האווזים ניצחו את ישראל כץ: הפיטום ייפסק - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האווזים ניצחו את ישראל כץ: הפיטום ייפסק

תמיד מחייך

Recommended Posts

אז זה הקטע שלך?

להרוג זה בסדר אבל להתעלל קצת לפני שהורגים זה לא בסדר

כדאי שתדע שהחיות שהולכות לשחיטה זו לא הפרה עדנה שמצולמת רועה בשדה אלא אלו שדחוסות בתא מלוכלך ואוכלות אוכל שחלקו נעשה מפגרים של בני מינם ואחר כך מוסעות בסרט נע למשחטה כדי לספק את היצר של גזע האדם שהוא טורף ידוע אבל צריך להשקיט לו קצת את המצפון בטריק טרנספורמציה ישן ובדוק

פרה הופכת לבקר, תרנגולת הופכת לעוף וחזיר ללבן והופ השקטנו את המצפון אבל כדי למרק אותו קצת נתנגד לפיטום אווזים שזה כידוע איום ונורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

That's it, I'm becoming cannibalistic. Too much people runnin' arround anyway...

Oh, and as for people being raised for their liver - it's already happening. Normaly in 3rd world countries or in China/Russia. Kids, orphaned or kidnaped, being very well fed yet have no contact with their enviroment and later at the tender age of about 12-13 their vital organs are being "harvested" to be sold for transplants in the west to whomever can aford it and the bodies are being discarded of. Sure, those kids live their short lives, and just like these cows they're being closed in tiny cellars, having no contact with the outside world nor with their "owners" (so they won't get attached to their little moneymaking machines). I don't see much difference if you ask me, except those are humans and those are not.

I mean, what is the big deal? It's not like most of you actualy eat Goose liver Pate anyway, most of you just munch on your "mama of" schnitzels with fries and don't know much better than that (or worse, McDognalds), so what do you care of these gees won't be having a metal tube suffed down their throat and shitloads of grub pushed into their stomach... This kind of industry is not even profitable since up to 3rd of the birds die in the process and never reach the market...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oh, and as for people being raised for their liver - it's already happening. Normaly in 3rd world countries or in China/Russia. Kids, orphaned or kidnaped, being very well fed yet have no contact with their enviroment and later at the tender age of about 12-13 their vital organs are being "harvested" to be sold for transplants in the west to whomever can aford it and the bodies are being discarded of.

זה אחד הדברים הכי זוועתיים ועצובים ששמעתי בחיים שלי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

That's it, I'm becoming cannibalistic. Too much people runnin' arround anyway...I mean, what is the big deal? It's not like most of you actualy eat Goose liver Pate anyway, most of you just munch on your "mama of" schnitzels with fries and don't know much better than that (or worse, McDognalds), so what do you care of these gees won't be having a metal tube suffed down their throat and shitloads of grub pushed into their stomach... This kind of industry is not even profitable since up to 3rd of the birds die in the process and never reach the market...

לא שמעת על "אווזי"?

אחלה שיפוד כבד אווז יש שם...כדאי לך לטעום...

אולי בגרמניה האווז רץ לו בשדות ושמח ואחרי זה, רואה קצת

טלביזיה ומקבל לו איזה בננה ספליט, ואז בא אליו השוחט ואומר לו

"אווזי, הגיע זמן למות חמודי, מישהו רוצה לאכול אותך"

והאווז כמובן כולו אושר ורצון הגשמה עצמית מזנק אל מתחת לסכין.

רוצים להיות יפי נפש..בבקשה, לא על חשבון הקיבה שלי!

כי זה מתחיל באווזים ונגמר שייסגרו לי פתאום איזה אל-גאוצ'ו

ואז באמת כל ההיפים יתחילו לחטוף מכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

That's it, I'm becoming cannibalistic. Too much people runnin' arround anyway...

Oh, and as for people being raised for their liver - it's already happening. Normaly in 3rd world countries or in China/Russia. Kids, orphaned or kidnaped, being very well fed yet have no contact with their enviroment and later at the tender age of about 12-13 their vital organs are being "harvested" to be sold for transplants in the west to whomever can aford it and the bodies are being discarded of. Sure, those kids live their short lives, and just like these cows they're being closed in tiny cellars, having no contact with the outside world nor with their "owners" (so they won't get attached to their little moneymaking machines). I don't see much difference if you ask me, except those are humans and those are not.

I mean, what is the big deal? It's not like most of you actualy eat Goose liver Pate anyway, most of you just munch on your "mama of" schnitzels with fries and don't know much better than that (or worse, McDognalds), so what do you care of these gees won't be having a metal tube suffed down their throat and shitloads of grub pushed into their stomach... This kind of industry is not even profitable since up to 3rd of the birds die in the process and never reach the market...

