"למה זה כל כך יקר"-YNET - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"למה זה כל כך יקר"-YNET

aquarius

Recommended Posts

צריך לזכור גם למשל, שאם קונים בארה"ב, יש את נושא האחריות שיכול להיות בעייתי, ויש מוצרים כמו ה PSP, שיש להם REGIONS שונים, ואין בהכרח תאימות מלאה בין דגם שנקנה בחו"ל למשחקים / בארץ, וגם צריך עדיין לשלם על משלוח / ביטוח ולך תדע, ככה שזה שיש לך ויזה בינלאומית זה ממש לא יעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לחברה חשוב יותר מספר המכירות מאשר PER מכירה.

מה? אתה מאמין למה שאתה אומר ?

בוא נעשה לך את זה פשוט:

מה אתה מעדיף, למכור 100 מוצרים ב-1,000 שקל רווח כל אחד, או 150 מוצרים ב-500 שקל רווח כל אחד ?

כנראה שאם הם ממשיכים בשיטה הזאת הם הגיעו למסקנה שהורדת המחירים לא תעלה את כמות המכירות בצורה מספקת בשביל לפצות על ההורדה.

בקשר לכרטיס בינלאומי, אתה לא אמור לשים בצד איזה 15000 אלף שקל (חוץ מהשימוש החודשי של 10000)?!

שנתי, ידידי, שנתי.

וכן, הם צריכים איזשהו כיסוי מינימלי ראשוני כי הבנק תמיד מאשר אוטומטית עד סכום מסויים (בניגוד לקניה בארץ שהתשלום הוא כללי ביום אחד, כשאתה קונה מחו"ל התשלום הוא מיידי), אבל אם אין לך כסף - מה הקטע? אתה במילא לא תקנה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ישכח פעם שעשיתי איזה בדיקה קטנה כמה עולה BMW 745 בארץ ובחו"ל.

בארץ המחיר אז היה משו כמו 600-700 אלף שקל, ובחו"ל המחיר הזול ביותר היה 350 אלף שקל בערך! שתבינו איזה הפרש, זה פשוט לא יאומן.

ממה שזכור לי בחו"ל היה אפשר לקנות שתי מכוניות כאלו ועוד להשאר עם עודף ביד במחיר של מכונית אחת בארץ.

שדידה מה שעושים לנו פה, פשוט שדידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה מדבר בדברים שכנראה אין לך מושג בהם...

במכוניות דווקא המכס (כ-140 אחוז) הוא האחראי למחירים הכפולים (ויותר) ולא היבואנים..

לא דיברתי על היבואנים באופן אישי, אלא על מדינת בכללי. זו פשוט גנבה. אין מילה אחרת. מחיר יותר מכפול על מכונית כזו, :bash:

בכלל המדינה שלנו מדינה מגעילה בכל מה שקשור לכסף, בכל דרך ינסו לקחת ממך כסף, למשל רישיון וטסט, אני מדבר על האגרה, 113 לתיאוריה ו255 לטסט שלוקח 10 דקות רבע שעה, ואם אתה נכשל, שלם שוב. אני שמח שעברתי תיאוריה ראשונה רק כדי שהמדינה לא תרוויח על חשבוני (טסט עוד לא עשיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפחה שנמצאת במצוקה כלכלית, בטח לא ירצה לקנות נגני , וכל מני PSP למיניהם.

אז תן לי לנסח את עצמי מחדש: אין סיבה שלמשפחה שרוצה ויכולה לקנות מוצרי מותרות, לא יהיה כרטיס אשראי בינלאומי.

צריך משכורת סבירה, קצת בטחונות (שגם לא חייבים להשאיר אותם אחרי תקופה מסויימת), והופ, אין בעיה לקבל.

וכבל אופן, לא צריך להגזים. הרבה מוצרי אלקטרוניקה מחירם בארץ סביר, כך שלא ישתלם לייבא מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבותיי, אנשים פה מאשימים את המדינה כאילו זה הפיתרון לכל צרותינו אבל שוכחים כמה דברים:

1. מה לעשות שהמדינה צריכה כסף? כולם פה מודעים לכל הבעיות בישראל ואין צורך לטחון מים. המדינה סה"כ זה אנחנו וכדי שיהיה כסף לצבא שישמור על האזרחים, תשתיות, תברואה, וכו', המדינה צריכה לממן את עצמה איכשהו. מיסוי זאת אחת השיטות. כמובן שאין בנאמר להצדיק את המיסוי המטורף על רכבים בישראל או מוצרים אחרים - אבל הנקודה היא שלא ייתכן שלא ייגבו מיסים. השאלה היא רק על אילו מוצרים יותר ועל אילו פחות.

2. לגביי ישפאר וסוני בכלל: התירוץ שישפאר מסתתרת מאחוריו של עלויות לוגיסטיות ודומות גבוהות, שמביאות בסופו של דבר למחירים יקרים למוצריי סוני בארץ - הוא עורבא פרח. גם בתקופה שבחו"ל מוצר מסויים של סוני (אהם, אהם, PS2, אהם) עלה לצרכן פחות מאלף ש"ח, בישראל המשיכו למכור אותו במחירים הגבוהים כמעט פי שתיים ממה שנמכר בחו"ל!! הבדל של כמעט אלף ש"ח! (שגם עם כל המיסים והבלאגנים קשה להגיע לסכום כזה). וזאת למה? מילה אחת - תחרות.

