Raid באולטרא די ואפרצ'ר סייז - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Raid באולטרא די ואפרצ'ר סייז

JUNGLE

Recommended Posts

אני לא מצליח לשים רייד 0 באולטרא די.

התקנתי מהדיסקט את התוכנה של הרייד ואני שם רייד אפס וזה מראה לי בהתקנה של הווינדוס 150 ג'יגה במקום שניים של 75.

אבל אחרי שהוא מתקין את הקבצי התקנה הוא אומר לי שאי אפשר לקרוא את הקבצים ולעשות אלט קונטרול .

השאלה היא האם יש דרך לגרום לזה לעבוד\לעשות זאת דרך הווינדוס?

2)האם יש בביוס מקום לקבוע אפרצ'ר סייז?

לא מצאתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לשים רייד 0 באולטרא די.

התקנתי מהדיסקט את התוכנה של הרייד ואני שם רייד אפס וזה מראה לי בהתקנה של הווינדוס 150 ג'יגה במקום שניים של 75.

תקין ואמור להיות ככה, raid0 מזהה את את כל הכוננים ככונן אחד.

אבל אחרי שהוא מתקין את הקבצי התקנה הוא אומר לי שאי אפשר לקרוא את הקבצים ולעשות אלט קונטרול .

השאלה היא האם יש דרך לגרום לזה לעבוד\לעשות זאת דרך הווינדוס?

בדקת שהוא מנסה לעשות בוט מהרייד ?

במקרה שלך מדובר על רייד חומרה, ולכן אין כל דרך לעשות את זה מתוכנה - ממערכת ההפעלה.

2)האם יש בביוס מקום לקבוע אפרצ'ר סייז?

לא מצאתי...

אתה מתכוון לגודל כל יחידה ברייד ?

אם ככה תוכל למצוא את זה הבגדרות הרייד, אם אני זוכר נכון זה ctrl+f4 בבוט שלו - יש הודעה על הצירוף בבוט.

בהצלחה :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקין ואמור להיות ככה, raid0 מזהה את את כל הכוננים ככונן אחד.

בדקת שהוא מנסה לעשות בוט מהרייד ? כן שמתי את הרייד על בוט.

במקרה שלך מדובר על רייד חומרה, ולכן אין כל דרך לעשות את זה מתוכנה - ממערכת ההפעלה.

אתה מתכוון לגודל כל יחידה ברייד ? לא אני מתכוון כמה המחשב מקצה ליישום בודד כמו משחק לקחת מהזיכרון,בכל לוחות האייג'יפי שראיתי בעבר היה כזה.

אם ככה תוכל למצוא את זה הבגדרות הרייד, אם אני זוכר נכון זה ctrl+f4 בבוט שלו - יש הודעה על הצירוף בבוט.

בהצלחה תודה :] :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא רוצה להרוס את הרייד שלי, אבל בתוך הגדרות הרייד ( ctr s ) אחריי הפוסט - איפה שמגדירים את הרייד , מצד ימין זה נקרא striping block .

אגב ל nvraid יש את התוכנה שלו שעובדת במערכת ההפעלה שאני חושב שאליה התכוונת, שם אתה יכול ליצור שטחים ולקבוע את גודל הבלוק.

בקשר לבעיה השניה שאחריי שאתה מעתיק את הקבצים הוא אומר שחסר קבצים, זה קרה לי כמה פעמים בהתקנה ראשונה, אני חושב שזה באג או משהו כזה.

תחליף מיקום של הרייד, כלומר עם 2 הכוננים נמצאים ב sata 1+2 שים אותם ב 3+4 וכו...

:beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...