"למה זה כל כך יקר"-YNET - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"למה זה כל כך יקר"-YNET

aquarius

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח The_Exorcist

כמה סיבות:

1. מיסים גבוהים על מוצרי ייבוא, במיוחד אלקטרוניקה ומכוניות.

2. תוספת רווח של המוכר, לפעמים בצורה מוגזמת (ראו כלי זמר)

3. הצרכן הטיפש שממשיך לקנות במחירים הגבוהים בחנויות במקום להשתמש בייבוא אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב אין את היכולת (כרטיס וויזה בינלאומי) שיוכלו בעזרתו לייבא מוצרים בייבוא אישי. בגלל זה הם נאלצים לקנות מהארץ עם המחיר הגבוהה.

"טיפשות" לא קשורה לעניין.

מה שכן, מרד צרכנים יכול להועיל, רק אף אחד לא יירתם לעניין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרד של זה ומרד של זה...אלה רק תגובות של גולשים ב ynet

אם מישהו ממש רציני בעניין שיפתח אתר קטן עם פורום שהכל יהיה מאורגן וככה יוכלו לעשות משהו בענין...

הכל ב ynet רק תגובות אף אחד לא עושה כלום...

(וגם זאת רק תגובה |: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סיבות:

1. מיסים גבוהים על מוצרי ייבוא, במיוחד אלקטרוניקה ומכוניות.

2. תוספת רווח של המוכר, לפעמים בצורה מוגזמת (ראו כלי זמר)

זה הסיבה העיקרית.... יש יבואנים כמו ישפאר שעושים כסף על הגב שלנו...

ראיתם איזה שטות, ב YNET, כששאלו את תגובת היבואנים הם אמרו שבאירופה יש מקומות שהמע"מ הוא 6% ולכן הוא כזה זול.. בפועל המע"מ הממוצע באירופה הוא 15 - 16 % כמעט כמו פה..

לגבי מרד צרכנים, ברור ש YNET שהוא קשור לתאגיד מסחרי, לא יארגן משהו כזה, ובכלל בארץ, מרד ? לא נראה לי אפשרי....

אין לאנשים כרטיס אשראי בינלאומי? אוי באמת, זה תרוץ עלוב לגמרי.

משפחה שלמה בלי אף כרטיס אשראי בינלאומי? אני בטוח שהן מעטות, וגם אם כן, לא צריכה להיות בעיה להנפיק.

דבר ראשון לפעמים צריך כרטיס אשראי / כתובת משלוח בארה"ב, וגם אתה שוכח שלא כל המשפחות נמצאות במצב כלכלי בשביל זה (אם כי אז, הדיון הזה לצערם לא רלוונטי)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא במצב כלכלי בשביל מה? בשביל שיהיה להם כרטיס אשראי בינלאומי ? זה לא עולה כסף.

יש סכום מינימלי, דיי נמוך (נדמה לי ש-10K בשנה) לשימוש כולל בכרטיס אשראי (שימוש כולל, גם בארץ והכל. מספיק שאתה משלם חשבון טלפון ואינטרנט בכרטיס אשראי וכבר סגרת את זה אפילו בלי לקנות כלום) שרק אם לא מגיעים אליו (מאוד לא סביר) אז משלמים "דמי שימוש" על הכרטיס, שבמקרה של מסטרקרד למשל הוא באיזור ה-400 ש"ח (בשנה). אבל שוב - לא סביר בכלל להגיע למצב כזה.

אגב, בקשר לכתבה, שלא יבלבלו לכם את השכל.. ישפאר עובדת בשיטת "הצרכן האידיוט", כמו שאחד המגיבים שם כינה את זה.. מחירים מופרזים לחלוטין (רווח של עשרות עד מאות אחוזים) ושיווק אגרסיבי ביותר, עד כדי כך שאנשים מוכנים לשלם אפילו כפול בשביל "סוני", למרות שבשאר העולם המחיר הוא חצי מזה ודומה למתחרים (שהרבה פעמים הם אפילו יותר טובים..).

וכל עוד הם ממשיכים בשיטה הזאת, אתם יכולים להיות בטוחים שזה עובד. שום "מרד צרכנים" (חחחחחחחחחח) לא מעניין אותם, הם לא עוסקים בפוליטיקה. הם עוסקים במסחר ועסקים. זה הכל.

יש X אידיוטים שמוכנים לשלם כפול, וזה יוצא להם יותר משתלם מאשר להוריד את המחיר ולהרוויח עוד לקוחות (אבל פחות רווח per מוצר) ? אז הם ישארו בשיטה הזאת כל עוד היא תהיה משתלמת כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על משפחות מצוקה, כאלו שחיים מתחת לקו העוני, אולי הם "יכולים" להוציא (גם לא בטוח בכלל שיתנו להם), אבל הם בכלל לא חושבים על דברים כאלו (אמרתי זאת רק כדי להכניס לפרופורציה את הדברים שכאילו זה "זה תירוץ עלוב שלאנשים אין כרטיס אשראי בינלאומי").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי אם ייאורגן מרד צרכנים מסודר, ע"י אנשים ידועים, זה יועיל :-\...

בקשר לכרטיס בינלאומי, אתה לא אמור לשים בצד איזה 15000 אלף שקל (חוץ מהשימוש החודשי של 10000)?! או שאמורה להיות משכורת מעל לסכום מסויים?

בשנה הבאה אני מתחיל ללמוד באוניבסריטה, שעם שכר הלימוד, ההוצאות השנתיות יגיעו בטוח מעל ל-10000.ואם זה כמו שאמרתם, אז אני אוכל להוציא, ובאמת אפסיק לקנות דברים במחירים מופרזים בארץ :-X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שאפילו מבחינה טכנית אי אפשר כי למשל לך תגיע לכל אבא שקונה לבן שלו בקשר לידע אין בכלל מה לדבר כי כמה בארץ קונים נגנים שלהם או מק(גם אם המחיר היה נמוך אז לא היו עוברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...