רוצה להתייעץ בנוגע לקניית נגן MP3 - מבוסס דיסק קשיחוJukeBox 2.2GBוErgotechו - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתייעץ בנוגע לקניית נגן MP3 - מבוסס דיסק קשיחוJukeBox 2.2GBוErgotechו

Mister-G

Recommended Posts

אני הסתכלתי באתר zap.co.il וראיתי שם כל מיני MP3 שאני רוצה לקנות לחברה שלי ,בעיקרון אני אמור לקנות לה MP3 256 מגה בייט פשוט של חברת ERGOTECH אבל החלטתי לקנות לה משו קצת מעבר =) בתקציב עד ל 800-600 ש"ח וראיתי את הנגן הזה --> http://www.ttl.co.il/Product.asp?Pid=315&Cat2Cat1ID=18&Cat2ID=79

זה נגן שהדבר היחיד שאני מבין בו ,זה שקיים בו זיכרון שיכול לשאת בתוכו עד ל 2.2 ג'יגה של , וזה נראה דיי הרבה יחסית לנגן שעולה רק 800 שקל אתם לא חושבים? אני חושב שיש בו מספר חסרונות ומכיוון שאני לא מבין בכלל בנגני באתי לשאול אותכם, בתודה Mister-G =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להגיד לך אך ERGOTECH היא חברה ג'נרית כן כן...

זה נגן פשוט שמיוצר במפעל בסין ומייבאות אותו כמה חברות ביחד וכל חברה מדבירה את הלוגו שלה עליו...

זהו דוגמא מעולה לנגן מדבקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל חשוב שתידעו דבר אחד....לא כולם זקוקים לנגנים אייכותיים כמו של אייריבר ואייאודיו יש כאלה שסתם רוצים לשמוע בכיף ולא בוחנים את איכות הסאוד, כי הם לא מבינים בזה, זה לא מעניין אותם או שזה לא חשוב להם. ותוצאה של השקעה של פי כמה וכמה מהסכום של הנגנים הפשוטים לא תשנה להם.

אם הוא קונה את זה לחברה שלו לדעתי זה מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש נגן ג'נרי שקנה בOLSALE וגם ידידה וחבר שלו קנו ואין להם בעיות והאיכות סבירה...נראה לי שהקטע של לקנות IAUDIO או חברה אחרת זה בעיקר בגלל המותג. אם נגן עובד בסדר ונשמע טוב נוח אז מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני דווקא בקטע של האיכות,אני אספר לכם את סיפורי :

הגעתי לטיול קיבלתי את ה MP3 במצב מינוס\פלוס, זכוכית שבורה אבל חוץ מזה הכל עובד, יענו רק המסך היה דפוק ב60-70 אחוז...

שמעתי על ההתחלה קלטתי שהאיכות היא חרטא אחד גדול, אמרתי..."נו טוב זה כולה MP3" (לא חשבתי שאולי החברה חרטא,אחד כמוני שדווקא מבין שיש איכויות שונות שמשתנות מבין מכשיר למכשיר אמור להשפיע לא סמך על זה)...

אחרי כמה זמן הקפיץ של הMP3 נידפק ואיך אחד כמוני לא יכנס לפשפש,נכנסתי פישפשתי ראיתי שהמעביר של השירים מפלסטיק (אפשר לראות תמונה אם תחפשו MP3 של ERGOTECH אתם תיראו שהמעביר ממש נראה זול ועלוב וככה זה באמת,טריק מאוד לא אמין) ופועל על סגירת מעגל בדרך מאוד פשוטה,בכול זאת הקפיץ החזרתי אותו למקום והוא קפץ אחרי כמה זמן וברח משם..לאן? לא יודע...

אוקי איכשהו סגרתי ת'מעגל שם בעזרת עט כל הזמן, ממש מעצבן, ואז גם האוזניות נידפקו,כי המכשיר עצמו הדרך של הסגירה והפתיחה שלו (כדי להכניס ת'קפיץ הייתי צריך לפתוח אותו) ממש דפוקה,הכל מפלסטיק GOD DAMNIT, אז זה קצת הרס אותו, יופי, שמעתם על הדבר שניקרא בורג? גם פשוט אבל יותר אמין, לא הם לא שמעו...בקיצור בגלל זה הלוח האלקטרוני שלו קצת זז מהמקום והמעגל שמתחבר לאוזניות גם נידפק, יופי, (רק כדי שתבינו למה זה כל כך דפוק,המעגל לא מסולסל סביב הבית שמתחברים אליו חיבור האוזניות, הבית מתחבר בצורה מאוד פשוטה שקל לפרק למעגל החשמלי של הלוח האלקטרוני ש ה MP3)...

אוקי אפשר לקרוא לי הורס MP3 אבל המכשיר הזה היה באיכות ממש עלובה ואני לא רוצה שחברה שלי תקנה לעצמה חרטא עם איכות SOUND גרועה ועוד אחד שיהרס אחרי שנה ככה....אז אם אפשר, להמליץ על נגן,שיהיה איכותי, מצידי 512 מגה בייט אפילו אבל משו טוב,לא יותר מדי,אבל שיהיה אמין,אז סבבה, או ג'יגה בסביבות ה 800 שקל אבל איכותי

איכותי זה גם סבבה...תודה =)

עריכה : מה אתם אומרים?? http://zap.co.il/model.asp?model_id=151253

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את הסאסנה הוא נגן מצוין ואם תרצה תוכל להרחיב זיכרון

מה שבטוח אל תיגע בנגן HD של ERGOTECH שגפ נראה ממש מכוער

לא שווה לקנות 2 ג'יגה HD כי זה HD

עדיף לוותר על ג'יגה לטובת איכותי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...