כרטיס פיזיקלי-ידיעה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס פיזיקלי-ידיעה

aquarius

Recommended Posts

זה לא שזה יהיה במקום כרטיס מסך אלא זה יהיה בנוסף ויטפלבנושא שרק לאחרונה התחילו לטפל בו וזה המנוע הפיזיקלי -מי שלמעשה התחיל את הפריצה זה HL2

והמטרה של הכרטיס הזה זה אך ורק לעשות את החישובים הפיזיקליים ובכך לפנות את המחשב לשאר החישובים האחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל השאלה תוך כמה זמן זה יוכנס לשוק אם בכלל ואם החברות בכלל יתאמצו לתמוך בזה כי כבר יש להם על הראש את הכפולי וזה ככול הנראה יצריך לבנות לכל משחק מנוע נוסף שזה יותר עלויות-ימים יגידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל צריך שהמשחק יתמוך בזה, כלומר יותר זמן בפיתוח המשחק.

וגם תראו את HL2, הפיזיקה שם מתוחכמת מאוד (אומנם אין שימוש רב בפיזיקה הזאת אבל גם לא כ"כ צריך להתשמש בה כ"כ הרבה) ובכל זאת המעבדים הנוכחיים מתמודדים טוב מאוד עם הפיזיקה הזאת.

אבל כמו כרטיס המסך, לאט לאט הכרטיס הפיזיקלי יכנס לשוק בעזרתם של מתפתחי משחקים שיפתחו את המשחק כך שיתמכו בכרטיס הפיזיקלי והוא יהפוך למוצר חובה בכל מחשב של , מצד אחד זה טוב, זה יכול לתת שיפור עצום במשחקים אבל מצד שאני אני מעדיף שהמצב ישאר כמו שהוא בלי להצטרך להוציא 300-400 דולר (כמו שבטח המחיר העתידי שלהם יהיה) על עוד כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל צריך שהמשחק יתמוך בזה, כלומר יותר זמן בפיתוח המשחק.

וגם תראו את HL2, הפיזיקה שם מתוחכמת מאוד (אומנם אין שימוש רב בפיזיקה הזאת אבל גם לא כ"כ צריך להתשמש בה כ"כ הרבה) ובכל זאת המעבדים הנוכחיים מתמודדים טוב מאוד עם הפיזיקה הזאת.

אבל כמו כרטיס המסך, לאט לאט הכרטיס הפיזיקלי יכנס לשוק בעזרתם של מתפתחי משחקים שיפתחו את המשחק כך שיתמכו בכרטיס הפיזיקלי והוא יהפוך למוצר חובה בכל מחשב של , מצד אחד זה טוב, זה יכול לתת שיפור עצום במשחקים אבל מצד שאני אני מעדיף שהמצב ישאר כמו שהוא בלי להצטרך להוציא 300-400 דולר (כמו שבטח המחיר העתידי שלהם יהיה) על עוד כרטיס.

הפיזיקה בHL2 ממש לא מספקת עבור משחקי הדור הבא.

במשחקי הדור הבא,לפי שאיפות המפתחים-הסביבות יהיו הריסות לגמרי,קירות יפלו,מרצפות יצאו ממקומן,דלתות יעקרו ויתחוררו,ברזלים ומתכות יתעקמו לפי עוצמת המכה ועוד.

אם שיחקת בF.E.A.R זכית למבט ראשון של גירסא פרימיטיבית ל"איך הסביבות צריכות להראות אחרי קרב"...זה המשחק הראשון שבו אם אתה יורה בקיר,ישאר חור בקיר [בניגוד למשחקי פעולה של היום שמשאירים טקסטורה מגוכחת של חור על הקיר].

זאת ועוד,מנוע פיזי יאפשר פוטו ריאליזם מוחלט-תתאר לעצמך סביבה טבעת עם דשא,בה כל עלה דשא,כל ענף של עץ וכל עלה של עץ ינוע לפי תנועת הרוח

ותתאר לעצמך כמה ריאליסטיות יהיו תגובות הנוזלים במשחקים [כודגמאת מים...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיץ פיזיקלי שאגב אין לו שום קשר לכרטיס המסך, יוכל לחשב פיזיקה של עצמים בעצמה של יותר מפי 30 מאשר ניתן כיום על ידי המעבד.

