שאלה בקשר למאוורר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למאוורר

et_gershon

Recommended Posts

לא הבנת מה הוא שאל, הוא שאל אם צריך להאריק את עצמו, זאת אומרת לחבר חוט הארקה ממנו לרצפה כדי שלא יתחשמל :smile1:

et_gershon : שקע ותקע ממליצים לא ללכת יחפים ורצוי עם נעל מגומי בכל פעם שנוגעים בחשמל. אין צורך להאריק את עצמך אבל אם אתה מרגיש צורך זה לא יזיק (או שכן :lol: :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לפרק,בשביל שתיהיה סירקולציה נורמלית ,תנקה ייסודי , ומומלץ בחום גם לשמן את כל המאווררים ע''י המדריך שיש כאן באתר.

לא כל יום מפרקים ומנקים את המאווררים :xyxthumbs:

ואל תדאג,-אין שום מצב שתתחשמל , כל עוד המחשב לא פועל :smile1:

:screwy:

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי גם כן לישאול בקשר לניקו המאווררים, ניקיתי את המאווררים פעם האחרונה לפני כחצי שנה הם די נקיים יחסית למה שהיו אין רעשים והטמפרטורות סבירות, אך כאשר ניקיתי אותם רק לקחתי את המאוורים וניגבתי אותם עם ניר טואלת כדי שכל האבק יתנקה, לא ידעתי דבר אז על "שמון המאוורים" ואני גם לא יודע היום, כציד אני אומר לשמן אותם? ועם מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי גם כן לישאול בקשר לניקו המאווררים, ניקיתי את המאווררים פעם האחרונה לפני כחצי שנה הם די נקיים יחסית למה שהיו אין רעשים והטמפרטורות סבירות, אך כאשר ניקיתי אותם רק לקחתי את המאוורים וניגבתי אותם עם ניר טואלת כדי שכל האבק יתנקה זה בסדר עם נייר טואלט., לא ידעתי דבר אז על "שמון המאוורים" ואני גם לא יודע היום, כציד אני אומר לשמן אותם? ועם מה?שמן מוכנות , יש פלסטיק קטן שחור שאותו פתוחים,"ומזריקים" את השמן בלי קמצנות ,עד שכבר ממש מתחיל לנזול מהמאוורר השמן. ד''א- מומלץ שתקרא את המדריך באתר שהבאתי למעלה. לשמן מכונות,קוראים WD40

והוא נראה כך:

6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כבר מאריק את עצמך לפניי שאתה פותח את המארז,אתה פורק את החשמל סטטי ע''י כך שאתה נוגע או "נותן" כמה נגיעות/מכות חלשות מאחורה..

אני לא מבין מה אתה עושה עניין כ''כ גדול מה "הארקות" האלה שלך.

זה סה''כ מחשב,לא גרנטור שמספק 4545656456465456464654654654645W ..

אמנם זה 220V,אבל אי אפשר להתחשמל.

אם אתה שואל אותי? , ליעדתך אני פותח את המחשב תוך כדי שהמחשב פועל , ומחבר/מנתק דברים מהחשמל.

תראה איזה סיכון אני לוקח , ולא קורה כלום.

ככה שעוד אתה מכבה את המחשב,אין על מה להתלונן או לשאול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי אני מקווה שאתה צודק פשוט קראתי את התוכנה book והם אומרים שם שזה פוגע בחלקיפ מחשב עם אתה נוגע בלי להאריק ת עצמך...

אם יש לך חשמל סטטי ביד,ברור שאתה יכול לפגוע בחלקים במחשב,אבל תיהיה זהיר,ותעשה מה שאמרתי לך.

וגם יכול להיגרם חשמל סטטי עצום מתי שתכניס איזה רכיב של מחשב לתוך סקית ליינון רגילה,של פרוסה של לחם לבית ספר :lol:

לא מומלץ.

לכל רכיב,אתה יכול לפגוע בו

עם זה ,הארדיסקים, , מעבד, ומה שלא יעלה על הדעת..

בגלל הם מגיעים עם סקיות מיוחדות שלא מוליכים חשמל סטטי בשום מצב..

בהצלחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...