צריך קצת מידע על חריגה של 25 קילו ביבוא אישי של רמקולים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך קצת מידע על חריגה של 25 קילו ביבוא אישי של רמקולים

Sting

Recommended Posts

לא נראה לי שזה אפשרי "להעלים" אותם... לפי האתר של המכס אמורים לשלם על 34.55% מס אבל אני לא יודע אם זה כולל מע"מ או לא ...אם לא, אני משער שגם המע"מ לא יוותר על החלק שלו בעוגה מה שמעלה את אחוז המס ל 51.55%  :o

וזה עוד בלי התוספת על החריגה...  :s07:

הקטע הכי מצחיק זה שזה עדיין יכול לצאת יותר זול   :-\

מישהו יודע בוודאות פרטים על זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד המשקל של המזוודה לא עולה על 35 ק"ג אתה לא צריך לשלם תוספת ( ככה זה בארה"ב , באירופה זה 20 קילו נדמה לי ) .

עצה שלי : סאב וופר במזוודה אחת , ורמקולים במזוודה אחרת ( אם אפשר , בהנחה שאתה הולך נוסע עם אנשים אחרים , שכל אחד ייקח מזוודה אחרת ) ,

ככה אם תופסים רק חלק מכם , אולי לא תשלם מכס גבוה ::) .

קח בחשבון שאתה יכול לקבל גם קנס ( מה שסביר להניח שיקרה אם לא תכריז ) .

אני ייבאתי את הZ-5500 של לוג'יטק אבל לא תפסו ( אל תסתכל על אנשי המכס , תקבע עיניים על היציאה ) ,

איזה דגם אתה מתכוון להביא ?

( אין הבדל בין רמקולים למחשב לרמקולים למערכת ביתי , אצל המכס זה נחשב לאותו דבר ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את הZ-5500... אתה יכול להביא לי אתה הפרטים של כל התאליך הזה שלך בבקשה (מאיפה קנית\כמה שילמת וכל מיני דברים שצריך לדעת)

העיניין הוא שאני רוצה שמישהו אחר יביא לי את זה ולא אני אישית ככה שאני יוצא מנקודת הנחה שהם ימלוא את המכסה שלהם (זוג)

ד"א זה נראה לך טרחה גדולה להביא את זה ? הוא שזה לא כזה סיפור גדול... פשוט לא נעים לי להפיל תיק כזה אם זה בלגן מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע, חבר עוקצרשע, המס בסך 34.55% כבר כולל בתוכו את המע"מ.

אני הייתי שוקל במצב כזה לרכוש שם את הרמקולים, ולשלוח אותם בFedEx לארץ במקום להסחב איתם בטיסה. יעלה לך קצת כסף, אבל גם על Overweight במטוס משלמים לא מעט. FedEx יטפלו בכל הדרוש ויביאו לך אותם עד הבית. בטח שאם זה להלביש 20-30 קילו על מישהו אחר (אלא אם זה הדוד שנגע בך כשהיית קטן, ואז ITS PAYBACK TIME. אבל אם זה דוד אחר - אז לא).

עוד אפשרות היא משלוח ימי, ואז זה בכלל גרושים (לא לשכוח לבטח במשלוח כזה). אבל זה כבר לא מגיע עד הבית, אלא למכס.

אני באמת לא יודע מה הגודל\משקל שלהם, אני חושב ש25 ק"ג זו הגזמה, אבל לא בדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דוד בUSA , הוא הזמין לי את זה לבית שלו ( העדפתי לא להסתמך על מלאי קיים , מהחנות Jandr.com ) .

הסאב וופר הוא גדול ( הוופר שלו 10 , למרות שהמכסה שלו הוא 12 ) , הוא הבעיה הכי גדולה ,

הוא תפס מזוודה שלמה לבדו ( בנוסף לריפוד , בגדים , בובות שנקנו בשתי דולר , במכירת תכולה של בית ולקלקר שלו שמספק הגנה מעולה ) , והמזוודה הייתה המזוודה הכי גדולה שהייתה לנו ( הבאנו אותה במיוחד בשביל הסאב וופר ) .

הרמקולים לא היו סיפור גדול והכנסנו אותם ביחד עם הקלקר גם .

זה יתפוס לך משהו כמו מזוודה ורבע ( תלוי איך אתה מארגן את הרמקולים , עם או בלי קלקר ) , לכל בן אדם מותר 2 מזוודות , אם אתה נוסע ביחד עם עוד 2 אנשים , אז לא תהיה לך בעיה רצינית .

הסאב וופר שוקל 20 ק"ג , אז אין בעיית משקל מבחינת שדה התעופה .

אם אתה מצליח להכניס אותם בלי מכס , עשית עסקה נהדרת ( בJr זה עולה 280 דולר ) , זה קצת טרחה לארגן אותם במזוודה , אבל זה משתלם בסוף .

להזמין את זה מאונייה זה ייצא לך הרבה כסף ( בגלל הכובד ) , בנוסף להמתנה הארוכה , ולמכס שתשלם עליהם , זה לא ייצא לך משתלם .

אם תכניס אותם כמו שהם בקרטון בטוח יתפסו אותך במכס ( הקרטון די בולט ודי גדול ) .

אם אתה מוכן לכאב ראש קטן ולאבד כמה שעות מהחיים שלך בגלל דאגה מהמכס ,

אתה תהנה בגדול , אני יודע שאני נהנה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...