[היום] יום הנחמדות הבינלאומי ! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[היום] יום הנחמדות הבינלאומי !

Milford Cubicle

Recommended Posts

היום יום "בינלאומי" של נחמדות! כולם, להיות נחמדים...! אבל רק היום, הא?

מה עוד, מבקשים מישראלים להיות נחמדים.. אני מטבעי נחמד, אבל מספיק לראות תגובות של אנשים פה או ברחוב כדי לדעת שהמהפכה לא תבוא בקרוב.

אז כולם לתת חיוך גדול לבוקר מושלם :smile1:

קישור לכתבה ב-ynet:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3135462,00.html

קישור לאתר ה"נחמדות":

http://www.friendliness.org.il/manger.html

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

file.php?id=39143

:screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחשלי אני שמח לראות שיש פה גם מנהלים גברים ושלא כולם פה אשכנזים שישר מוחקים הודעות של אנשים שהם לא ברמה שלהם חחחחחח אעלק לא ברמה שלהם היו מתים האשכנזים האלה להיות גברים כמונו נכון אחשלי ?? סבבה דודשלי יום נחמד אחשלי !! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחשלי אני שמח לראות שיש פה גם מנהלים גברים ושלא כולם פה אשכנזים שישר מוחקים הודעות של אנשים שהם לא ברמה שלהם חחחחחח אעלק לא ברמה שלהם היו מתים האשכנזים האלה להיות גברים כמונו נכון אחשלי ?? סבבה דודשלי יום נחמד אחשלי !!  :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

שמע גבר!!!!!!!!!111 אתה אולי חושב שאתה קשוח אחשלי אבל אתה לא יודע איך זה להיות בפנים אני הייתי בפנים לשש שנים יצאתי על תנאי אז על תספר לי איך זה להיות בפנים כי אני הייתי בפנים לשש שנים אתה שומע יא זבל!!!!!111 אעלק מדבר איתי על אשכנזים ומזרחיים תראה אותך כולך לבן עליך חחחחחחחחח איזה אפס די די תעזוב את האינטרנט בוא לשכונה נראה אותך אם אתה גבר בוא!!!!! בוא אמרתי למה אתה לא הייתה אף פעם בפנים אני הייתי בפנים אתה שומע שש שנים הייתי ואתה לא הייתה!!!!!!111

בוא!!!!!!!!!1111

כל המנהלים האלה חושבים שהם גיבורים על המסח אבל שאתה אומר להם עליהם בואו תהיו גבר אז הם לא נהיים גבר!!!!!!!!111 אשכנזים כולם טפו כוס אמק.

ושמעתי אבל יענו אני לא מאמין רק שמעתי למה זה לא יכול להיות.. לא האמנתי להם עליהם... אמרו לי.. אמרו לי.. וואי זה קשה לי עלי.. אמרו לי שיש פה גם רוסי.

זה נכון?!?!?!?!?!?!?!?!!?!!!!111

בוא!!!!!!!!!!!!!!!!!111

תארוז לי שלושה 6800ULTRA אחשלי :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא מבין......

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=15792;sa=showPosts

:lol: :lol: :lol: :lol:

הבן אדם פשוט פארודיה מהלכת

איזה מלךךךךךךךךךךךךךךךךך

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תראו את כל ה 39 עמודים שלו

39 עמודים

כל אחד יותר קורע מהשני

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;D ;D ;D ;D ;D :screwy: :screwy: :screwy::lol: :lol: :lol: :lol:

דיייייייי אני מתעלף פה

:lol: :lol: :lol: ;D ;D :silly::screwy: :screwy: :smile1: :smile1: :lol: :lol: :lol:

:alcoholic: :alcoholic: :alcoholic:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

:alcoholic: :alcoholic: :alcoholic:

סבבה אחי תצחק זה טוב אחי גם דודשלי צחק כמו שועל לפני שהוא מת אחי הכל טוב אחי :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

דרך הגב אחי שמעתי שלהשתמש הרבה בסימני פיסוק דופק ת'מקלדת אחי מישהו יכול לומר לי אם זה נכון אחי או לא נכון אחי

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תודה דודשלי

כל קשר בין הדמויות הפועלות למציאות הינו מקרי בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...