gm תיצר מכונית בעלת נהיגה עצמית ב2008 - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gm תיצר מכונית בעלת נהיגה עצמית ב2008

blabla2002

Recommended Posts

AVL, מערכות זמן-אמת איכותיות לא קורסות כל כך מהר. לכן הן גם יקרות בהרבה, וקיימות, למשל, בציוד צבאי חשוב - שם זה מאוד קריטי.

אם אתה מפתח מערכת באופן איכותי, לפי תקנים, כולל מערך הבדיקות, אתה תגיע למצב שמספר תאונות הדרכים (תחת הנחת מערכות כאלה בכל רכב) יקטן בסדרי גודל. ההבדל המהותי יהיה, שמי שעושה תאונה באשמת הרכב שלו, זה לא ממש באשמתו - כלומר לכאורה יותר "חפים מפשע" יפגעו בכביש. מצד שני, למי שמכיר, כשיש בדויים ודומיהם על הכביש (דומיהם זה ערסים מתלהבים, או סתם אנשים שנוסעים כמו מפגרים, או כמו משהו שמשתמש בסיסמה "חיים רק פעם אחת" בשביל להצדיק נהיגה כזאת) רוב הנפגעים חפים מפשע במובן מסויים. אגב, אני חייב לציין שלמרות שאי אפשר להשוות את הנהיגה שלי לנהיגה של הבדויי ה"קלאסי" (על פי הסטיגמה כמובן) גם אני לפעמים שוכח איפה אני נמצא טיפה - וככה כל אחד. גם אני לא חף מטעויות, ואני מרשה לעצמי להניח שזה נכון לגבי הרוב.

לגבי מה ש-INFER אמר... תשמע... בנהיגה ב-200 ובטח ב-300 קמ"ש יש סיכונים שבכלל לא קשורים לאיכות הנהג, גם אם נוהג באוטו (ובהנחה שהוא לא בוחר באיזו מהירות לנסוע, כי הרי הרגע "אנסת אותו" למהירות הזאת) אחוז התאונות יהיה גדול. ואנחנו מעוניינים (נדמה לי) לצמצם את התאונות לכיוון ה-0.

מה גם, שאם כבר קורה תקלה ב-200 קמ"ש (שלא נדבר בכלל על 300) ויש איזה נוהל שהרכב נכנס אליו במקרה כזה, הרבה יותר קל לייצר נוהל עבור סדר גודל של 100 קמ"ש מאשר עבור 200... תחשוב לרגע על ההקבלה. אם יש תקלה קריטית, המחשב בעצם לא יודע מה קורה סביבו... זה כמו שעף לך פתאום המכסה מנוע על השמשה (רק שאתה לא יכול לראות אפילו מהצד, אבל במהירויות גבוהות מה שמעניין זה הקדימה). בקיצור, אני מעדיף להיות עיוור על הכביש ב-100 קמ"ש מאשר ב-300... אבל זה כנראה עניין של טעם... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכוניות מתנגשות יש תאונה כל 1 קמ"ש...

מי דיבר על מכוניות מתנגשות, דיברתי בכלל על רכבת הרים מהירה. אם ליסוע מהר על הכביש עושה לך את זה, אל תסכן חיים של אחרים, או אל תיצור בכלל את האפשרות הזו(למרות ש"זה אף פעם לא יקרה לי" וכו').

יש מספיק סימולטורים שונים שמאפשרים לחקות את ההתנהגות בכביש, עם סיכון קטן יותר מנהיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסוע על הכביש המהיר לא עושה לי את זה

אין לי בכלל אוטו

למרות שחשבתי לעשות רישיון לקטנוע ולנסוע עליו במהירות נמוכה למקומות לא כל כך רחוקים כמו קניון הזהב כי ברגל זה הרבה זמן

נו עזבו אני רק לא מבין איך זה יתנהל

זה כמו לשים את כל העולם על שרת מסכן של 10מגהביט

מה ינווט את המכוניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח ב 2020 יהיו כבר מכוניות מעופפות יד שניה...

למען האמת צרפת כבר עכשיו מפתחת מכוניות שאמורות לפעול עם יותר ממנוע אחת אני לא יודע בדיוק איך אבל הם אמורות להגיע ל300 קמ"ש קראתי על זה כתבה הם טוענים שעד 2008 הדגם הראשון של המכוניות האילו שיוכל גם לינסוע על כביש רגיל וגם לטוס יהיה מוכן קראתי את הכתבה בסוף 2004 נראה מה הם יגידו עוד 3 שנים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...