האם אני לקראת סיום המשחק ? בhl2 ? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני לקראת סיום המשחק ? בhl2 ?

ExploiT

Recommended Posts

לום כולם רציתי לדעת איפה אני ב hl2

הגעתי לשלב שאני עובר גשר ענקי ואז אני מגיע לעוד מקום של המחתרת ואומרים לי להכניס את הבאגי למוסך כי עוקבים אחרי בגללה ואני נלחם מול הקומבינים שתוקפים תמקום ואז אני מחסל אותם והאיש הזה פותח לי פתח סודי במגדל אור שמוביל לשביל צדדי כזה ואני ממשיך לשם ברגל

איפה אני ? באמצע המחשק ? בסוף ? יש עוד הרבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח ? איך זה שהסיני המופרע גמר תמשחק ב3 שעות@#

ועברתי כול כך הרבה

איפה אני בהתחלה ? לאן אני נוסע ל בלאק מיסה ? מה אני עושה לא הבנתי כלום מהמהשק כי לא גמרתי את הלף לייף 1 ניסתי אבל אני לא סובל תמשחק הזה הוא מגעיל עם הגראפקיה הדוחה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אני בהתחלה ? לאן אני נוסע ל בלאק מיסה ? מה אני עושה לא הבנתי כלום מהמהשק כי לא גמרתי את הלף לייף 1 ניסתי אבל אני לא סובל תמשחק הזה הוא מגעיל עם הגראפקיה הדוחה שלו

אין קשר בין סיום המשחק הקודם לשני. ואני ממליץ לך מאוד להיכנע למראות הגרפיקה ולשחק את הראשון - באמת שווה כל רגע, אפילו שהמשחק כבר בן 7 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד מעט יבדוק

רק רציתי לדעת לא הבנתי תעלילה ותהקשר בינהם לפי מה שהבנתי

ספוליר - נראה לי

יש גזע בשם הקומבינים שהם נכנסים לכול עולם שיש בו חיים ומשתלטים עליו ומנצלים את מי שנאשר חי כחייל \ עבד שלהם

ומכול עולם שהם כבשו הם ממנים שליט מקומי שכפוף להם

ב hl1 הם כבשו את הכוכב והיצורים שלהם עוברים מהעולם שלהם לכדור הארץ

ואני ב hl1 מנסה לשרוד ותוך כדי משחרר את מקומבינים ומחסל את השליט שלהם (המפלצת הגדולה)

ואז ה g-man אומר לי שקיבלנו שליטה על הכוכב

עכשיו ב hl2 הקומבינים כובשים תכוכב ארץ ומכניסים את כול מי שנשאר בחיים לcity 17 ששם

וכול שאר האנשים הם הרגו אותם או שהם במחתרת חיים מחוץ למקום והם כול הזמן נלחמים בחילים שהם בני אדם שהקומבינים שולטים עליהם

עכשיו בhl2 השליט המקומי הוא ה דר הזקן המכוער הזה

שופיע בכול מקום

סוף ספוליר !

אז מה אני הקשר בינהם מה קרה בין hl1 ל hl2

מה המטרה שלי ב hl2 עד עכשיו סתם הרגתי כול דבר שהיה בדרכי ואני צריך להגיע לבלאק מיסה

למה ? מה נשאר ממנה ? מה הקשר בין 2 המשחקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מנסה להגיע לבלאק מסה אתה מנסה להגיע לנובה פרוספקט אני לא זוכר אם אתה יודע את זה כבר או לא אבל אתה תדע בהמשך אני לא יגיד לך למה כדי לא להרוס לך תעלילה.

בכל מקרה אחרי שאתה מגיע לנובה פרוספקט אתה ממשיך בדרכך ל"עיר 17" ל-Main Citadel איפה שד"ר Wallace Breen נמצא.

אגב קח תקרא את זה

http://members.shaw.ca/halflifestory/timeline.htm

זה כל הסיפור של המשחק מלפני שהתחיל HL1 ומספרים פה גם את מה שקרה בין 1 ל-2 שאת זה במשחק אף אחד לא מספר לך...

ואל תקרא את "The Rebellion " ומה שאחרי זה עד שתגמור את HL2 כי יש שם קצת ספוילרים בשבילך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קטע קל מאוד עברתי את זה בניסיון הראשון עצה ממני אל תבוא לשאול בפורם בכל מקום שאתה נתקע כי זה יהרוס לך את המשחק פשוט תנסהמאה פעמים ואתה תצליח בסוף אל תשאל בפורם כי אחרי זה כל מקום שתתקע אתה תבוא לשאול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...