למה לומדים מתמטיקה?!?! - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לומדים מתמטיקה?!?!

LiDoR13

Recommended Posts

אולי בגלל שזה ספר של 500 עמודים? ועוד בגודל כתב של 10 ? מי יקרא את זה זה ? :screwy:

( זה לא שאני לא אוהב את הטריולוגיה הזאת חלילה , אלא שפשוט הספר קשה מדי לקריאה.... ולא אני לא עולה חדש )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ספרים איכותיים ביותר שכדאי לכולם לקרא, או שתכלס, למה לא שר הטבעות? יש שם כל מה שמורים מבקשים...

היה לי מורה לספרות דתי בן 55. הוא ביקש מכל אחד לבחור 5 ספרים במהלך י"א ולקרוא עד פסח. בסוף לכל אחד הייתה שיחה איתו אחד על אחד בה הוא בחן על הספרים (והתמקד באלו שהתלמיד ביקש). הוא הכיר הכל, מהארי פוטר שהפרחות לקחו ועד ספרים באמת נדירים שחברים שלי קראו (מהתקופה של ההורים שלי).

אותי הוא בחן על שר הטבעות, ותאמין לי שממש הופתעתי מהידע שלו ומהדקויות שהוא בחן (ובתור מעריץ לא קטן של הטרילוגיה, אני יכול להגיד שהוא קרא גם מעבר לשלושת הכרכים של הספר). בהחלט יש מורים שמלמדים רמזים מתרימים ודימויים על שר הטבעות.

ואגב, זה לא 500 עמ', נסה בכיוון של 1500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לעובדה שלמרות שהוא עבה, הוא עדיין שווה כל עמוד, וחוץ מזה, לא עדיף לקרא אחד מהספרים האלו מאשר ספר כמו "בעל זבוב" או "קטרינה" או עוד כל מיני זבל אחר שמכריחים לקרא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שזה ספר של 500 עמודים? ועוד בגודל כתב של 10 ? מי יקרא את זה זה ?  :screwy:

( זה לא שאני לא אוהב את הטריולוגיה הזאת חלילה , אלא שפשוט הספר קשה מדי לקריאה.... ולא אני לא עולה חדש )

:kopfpatsch:

בפוסט הזה הוכחת את טפשותך ואת המשפט שאמרתי קודם, על זה שתמשיך להגיב אחרי שישתנה לך הקול.

.i seriously urge you to consider it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...