חופש out, ביה"ס in - חוזרים לשגרה. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חופש out, ביה"ס in - חוזרים לשגרה.

Ran B

Recommended Posts

עולה לי"א

או שיעיפו אותי חזרה הביתה

כי לא עשיתי את עבודת הקיץ במתמטיקה בגלל שכל מה שאני יודע זה חיבור וחיסור וקצת כפל

וגם לא עשיתי מחוייבות אישית כי כל השנה לא היה צורך לקרוא לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עולה לי' ואני לא מאמין שאני ער בשעה הזאת!!! אני פשוט לא מצליח להרדם!!! הלכתי לישון ב 11 וחצי (אחרי THE OC (אחהל סידרה!!!)) והתעוררתי לא מזמן ואני לא מצליח להרדם ועוד 3 וחצי שעות +- אני כבר צריך להתעורר אוףףףףףףףף באסהה יאללה לא נורא

הקיצר כמו שאמרתי אני עולה לי' במגמת תעשיה וניהול ו..............זהו נקווה לטוב

שנה טובה לכולם בהצלחה בבצפר/צבא ומה שלא תעשו עם עצמכם :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד קבלו עצה ממני -

אל תלכו לישון היום בלילה כי אתם פשוט לא תצליחו ואם כן זה רק לשעה שעה וחצי ואז תקומו פי 2 יותר עייפים.

תסחבו מעכשיו את כל היום המחורבן שמחכה לכם מחר, ותישנו כבר מחר בלילה וזהו כל השעון הביולוגי שלכם יחזור להיות נורמלי, אבל צריך המון רצון אז תאכלו הרבה צנון. :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה אה? חחחחחחחחחח כבר חיכיתי למחר לראות הרבה אנשים שלא ראיתי הרבה זמן... (את רוב השכבה שלי אני מכיר אבל לא הייתי איתם יותר מידי בחופש כמה שזה ישמע דפוק לא היה לי זמן בשקלללל כול החופש הזה ולכן אני כ"כ מצטער שהוא נגמר! באסההההההההההה!!!) ובסוף אני ישאר בכיתה לישון או משו

אבל יאללה אני מסיים ב1 (יענו שעה חמישית ) ואז נוסעים לצהריים באגאדיר!!!!!! :) (אגב שיפתחו כבר את המוזס בהרצליהה אוףףףף אני משתגעע)

יאללה עוד מעט יהיה 3 ו10 דקות ואז אני פורש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודי הסטלן תודה על העצה אבל זה לא עוזר

הגוף שלי לא יעמוד בזה

אם אני ישאר ער מעכשיו אז אני מניאק אם ב8:00 אתה לא רואה אותי נופל לשינה עמוקה כאילו ירו בי עם מיניגאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יאללה אני מסיים ב1 (יענו שעה חמישית ) ואז נוסעים לצהריים באגאדיר!!!!!! :) (אגב שיפתחו כבר את המוזס בהרצליהה אוףףףף אני משתגעע)

יאללה עוד מעט יהיה 3 ו10 דקות ואז אני פורש

המוזס לא נפתח כבר שנים! איזה זין איתם...!

הלוואי והייתי עולה כיתה..עוד חודשיים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רציתי לפתוח תראד חדש על היום הראשון בבצפר , אבל כבר יש אתזה אז לא פתחתי ,

איך היה ?? אצלי היה סבבה וסיימנו בערך ב11 , ומחר שעת 0 (אין לי 0 בשעון יא בת זו*ה חחח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנו לבית ספר ב9. [ככה אנחנו מתחילים ללמוד] ישבנו חצי שעה הסבירו לנו מה מי ואיך, ואז אני והחברה הלכנו לים ואז הלכנו לקניון לאכול פיצה ואז נסענו הביתה וישבנו קצת בשכונה ואז הביתה!

ועכשיו אני זז לישון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהשנה זה שוק מטורף.

י' יא' נאלצתי להיות בבית ספר עד שעה 6 בערב, ואפילו לזמן מסויים שהתחלתי ללמוד ל10 יחידות מחשבים למדתי

מ8 בבוקר עד 8 בערב (מעל 12 שעות, זה בטוח), עד שמין הסתם יצאתי משם מכיוון שלא יכולתי להמשיך מבחינה פיזית זה מטורף

וגם אי אפשר לבנות בניין של 10 קומות ולדלג על הקומה ה4 וה5 (באותו זמן למדתי השלמה ל5 יחידות).

אבל השגרה הייתה בכיתה י' ללמוד בערב (5~6 בערב) וב-יא' היה גם הלימוד עד 6 וחצי בערב, ואולי עם חלון קטן שמספיק לך להגיע הביתה

לפתוח את הדלת ולסגור אותה.

השנה קבלתי פיצוי על כך, ובגלל שאין לי יותר מגמות, אני לומד רק את מקצועות החובה עם כל הכיתה.

לא לומד שישי, מתחיל ב12 ביום רביעי ומסיים באיזה 2 וחצי (3 שעות).

יום ראשון לומד 4 שעות (עד 12), שני איזה 5 שעות, שלישי 6 שעות וחמישי 5 שעות.

ולחשוב ששנים קודמות למדתי עד שעה 15 גם. מי גוד, איזה שוק מטורף.

23 שעות שבועיות סה"כ. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...