מדיות CDR מוזרות של VERBATIM - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות CDR מוזרות של VERBATIM

rk666

Recommended Posts

היום הייתי בOFFICE DEPOT וקניתי מדיות CDR רגילות X52 של Verbatim.

מדובר במדיות שרשום עליהם extra protection , ב"עוגה" של 50.

עכשיו הקטע המוזר הוא שהם של MOSER BAER (???)

כדאי להחזיר אותם?

הם שוות משהו?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע הייתי באופיס דיפו בפאוור סנטר(פולג) והיו שם שלושה סוגים של CDR בעוגה של חמישים של ורבטים. עשיתי אן דן דינו ולקחתי שלוש חבילות מאותו סוג. בבית גיליתי שהם taiyo yuden  :). זה האריזה שכתוב עליה pastel disc והדיסקים באים בכמה צבעים. לדעתי תחזיר את הדיסק דובונים הזה ותבדוק אם יש את הפסטל.

אם אתה רוצה אני יכול לצלם את האריזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הפסטל, אמרתי, מה אני אקנה דיסקים צבעוניים.....

אבל בכל זאת, מישהו מכיר את האיכות של הדיסקים הללו?

האם הם שווים את הכסף?

אחרי הכל הם מיוצרים בהודו....

שווה להחליף (והאם אפשר בכלל כי פתחתי את האריזה, אבל לא צרבתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הביקוש המטורף למדיות וורבטים וכושר הייצור המוגבל שלהם גורם להם להוציא כמויות אדירות לייצור בחוץ. הם טוענים שהאיכות לא משתנה. השתמשתי כבר ב CDR שלהם עם קוד של CMC ועבד יופי אבל אם תשאל אותי אז אני מעדיף את המדיות שלהם (MCC) או את ה TY. אם אתה יכול להחליף אז תחליף לפסטלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הביקוש המטורף למדיות וורבטים וכושר הייצור המוגבל שלהם גורם להם להוציא כמויות אדירות לייצור בחוץ. הם טוענים שהאיכות לא משתנה. השתמשתי כבר ב CDR שלהם עם קוד של CMC ועבד יופי אבל אם תשאל אותי אז אני מעדיף את המדיות שלהם (MCC) או את ה TY. אם אתה יכול להחליף אז תחליף לפסטלים.

אז מה זה משנה מיי יצר המותג הוא וורבטים! לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש השפעה למותג אבל עד גבול מסויים. אם הייתי חייב לקנות MOSER אז אני בטוח שהייתי מעדיף לקבל את אלה שהולכות לוורבטים, בדיוק כפי שאם הייתי קונה RITEK הייתי רוצה את אלה שהם מייצרים ל RICOH, אבל אם יש מדיות שמיוצרות ע"י TY שהיא החברה מספר 1 באותו מחיר אז בשביל מה? חוצמזה צריך להבדיל בין אלה שהן AZO, כלומר יוצרו במקום אחר עם ה DYE והחומרים של וורבטים לבין כאלה שהן פשוט המדיות הטובות יותר מקו הייצור של PRODISC למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש השפעה למותג אבל עד גבול מסויים. אם הייתי חייב לקנות MOSER אז אני בטוח שהייתי מעדיף לקבל את אלה שהולכות לוורבטים, בדיוק כפי שאם הייתי קונה RITEK הייתי רוצה את אלה שהם מייצרים ל RICOH, אבל אם יש מדיות שמיוצרות ע"י TY שהיא החברה מספר 1 באותו מחיר אז בשביל מה? חוצמזה צריך להבדיל בין אלה שהן SUPER AZO, כלומר יוצרו במקום אחר עם ה DYE והחומרים של וורבטים לבין כאלה שהן פשוט המדיות הטובות יותר מקו הייצור של PRODISC למשל.

עכשיו שאמרת SUPER AZO נזכרתי שעל הוורבטים שלי כתוב משהו כזה... בדקתי וכתוב שם advanced azo+ מה זה אומר? (דיסקים של ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...