! Watch "The Island" - You really gonna like it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין צמחונות/ אי אכילת בשר להתנגדות לפיטום אווזים, ייצור פרוות (עוד נושא כאוב מאוד), ניסויים בבעלי חיים ועוד צורות שונות ומגוונות של התעללות אכזרית לשמה בבעלי חיים (וד"א, חשוב מאוד שפעילי זכויות בעלי החיים ידעו בעצמם לעשות את ההפרדה, כי עד כמה שלא נעים לומר, ההטפה לצמחונות יחד עם ההחרמה של קסטרו על מכירת פרוות למשל מייצרת אנטיגוניזם הרבה יותר מאשר רק החרמה של חנויות שמוכרות פרוות... חייבים להפריד בין הדברים). אני לא צמחוני (יודעים מה? הלוואי שהייתי, אבל אני לא מסוגל...) אבל אני ממש ממש נגד הפיטום, הסבל שמעבירים את אותם אווזים רק כדי שאנשים יוכלו להתפטם בעצמם (כמו כבוד השר למשל שנראה כמו חזיר מפוטם ושמנוני); אני נגד הכאה אכזרית של חיות ופשיטת עורם בעודם בחיים כדי לעשות מהם פרוות כדי שאיזה "גברת" תתהדר במעיל פרווה; אני נגד ניסויים בבעלי חיים שלא לצורך (אני עוד מתנדד בנושא של תרופות, אבל במוצרי קוסמטיקה, בשמים שמפו וכו' אני יודע שאפשר גם אחרת!); ובטח ובטח שאני נגד התעללות בבעלי חיים לשם ההתעללות, לשם ה"הנאה" שבדבר. אני יכול לתת עוד דוגמאות. בכ"ז יש הבדל בין לאכול סטייק לבין לאכול כבד אווז ש"הושג" בדרך של תחיבת צינור עבה במורד הוושט של אווז מסכן וחסר ישע ו"הלעטה" (כמו שקוראים לזה במילים יפות - פיטום זה יותר נכון או פשוט דחיפת אוכל בכוח לקיבותיהן של האווזים). תחשבו על מה שאמרתי.

[ltr]took the words out of my mouth[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מפטם עגל, אתה שם לו אוכל והוא אוכל מתי שהוא רוצה. אוכל למביא לתפוקת חלב יותר גדולה.

אתה לא דוחף לו צינורית ישר לקיבה כאילו הוא איזה ניסוי שבודק אם הצינור מגיע לו לתחת

דברי הוצאו מהקשרם

אני בספק...

כי אלו היו מילים ראשונות בהודעתך.

אבל אני מקווה שלא ניסחת נכון את הקטע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מפטם עגל, אתה שם לו אוכל והוא אוכל מתי שהוא רוצה. אוכל למביא לתפוקת חלב יותר גדולה.

אתה לא דוחף לו צינורית ישר לקיבה כאילו הוא איזה ניסוי שבודק אם הצינור מגיע לו לתחת

אני בספק...

כי אלו היו מילים ראשונות בהודעתך.

אבל אני מקווה שלא ניסחת נכון את הקטע...

אתה כנראה נאיבי אם אתה חושב ככה

תעשיית הבשר והחלב לא עובדת בכאילו, זו תעשיה לכל דבר

יש שיטות בדוקות להגיע ל- ROI "החזר השקעה" מוקדם ככל האפשר

למה נראה לך מדליקים בלולים את האור גם בלילה ולמה הפרות בישראל הם אלופות העולם בחלב ?

איך מגדלים מקסימום דגים במינימום מים, אלה לא ניסים זו תעשיה שעובדת ולא מתחשבת בדיוק בצרכי בעלי החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה נאיבי אם אתה חושב ככה

תעשיית הבשר והחלב לא עובדת בכאילו, זו תעשיה לכל דבר

יש שיטות בדוקות להגיע ל- ROI "החזר השקעה" מוקדם ככל האפשר

למה נראה לך מדליקים בלולים את האור גם בלילה ולמה הפרות בישראל הם אלופות העולם בחלב ?

איך מגדלים מקסימום דגים במינימום מים, אלה לא ניסים זו תעשיה שעובדת ולא מתחשבת בדיוק בצרכי בעלי החיים.

ומה הנקודה שלך ? זה שמתעללים בחיות נוספות לפני שחיטתן הופך את ההתעללות באווזים לכשירה ?

קיימים מאבקים רבים להפסקת ההתעללות בבעלי חיים, בין היתר מאבק בפיטום האוזים - שגם הגיע לכותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I

'm talking from experience - the beef I eaten here, that was running in green pastures for its 18 months of life and eating fresh green grass and clovers the whole summer, tastes a lot better than that crap that doesn't deserve its name "prime beef".

במדינות בהם הבהמות חיות בחופשיות יחסית, ואוכלות מעשב, הבשר שלהן גם יותר קשה ופחות טעים בגלל השרירים שהן מפתחות.

וכן גם אני מדבר מניסיון אם תנסי להשתמש שוב בתירוץ של הניסיון שלך מגרמניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...