[היום] יום הנחמדות הבינלאומי ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[היום] יום הנחמדות הבינלאומי !

Milford Cubicle

Recommended Posts

יום אחוש נחמד.

קיבלתי שני גימלים מהרופא שלי, הוא גם היה נחמד בצורה יוצאת דופן, ככל הנראה שהוא לקח את היום הזה ברצינות. כן יירבו.

ממש נחמד.

גרררררררררעעעעעעעעעעעעעעעעעפפפפפפפפססססססססססססססססססססססססססס, אוייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי (חולה). e050.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהבנאדם הזה צריך לזכות בכפפה לבנה עם אגודל ,ומסיכה סגולה עם חיוך - מתנה מהפורום

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...................אני על הרצפה בוכה מצחוק!!!כל הודעה שלו נכתבה עם ה :xyxthumbs: הזה ;D ;D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::nixweiss: :nixweiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ומה הקטע עם "אח שלי""דוד שלי" אחרי כל אות? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחשלי אני שמח לראות שיש פה גם מנהלים גברים ושלא כולם פה אשכנזים שישר מוחקים הודעות של אנשים שהם לא ברמה שלהם חחחחחח אעלק לא ברמה שלהם היו מתים האשכנזים האלה להיות גברים כמונו נכון אחשלי ?? סבבה דודשלי יום נחמד אחשלי !!  :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אני מבקש בלי אשכנזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקישור שנתן פותח התרד(עמרי עמוס) בעמוד ה2 בתגובה הראשונה הוא כבר לא עדכני ולכן הפסדתי את כל ה"צחוקים" שכמו שאני רואה פה מהתגובות נמצאים שמה.

אז לפותח התרד אולי תהיה נחמד ותתן קישור חדש.......... :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהבנאדם הזה צריך לזכות בכפפה לבנה עם אגודל ,ומסיכה סגולה עם חיוך - מתנה מהפורום

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...................אני על הרצפה בוכה מצחוק!!!כל הודעה שלו נכתבה עם ה :xyxthumbs: הזה ;D ;D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::nixweiss: :nixweiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ומה הקטע עם "אח שלי""דוד שלי" אחרי כל אות? :silly:

עוד מעט אלי יגיב ואז נדע :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לשנות את השם של סמוראכזר מסמוראכזר לסמורנחמד, זה יהיה נחמד.

תודה, אחימשלי.

אה, והיום, ככה בגלל שזה יום מיוחד, תנסה לערוך פחות טקסי פולסא דנורא למעבדות מחשבים ביהוד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...