צריך קצת מידע על חריגה של 25 קילו ביבוא אישי של רמקולים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך קצת מידע על חריגה של 25 קילו ביבוא אישי של רמקולים

Sting

Recommended Posts

עדיף , אלא אם כן הבחור נוסע עם עוד מספר אנשים ואז יש לו מספיק מזוודות .

ישנה תמיד את האפשרות להשאיר את הקרטון שמגיע מהחנות ( שבו לא רואים את הקרטון של הרמקולים עצמם )

אבל גם זה ייצור בלאגן בשיקוף ( פתחו לי את המזוודה של הסאב וופר , בטח יפתחו את האריזה וזה יגרום בלאגן קטן )

וגם ימשוך תשומת לב .

תחכה לנסיעה שלך או שתקנה בארץ ותהנה ( ותשתדל לא לחשוב על כמה קלים נהיו המכנסים שלך )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את הZ-5500... אתה יכול להביא לי אתה הפרטים של כל התאליך הזה שלך בבקשה (מאיפה קנית\כמה שילמת וכל מיני דברים שצריך לדעת)

העיניין הוא שאני רוצה שמישהו אחר יביא לי את זה ולא אני אישית ככה שאני יוצא מנקודת הנחה שהם ימלוא את המכסה שלהם (זוג)

ד"א זה נראה לך טרחה גדולה להביא את זה ? הוא שזה לא כזה סיפור גדול... פשוט לא נעים לי להפיל תיק כזה אם זה בלגן מידי

קח בחשבון שאם הם לא מצהירים ותופסים אותם תהיה לך פדיחה גדולה,

הם ישלמו קנס ותרשם להם אזהרה (פעם שניה זאת עבירה פלילית עם תיק במישטרה על הברחה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול להצהיר על זה לפני שאתה יוצא(כאילו קנית בארץ), וכשאתה חוזר יהייה לך את זה.

עובד כמו חוק שימור האנרגיה.

אבל אם הם תופסים אותך בעליה למטוס, ואין לך את זה, WELL, נדפקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מכניס את הסאב של הלוג'יטק לתיק גב  ומסתובב עשר דקות איתו אני נותן לך 200 שקל במקום

אחי תביא אני יסתובב לך איתו אפילו שעה שלמה......

הקטע שזה אחד הדרכים הכי קלים להעביר דברים כאלה.... לא בודקים תיקי גב על מישקל ..... זה מה שנישאר לעשות... אני טסתי לחול לתחרות בינלאמותית...וקניתי 5.1 ולתיק שלי הסאב לא היה ניכנס.... אז שמתי אותו בתיק גב....(שקצת יותר גדול מהממוצע) ועברתי איתו 2 טיסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר קצת מהממוצע ?

אני מסביר לך שהסאב וופר הוא הסאב וופר הכי גדול לרמקולים המיועדים למחשב ,

בנוסף אם היית מעיין היית רואה שאפשר להכניס אותו רק לתיק גדול מאוד......

אז איך בדיוק תכניס אותו לתיק גב ?

לגבי העלות :

תוסיף את המכס + מע"מ + קנס ........

משהו כמו המחיר בארץ נדמה לי :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול להצהיר על זה לפני שאתה יוצא(כאילו קנית בארץ), וכשאתה חוזר יהייה לך את זה.

עובד כמו חוק שימור האנרגיה.

אבל אם הם תופסים אותך בעליה למטוס, ואין לך את זה, WELL, נדפקת.

אתה חושב שהם מטומטמים?

כשאתה מצהיר על זה הם מעתיקים את המיספר הסידורי של המוצר ומדביקים עליו מדבקה עם קוד.(ככה לפחות עשו לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...