מאיפה אפשר להוריד תווינאמפ הישן והטוב 2.8 משהו הרגיל - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה אפשר להוריד תווינאמפ הישן והטוב 2.8 משהו הרגיל

ExploiT

Recommended Posts

אתה יכול ליצור אקספלויט לווינאמפ? :D

אפשר גם ליצור ווירוס VB,ובC++ לוואינמפ.

ליעדתך הרבה :)

זה כל משתמשי הקאזה החארות עושים,משתפים לך שירים שיש בהם ווירוסים , ואתה לא מודע על כך.

השיר עובד כמו ילד טוב..

אין אפילו משהו קטן שירמוז לך על כך, ואל תגיד יש אנטי-ווירוס,כי בד''כ הוא לא מזהה את הכתיבת ווירוס בVB/C++.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזמן אני לא מוריד שירים מקאזה

רק emule, dc, bittorrent, ares

קאזה אולי רק לשירים בעברית, וגם זה בקושי

לא הבנתי איך אפשר להכניס קובץ שיכול לעשות נזק ממשי כלשהו בתוך , זה הרי , באיזה שיטה אפשר להחביא בו וירוס?

ונגיד אם הורדתי קובץ כזה ופתחתי אותו דרך ווינאמפ, זה יכול להריץ את הפקודה בו? או שרק לחיצה כפולה תעשה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיטת ה BUFFER OVERFLOW הרגילה...

גם אם זה לא קובץ הרצה (שיר), יש קובץ הרצה (התוכנה, WINAMP), שלפעמים לא עושה בדיקות תקינות ואפשר לדרוס מקומות בחלק הרצה שלה...

אבל זה לא כזה קריטי (אם כי אני מעדיף גרסאות בלי באגים כאלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה תוכנות אתה יכול להפיל בשיטת buffer overflow, זה לא חדש

גם את פנקס רשימות הידוע לשמצה אפשר, חח

הדבר היחיד שמשנה לי עם הווינאמפ זה שישמיע הכל ויוכל תיאורטית לעבוד 24 שעות ביממה בלי הפסקה, ובלי להכביד על המחשב, ובזה הגירסאות החדשות לא בדיוק מצטיינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזמן אני לא מוריד שירים מקאזה

רק emule, dc, bittorrent, ares

קאזה אולי רק לשירים בעברית, וגם זה בקושי

לא הבנתי איך אפשר להכניס קובץ שיכול לעשות נזק ממשי כלשהו בתוך , זה הרי , באיזה שיטה אפשר להחביא בו וירוס?

ונגיד אם הורדתי קובץ כזה ופתחתי אותו דרך ווינאמפ, זה יכול להריץ את הפקודה בו? או שרק לחיצה כפולה תעשה את זה?

לגביי השאלה ראשונה,-הרבה תוכנות, אתה יכול "לרסק" בשיטת buffer overflow.

לגביי השאלה השניה,-זה יכול להריץ את הפקודה בו רק אם תפעיל אותה בלחיצה כפולה,ותשמע את השיר אפילו ל2 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דווקא כן, אם אתה מבטל את כל ה PLUGINS שאתה לא צריך + לא מתקין בהתקנה את ה MODERN PLUGIN (לא מבטל בשימוש, פשוט לא מתקין), העסק רץ מהר כמו 2.XX

וחוץ מזה יש 2.95 או משהו כזה, שתיקנו את כל הבאגים שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...