לא חשבתי שזה יגיע לאתרים כאלה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא חשבתי שזה יגיע לאתרים כאלה

creek

Recommended Posts

תיהיה בריא בלו סקיי מה הקשר חסמו ישראלים?! פשוט שרות העלת הקבצים לא מגיע לאזור שלנו הקבצים מועלים לשרתים כנראה השרתים מרוחקים מישראל ויוצרים עיקובים או מאיטים על השרתים אין פה בכלל קשר למדניות אנטי ישראלית.

תגיד, אנגלית אתה יודע לקרוא? :kopfpatsch:

רשום שם בפרוש שהם ביצעו חסימה לכל טווח כתובות ה-IP מישראל, בשל abuse... תרגום פשוט: סביר להניח שמיטב ה"מי-גאון-מחשבים-של-אמא" בארץ, עשו שימוש לרעה בשרותי האתר כמו למשל העלאת תכנים האסורים לפי התקנון; בתגובה, המפעילים, שבדקו וגילו שיש אחוז גבוה של abusers מישראל, חסמו את הגישה לכל המדינה מאחר וזאת הדרך היחידה להבטיח שהפעילות הזאת לא תקרה בשנית. ושוב תודה לישראלי המצוי שמכתים ומזהם כל חלקה טובה, כן - גם באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאטטטט אתם דפוקים או מה?!

חשבתם על הרעיון שהאתר פשוט לא נבנה לקהילה הישראלית או כל קהילה אחרת אלה נבנה רק לקהלימה אמריקאת? אין בזה משו רע! פשוט הם רוצים שרק משתמשים מאמריקה (אני לא ידוע אם זה אמריקה) יוכלו לעלות. בלאט קרעת אותי אתם יודעים כמה אתרים של איכסון חינמי ניסתי להירשם והם פשוט כתבו "ההרשמות לא מתקבלות מטווח האיי פי שלך" זה לקשור לאנטישמיות אלה פשוט הם לא מעוניינים לחלק את השירות שלהם לכולם. דרך הגב שלא יהיו אי הבנות ניסיתי להירשם לאותם אתרים גם אם פרוקסי מרוסיה יפן אנגליה ועוד כמה ארצות שאני לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאטטטט אתם דפוקים או מה?!

חשבתם על הרעיון שהאתר פשוט לא נבנה לקהילה הישראלית או כל קהילה אחרת אלה נבנה רק לקהלימה אמריקאת? אין בזה משו רע! פשוט הם רוצים שרק משתמשים מאמריקה (אני לא ידוע אם זה אמריקה) יוכלו לעלות. בלאט קרעת אותי אתם יודעים כמה אתרים של איכסון חינמי ניסתי להירשם והם פשוט כתבו "ההרשמות לא מתקבלות מטווח האיי פי שלך" זה לקשור לאנטישמיות אלה פשוט הם לא מעוניינים לחלק את השירות שלהם לכולם. דרך הגב שלא יהיו אי הבנות ניסיתי להירשם לאותם אתרים גם אם פרוקסי מרוסיה יפן אנגליה ועוד כמה ארצות שאני לא זוכר.

העלתי את הנקודה הזאת אבל יש פה אנישים "חכמים מידיי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי את הנקודה הזאת אבל יש פה אנישים "חכמים מידיי".

ילדים טיפשים, טיפשים!

ועכשיו, שיעור קל בהבנת הנקרא...

Due to persistent ABUSE we regret we are no longer accepting uploads from your region at this time.

שננו במטוטא את פרוש המילה המודגשת:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...