קצת מידע לבורים שטוענים ש ECS זה "חרא" - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מידע לבורים שטוענים ש ECS זה "חרא"

Nokturnal_Mortum

Recommended Posts

בסופו של דבר, לוח שמתבסס על צ'יפסט טוב לא יכול להיות  גרוע

בעבר הם התבססו בעיקר על הצ'יפסטים הזולים ביותר ולכן יצא להם השם הזה

לא רק זה,

גם שימוש בחלקים סוג ג', באנדל עלוב, 0 פיצ'רים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2521

קצת על הפנים החדשות של .

כבר (מזמן) לא חלקים סוג ג!

אז אם מישהו מפחד מהשם , שיקרא את הכתבה.

סוף סוף מישהו שלא קופץ עם שאר העדר .

כן ירבו כמוך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הגיע הדובר של ושאר מחלקות הבת שלה.יופי הבנו הם חברה טובה היום אבל רוב השאר טובות ממנה לכן היא עדיין לא רלוונטית לרוב הציבור{או לפחות אלה שמבינים במחשבים ולא הלקוחות שלך שקונים 3}.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=pf21

אנו חייבים להודות כי לסדרת הבדיקות ללוח זה ניגשנו עם ציפיות נמוכות, שכן לא הייתה ידועה כיצרנית לוחות אם מעולים מהשורה הראשונה. יתר על כן, החברה הייתה ידועה בעבר באיכות הנמוכה של הלוחות וחוסר האמינות שלהם. לשמחתנו, הופתענו לגלות כי לא רק ש- הצליחה להשיל מעצמה את תדמית "החברה הגרועה" בזכות הבאנדל האיכותי והבניה המיוחדת של הלוח, אלא גם הצליחה להוציא לוח עם ביצועים טובים למדי ותאימות מושלמת לרכיבים רבים בשוק.

אין ספק כי כחברה שינתה את פניה מקצה לקצה, ולכן אי אפשר עוד לקרוא לה חברה המייצרת לוחות אם לשוק הנמוך בלבד ובעלת מוצרים באיכות ירודה אלא זו חברת Mainstream לחלוטין. אם היינו רוצים להשוות את "החדשה" לחברה כלשהי בשוק, היינו משווים אותה לחברה כמו , חברה המתמקדת בלוחות משופעים בפיצ'רים ופחות בביצועים קיצוניים. חברת , שהפכה בשנים האחרונות ליצרנית היחידה המייצרת לוחות במחירים תחרותיים תוך שימוש ברכיבים איכותיים, רואה לראשונה תחרות בפלח שוק זה מצד ECS, לאחר שהצרכן הממוצע הפך להיות צרכן מבין וחכם יותר בכל הנוגע לבחירת הלוחות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ECS כבר מלפני כמה חודשים לקחה את עצמה בידייים וכבר לא מייצרת חלקים סוג ע' ...........ואני כמו שאר העדר יפרגן לה על זה,אדרבה ,ככה תהיה יותר תחרות בלוחות האם.

הרכבתי המון לוחות שלה (חלק מתבססים על הSIS661FX וחלק על הVIA והאינטל 845 ) הדגמים הזולים שלה מוחזרים הרבה לחנות ונשלחים לתיקון אך הדגמים היותר מפוצ'רים שלה (וגם היותר יקרים) באמת שמעולים ומשתווים לחלק מהלוחות ואף עוברים אותם בבנצ'ים,עיצוב הלוחות שלה עבר אני חושב את אחד מבין השינויים הבולטים במיוחד בחברה,כמעט לכל מקום בלוח הוקדשה מחשבה ודרך יותר ידידותית למשתמש .

סטיגמה תמיד תישאר לה ,לפי דעתי האישית ,לצורך שיווק החברה והוצאת החברה מה"סטיגמה " שנוצרה לה היא תצטרך להחליף את שמה לשם יוקרתי יותר ואת לוגו החברה לשנות וממש להתחיל דף חדש ,היא בין החברות הגדולות בעולם (יותר מאביט ומגיגהבייט) לייצור לוחות אם והיא כבר מזמן עברה את PCCHIPS וPCPARTNER הגנ'ריות ברמת הלוחות.

ד"א

מה בסוף עם ?

ECS קונה אותה או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ECS כבר מלפני כמה חודשים לקחה את עצמה בידייים וכבר לא מייצרת חלקים סוג ע' ...........ואני כמו שאר העדר יפרגן לה על זה,אדרבה ,ככה תהיה יותר תחרות בלוחות האם.

הרכבתי המון לוחות שלה (חלק מתבססים על הSIS661FX וחלק על הVIA והאינטל 845 ) הדגמים הזולים שלה מוחזרים הרבה לחנות ונשלחים לתיקון אך הדגמים היותר מפוצ'רים שלה (וגם היותר יקרים) באמת שמעולים ומשתווים לחלק מהלוחות ואף עוברים אותם בבנצ'ים,עיצוב הלוחות שלה עבר אני חושב את אחד מבין השינויים הבולטים במיוחד בחברה,כמעט לכל מקום בלוח הוקדשה מחשבה ודרך יותר ידידותית למשתמש .

סטיגמה תמיד תישאר לה ,לפי דעתי האישית ,לצורך שיווק החברה והוצאת החברה מה"סטיגמה " שנוצרה לה היא תצטרך להחליף את שמה לשם יוקרתי יותר ואת לוגו החברה לשנות וממש להתחיל דף חדש ,היא בין החברות הגדולות בעולם (יותר מאביט ומגיגהבייט) לייצור לוחות אם והיא כבר מזמן עברה את PCCHIPS  וPCPARTNER הגנ'ריות ברמת הלוחות.

ד"א

מה בסוף עם ?

ECS קונה אותה או שלא?

:kopfpatsch:

ECS מבחינת החזרות זאת החברה הכי אמינה שיש ! אני בספק אם הרכבת לוחות של עלית אחרת לא היית מדבר ככה ...

יש לי לקוחה עם לוח של משנת 98 עם דורון שמולחם עליו והוא עובד מצויין !

מעניין למה פשטה רגל ? או בפשיטת רגל ?

והכי מעניין ש ECS קונה את PC CHIPS קונה את ממש מעניין...

"חלקים סוג ע' " = אתה יכול להוכיח את זה ? להביא מסמך בדוק שמאשר את זה שלוחות בזמנו הורכבו משבבים קבלים וכו' סוג ע' ?

יש פה כמה שרושמים "ECS חברה סוג ע' " ולא מכירים את החברה בכלל רק משמועות זדוניות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...