כתבת וידיאו מרתקת, באדיבות האגף החינוכי של YNET - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבת וידיאו מרתקת, באדיבות האגף החינוכי של YNET

SamurAchzar

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יודע שמדעי המחשב לא מתמקד בחומרה אלא במתמטיקה ותכנות, נכון?

סה"כ, אולי זה ידע בסיסי מאוד, אבל הוא לא "נדרש" לדעת את זה.

במקום להתלונן על כל כתבה שנייה ש-Ynet מחשבים מפרסמים אולי תנסו לשלוח להם איימלים עם הערות/הארות?

אתה לא הבנת את הנקודה שלי.

הנקודה היא שאנשים ש, גאד דמט, לא יודעים להחליף במחשב, שלא יצפו לקבל עבודות טובות בתחום ההייטק אפילו שיש להם "תואר ראשון" במדעי המחשב. כי משום מה כל אותם נובים חיים בסרט שברגע שהם מסיימים את התואר הם אוטומטית יתקבלו לעבודות של 25K בחודש, ואז הם חוטפים שוק טוטלי כשהם מגלים שאף אחד בכלל לא רוצה אותם, כי הם בקושי יודעים לבצע חיפוש בגוגל והידע הכללי שלהם במחשבים הוא אפסי.

בקשר להערה השניה שלך:

במידה ולא שמת לב, מדיי פעם מתפרסמות ב-ynet חדשות וביקורות (בגירסאות מקוצרות) של hwzone. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות בשביל לדלל קצת את רמת החובבנות בכתבות הרגילות שהם מפרסמים. מעבר לזה אין ממש מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתי לב שכתבות שלכם מופרסמות שם, אז קבלו ח"ח על היוזמה, אבל למה לא לתת לאנשים בצוות האתר הזה לכתוב מדריכים כאלה במקום הכתבים של Ynet?

אני עדיין לא מבין את הנקודה שלך, מישהו בעל תואר במדעי המחשב לא יחפש עבודה בתור טכנאי, אלא בתור תוכניתן ואת זה הוא כן יודע לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה תוכניתן?

הוא יחפש עבודה בתור מהנדס(שזה מה שהוא)

אבל מה שכן בהחלט יהיה נחמד להעלות "מדריכים" בפורמט במקום בפורמט כתוב.

אני מניח שמבחינת רוחב הפס זה עלול ליצור בעיה מסויימת אבל תמיד אפשר לשלוח את המדריכים המצולמים האלה ל-YENT שהם ישדרו אותם אצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מהנדס- הנדסה זה ארבע שנים, מדעים מדוייקם(מדעי המחשב בין היתר) זה שלוש שנים.

עריכה: אם אתה אומר. למען האמת, אני לא יודע מה בוגרי מדעי המחשב עושים בדיוק אחרי התואר, אבל מה שבטוח הם לא מחליפים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא

מהנדס תוכנה זה לא תואר במדעי המחשב...

שני ההורים שלי MSC במדעי המחשב אז אתה תגיד לי?

גם 3 שנים מדעי המחשב נחשב למהנדס

3 שנים נחשב בטכניון ל-BA

ו-4 שנים זה גם מהנדס אבל זה כבר נחשב בטכניון ל-BSC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תפקיד מהנדס תוכנה, ויש חפץ מסוג מהנדס תוכנה (כמו עציץ, רק יותר מכוער וטיפש).

צריך להפריד.

בוגרי מדעי המחשב עובדים גם עובדים כמהנדסי תוכנה. שמישהו מחפש מהנדסי תוכנה, הוא אף פעם לא מצפה לקבל רק אנשים בוגרי ארבע שנות הנדסת תוכנה מהטכניון למשל (למרות שהוא באמת ישמח, לפחות אם הם התקלחו באותו שבוע).

לעזאזל, אפילו אני עובד כמהנדס תוכנה (ולא סיימתי כיתה י"א).

לצורך העניין, מהנדס תוכנה שלא יודע איך להחליף הוא אחד שמחשבים לא מעניינים אותו, כלומר, מישהו שבהכרח לא מאוד טוב במה שהוא עושה.

במילים אחרות קוראים לזה "אפס".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לכם שתואר במדעי המחשב לא מתרכז בדברים זוטרים כמו איך להרכיב מחשב או איך להתקין וינדוס?

זה תפקיד של טכנאי פשוט ולא של מישהו בעל תואר ראשון.

התואר בא ללמד דברים אחרים לגמרי.

זה כמו שבתואר להנדסת חשמל לא ילמדו אותכם איך להשתמש במלחם...

זה כמו שמי שלומד נהיגה לא לומד איך להחליף בלמים...

מהנדס תוכנה יכול לעשות מצויין את העבודה שלו בלי לדעת איך מחליפים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...