השאלה היא איפה צריך את זה.

לא יודע מה איתכם אבל אני לא אעצור להסתכל באמצע המשחק לראות כמה הברזל התעקם או איך העלה זז ברוח ולא משנה כמה מציאותי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיץ פיזיקלי שאגב אין לו שום קשר לכרטיס המסך, יוכל לחשב פיזיקה של עצמים בעצמה של יותר מפי 30 מאשר ניתן כיום על ידי המעבד.

השאלה היא איפה צריך את זה.

לא יודע מה איתכם אבל אני לא אעצור להסתכל באמצע המשחק לראות כמה הברזל התעקם או איך העלה זז ברוח ולא משנה כמה מציאותי זה.

כן,אבל כשאתה תכנס לקרב יריות לוהט ומהיר,ובמהלכו אתה תרסק לחתיכות קטנות חדר שלם,אתה תבחין היטב במה שעשית

ולאחר הקרב,כשהחדר יהיה מלא בחתיכות קיר על הרצפה,ענני ערפל ואבק מהקירות שהתפוררו,רצפות שיצאו מהמקום,מנורות שנפלו, שהתנפצו ומסגרותיהם יצאו מהמקום-אני מאמין שזה כן ירשים אותך ויגרום לך להנאה מוספת.

אם לא שיחקת בFEAR,תנסה את זה-הסביבות שם טיפה הריסות,וכבר ככה-קרבות הירי מהנים בהרבה מאשר משחקי פעולה רבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את FEAR איזה 30 פעם... פשוט כיף לשחק עם 1.5 GB ;D )

בכל מקרה, שבורים וקירות הרוסים זה דבר שקיים כבר היום ועושים את זה יפה מאוד גם בלי המאיץ

כל הרעיון במשחק הזה הוא לראות פשוט המון חלקים שעפים באופן עצמאי. אני ראיתי כמה סרטונים על העניין הזה וזה נחמד אבל לא יותר מזה.

בטח שלא הייתי משקיע בזה עוד סכום של 2000 שקל. מספיק שכרטיס המסך עולה סכום כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה הולך יותר רחוק ברגע שיהיה מאיץ פיסיקלי כמו שצריך אפשר להגיע למציאות מוחלטת עוד כמה שנים תחשוב איזה כייף יהיה לשחק משחק שנראה ומרגיש ממש כמו החיים עצמם אתה משחק והכל אפשרי זה הרבה יותר כייף וגם עלה שזז ברוח ואיך רוח משפיע על כדור שירית מרובה ואיך אתה יכול להיפגע מרסיס של רימון או כמה כדור חודר עמוק שהוא עובר דרך מים משפר בהרבה את חווית המשחק וזה התפקיד העתידי של הכרטיס הזה ובאינטראקציה שלו אם הכרטיס מסך שיציג את מה שהכרטיס הפיזי חישב....שיהיה ברור אני מדבר על עדית דיי רחוק אני חושב שהדברים האלה נראה אותם רק עוד 4-6 או אפילו 7 שנים כרגע לא שווה לקנות התחום הזה עוד לא מפותח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיסיקה של האלף לייף 2 היא פיסיקת עצמים פשוטה ביותר

הכרטיס הזה אמור להתמודד עם שתי דברים עקריים- אינטרקציות חלקיקים נוזלים- לא עוד מים שהם פשוט שטוחים אלה מים וערפל שיוצרים גלים, שוברים דברים בכוח הגלים וכדומה

הדבר השני- עצמים גמישים- חוץ מהדברים הברורים כמו מקפצות וכד- זה יתן את היכולת להרס הסביבה- דלת שתיפגע תתעקם בצורה ריאלסטית- כמו שאמרו מרצפות יתעקמו וכן הלאה

שני האלמנטים האלה הם הדבר שדורש כרטיס עצמאי, לא כמה קופסאות מתגלגלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...