה.

thegodx

Recommended Posts

ברשותי מודם דיי ישן ROTEL ALE 130 המודם עושה קצת בעיות. אני בתשתית וספק 012 קווי זהב - את המודם קיבלתי מבזק סטור (לא שילמתי עליו)

אם ברצוני להחליף למודם אחר , חדש, מתקדם יותר אני יכול לעשות זאת בלי תוספת מחיר? אם ברצני להחליף את המודם למודם אני יכול לעשות זאת בלי תוספת מחיר?

תסבירו לי איך זה הולך בבקשה.

תודה מראש. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

תראה אין כזה דבר לקבל בחינם מודם,יש מה שנקרא מודם מושכר שאתה משלם עליו סכום מסוים כול חודש.

לפי דעתי האישית,תתרחק כמה שאפשר ממודמי ותעבור למודם- שהוא בהרבה יותר יציב.

תגיד לבזק שהמודם עושה לך המון בעיות וזה בלתי אנושי לגלוש כבר ואתה רוצה מודם ,אין סיבה שלא יתנו לך.

תבקש מודם-רשת(של eci 312 או אלקטל 510 או aztech 600E שהוא היותר חדש שיש להם).

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגבות כי פשוט ראיתי לאחרונה כמה מודמים חדשים אני לא יודע אם הם או אבל זה מודם שחור חצי שקוף ורשום עליו WOW ואנשים מחליפים עליו בחינם (כמה חברים) מצד שני שאלתי אנשים לפני כמה זמן ואמרו לי שזה עולה כסף (מודם רשת) בכל מקרה מחר אני יתקשר עליהם ויברר הכל. אז אתם אומרים שאמרוים להחליף את המודם שלי בלי תוספת מחיר נכון? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא עולה כסף

תתקשר עכשיו לתמיכה של 1-800-340-340 ותגיד לתומך שהמודם עושה לך צרות

למחרת יגיע אליך טכנאי הביתה ויחליף לך לאיזה שיטת מודם שאתה רוצה ובחינם

הם אומרים שאם המודם תקין אז יעלה לך 70 שקל אבל הטכנאי בכלל לא איכפת לו והוא יחליף לך מיידית בלי לבדוק

מספיק שתגיד לו שכל X דקות המודם נתקע ואתה צריך לעשות למחשב/למודם ריסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא עולה כסף

תתקשר עכשיו לתמיכה של 1-800-340-340 ותגיד לתומך שהמודם עושה לך צרות

למחרת יגיע אליך טכנאי הביתה ויחליף לך לאיזה שיטת מודם שאתה רוצה ובחינם

הם אומרים שאם המודם תקין אז יעלה לך 70 שקל אבל הטכנאי בכלל לא איכפת לו והוא יחליף לך מיידית בלי לבדוק

מספיק שתגיד לו שכל X דקות המודם נתקע ואתה צריך לעשות למחשב/למודם ריסט

נתתה לי מספר של - ספק ואני ב 012. להתקשר למוקד התמיכה של 012? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלפתי היום מודם ל 600E ועדיין נשארה לי הבעיה של ה"קפיה" כלומר כל כמה דקות האינטרנט קופה - האתר לא ניטען, מישחק רשת קופה לכמה שניות (בכל המישחקים) אני משתמש ב WIN PRO SP2 איך אפשר לתקן את הבעיה המעצבנת הזאת?! חשבתי שזה בגלל המודם הקודם... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...