הריי ברור לישפאר שהשם "סוני" מהלך קסם על הישראלי הטיפש המצוי (אותו אחד שקונה מחשב באלפיי שקלים ומתגאה ב"במארז המהודר" שקיבל איתו) ושכל מחיר שלא יוצמד למוצרים האלה, מופרח ככל שיהיה, רק יעלה את ערכו בעיני הצרכן. בתור היבואן הבלעדי של סוני ישפאר יכולה לקבוע איזה מחיר שהיא רוצה ביודעה ש99% מהצרכנים ירכינו ראש וייקנו את המכשיר לילד ליומולדת. אין פה שום שיקול פרט לתאוות בצע גרידא - וזה בסדר גמור (קפיטליזם, להזכירכם), אבל מה שלא בסדר זה שהצרכנים בולעים את התירוצים של החברה וממשיכים לשלם את המחירים השערוריתיים שהיא גובה. בתור צרכנים אנחנו צריכים להפסיק לממן חברה כזאת כי הדבר רק פוגע בנו.

עוד משהו לגביי התחרות: אם החבר'ה במייקרוסופט היו מעט יותר מבריקים אולי הם היו מזהים את הצמא שיש בשוק לקונסולה שלהם, ואולי הייתה פה תחרות אמיתית. כמה חבל שכמו רוב הדברים בעולם הטכנולוגי, גם את שוק הקונסולות בארץ מייקרוסופט תופסת באיחור. איך היא הצליחה החברה הזאת, איך?

את נינטנדו אני לא אזכיר בכלל מפאת כבוד המקום.

3. אי אפשר לומר שכל מוצר אלקטרוני יקר בארץ יותר מבחו"ל. קיימים מוצרים דווקא די חדשים (X5L מישהו?) שהמחיר שלהם בארץ דווקא די משתלם ולעיתים אף נמוך משמעותית ממדינות שנחשבות "זולות" בהשוואה אלינו. הדבר נובע מתחרות בריאה בשוק, חמדנות מועטה יותר מהרגיל אצל המשווק, וכנראה גם לא מעט מזל. יש לקחת בחשבון שגם מוצרים שמוצמד להם תג מחיר גבוה בהתחלה, יכולים להיות כדאיים לפתע לאחר כמה זמן, מפני שהמוכר/היבואן "התמודד" מעט עם השוק והבין מהו המחיר הריאלי למוצר שלו. חוץ מישפאר כמובן.

בכל מקרה לכל מי שהולך לקנות את הPSP והצלחה, ותהנו. ספרו לי איך היה.

ולכל השאר, לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למיסוי על המכוניות... היו על זה מלא כתבות של מומחים שטענו שאם יורידו את המיסים בצורה משמעותית וכך הרבה יותר משפחות יוכלו להרשות לעצמם רכבים חדשים יותר שזה אומר גם בטיחותיים יותר זה יגרום לכך שתהיה ירידה חדה בפיצויים שהמדינה צריכה לשלם לכל נפגעי תאונות הדרכים ... העיניין הוא שזה דופק את כל הכלכלה כמעט , פתאום למשל לא יצטרכו רופאים (כבר עכשיו ייש עודף ענק ברופאי לב בגלל טיפול חדשני) וכך גם לגבי המון בעלי מקצוע אחרים בצלחת ,אבל יש איזה שהיא תוכנית מגירה כבר אך בשורה התחתונה אנחנו חיים במדינת וכאן הדברים מתנהלים לאט לאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שמנכ"ל מייקרוסופט צופה בתארד

:lol: :lol: :lol: :lol:

דווקא זה סיפור אחר.. זה לא ייבוא או משהו כזה, זה מוצר תוכנה, הם סתם לוקחים הרבה כסף כי הם מונופול...

בכל מקרה, הם יצאו במבצע הנחה בארץ של 50% לכל מערכות ההפעלה שלהם, היה להם אפילו מבצע עכשיו בכל מני מקומות של אופיס ב 100 ש"ח, ויתכן כי ה שיגיע, יהיה זול משמעותית מ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על היבואנים באופן אישי, אלא על מדינת בכללי. זו פשוט גנבה. אין מילה אחרת. מחיר יותר מכפול על מכונית כזו,  :bash:

בכלל המדינה שלנו מדינה מגעילה בכל מה שקשור לכסף, בכל דרך ינסו לקחת ממך כסף, למשל רישיון וטסט, אני מדבר על האגרה, 113 לתיאוריה ו255 לטסט שלוקח 10 דקות רבע שעה, ואם אתה נכשל, שלם שוב. אני שמח שעברתי תיאוריה ראשונה רק כדי שהמדינה לא תרוויח על חשבוני (טסט עוד לא עשיתי).

קבל תיקון

תיאוריה - 113 ש"ח

טסט ראשון - חינם

טסט שני ומעלה - 113 ש"ח

אגרת רשיון - 131 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

דווקא זה סיפור אחר.. זה לא ייבוא או משהו כזה, זה מוצר תוכנה, הם סתם לוקחים הרבה כסף כי הם מונופול...

בכל מקרה, הם יצאו במבצע הנחה בארץ של 50% לכל מערכות ההפעלה שלהם, היה להם אפילו מבצע עכשיו בכל מני מקומות של אופיס ב 100 ש"ח, ויתכן כי ה שיגיע, יהיה זול משמעותית מ ...

דיברתי על הXBOX כי אם לא שמת לב מעליי דיברו על הפלייסטיישן ואמרו שאם יביאו את הXBOX במחיר טוב אז הוא יוכל להצליח ואז אני אמרתי מה שאמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]btw, you don't need an international credit card to buy from abroad, just use PayPal.

I've bought 2 things on so far (and a computer game, but that wasn't on ebay).

like recently I bought a leadtek 6800nu AGP for 167.5$+24$ S&H off multiply that by 1.165 for VAT and you get 1008 nis, now that's what I call cheap. got it this sunday (took less than 2 weeks), but I haven't gotten home yet (at the base).

long story short, buy on , it's cheaper, shipes faster, and the customer service is waaay better.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...