סקר:כמה שעות שבועיות יש לך במערכת? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר:כמה שעות שבועיות יש לך במערכת?

darkman

"שפוך .."   

874 הצבעות

1. 1. "שפוך .."

Recommended Posts

אם אני לא טועה, כל טכמיסט עושה 10 יחידות מחשבים + 5 יחידות מדעיות(בחירה מתוך השלוש הידועות לשמצה).

כן.

זה הרעיון של המגמה...

ללכת חשק על ...

ולדעתי יש גם פיסיקה/כימיה וגם ביולוגיה.

לפחות אצלנו, ככה אמרו לי...

זה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DIMAX

אני גם לומד באורט גבעת רם,איזה כיתה אתה? י' 9? אל תדאג אתה לא במצב כזה גרוע, אני עולה עכשיו ליב'...בכיתה י' (4)היה לי 46 שעות,יא' 47 השנה זה עומד על משהו כמו 36-37 אבל זה עוד הולך להשתנות כי אני עושה פרויקט במחשבים שזה איזה 3-4 שעות, וגם אני הולך לבלות הרבה מאוד זמן בבצפר בגלל הפרויקטים באלקטרוניקה,ככה שאני צריך כבר להתחיל לתכנן ארוחות צהריים וערב בבצפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, כל טכמיסט עושה 10 יחידות מחשבים + 5 יחידות מדעיות(בחירה מתוך השלוש הידועות לשמצה).

רק אצלנו בביצפר מחייבים פיסיקה עם טכם :pissed:

אבל כמו שאמרתי כאן כאבר אין יותר את המורה הרוסי שלנו לפיסיקה!!! החליפו אותו! :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

24-26 שעות בשבוע

(פעם בשבועיים שעתיים מעבדה)

מגמת ביולוגיה

אוהל שם rulez - סעמק אמן ישרך הבצפר הזה כ*ס אמא של כל המנהלים סגנים והמורים ולא יודע מהעוד דשלךעגחךיעלךשדגילע

העיקר שלא יהיה בצפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DIMAX

אני גם לומד באורט גבעת רם,איזה כיתה אתה? י' 9? אל תדאג אתה לא במצב כזה גרוע, אני עולה עכשיו ליב'...בכיתה י' (4)היה לי 46 שעות,יא' 47 השנה זה עומד על משהו כמו 36-37 אבל זה עוד הולך להשתנות כי אני עושה פרויקט במחשבים שזה איזה 3-4 שעות, וגם אני הולך לבלות הרבה מאוד זמן בבצפר בגלל הפרויקטים באלקטרוניקה,ככה שאני צריך כבר להתחיל לתכנן ארוחות צהריים וערב בבצפר...

אני י'3 מדעית מופ"ת.......

בהצלחה לך :)

של"ח = שיעור לא חשוב

פאק באיזה שעות מסיימים היום

לפחות דואגים לכם לארוחת צהריים?

חחחחחחחחחחחחח ארוחת צהריים LOL מאיפה יביאו לנו ארוחת צהריים לקחו רק חצי מדוח דברת :-\

אי לוקו שני סנדויצ''ים כשאני מסיים ב4וחצי או 5 ... אה ואולי איזה פרי וירק.. ואם אני ממש רעב אז יש לי תמיד איתי כסף לקנות איזה בורקס ענק בחמישה שקלים.... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...