אכזבה, הr520 יהיה עם 16 pipeline מהירות היא 1400/600, יהיה כמו 7800gtx - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אכזבה, הr520 יהיה עם 16 pipeline מהירות היא 1400/600, יהיה כמו 7800gtx

blabla2002

Recommended Posts

לפי דעתי אתם צופים כל מיני התרחשויות מוזרות שלא יהיו.

אני לא חושב שATI תוציא משהו הרבה פחות טוב מה7800GTX, הם יהיו בערך אותו דבר, בסוף לאנשים בATI יש מודיעין והם קוראים יותר שמועות ומשערים יותר דברים ממכם, כמובן שהיא גם לא תוציא משהו הרבה יותר טוב.

בסוף יצא כמו תמיד יהיה מוצר לATI שיבוא באיחור אחרי המוצר של ניבידיה יהיה ווכוחים מה יותר טוב בכל תחרות (תלוי במשחק).

כמו שיש ויכוחים של 6800GT VS X800XL, X800GT VS 6600GT, X850XT VS 6800U.

בסוף כולם בערך אותו דבר, ככה אני רואה את הדור של היום, בדור הבא זה יהיה אותו דבר, תחרויות על פלחי שוק שהכרטיסים בערך שווים.

אני גם חושב שבמשותף לדור הזה ולבא שבשניהם תמיד נבידיה תקדים בכמה חודשים כל מוצר של ATI, אבל תמיד לATI יהיה תשובה פחות טובה או יותר טובה, אבל תיהיה תשובה.

הפתעות רצניות לא יהיו, אף חברה לא תיכשל, פשוט שתי החברות מוכנות, כל אחת מפחדת אחת מהשנייה ובסוף כולן עושות צעדים דומים.

בניגוד לקרב בין לINTEL שהוא יותר מורכב ובו יכול להיות הפתעות.

בקיצור השוק שאני צופה לעוד חצי שנה זה שוק בדיוק כמו של היום (כולל את סידרת ה7800), לכל מוצר יש מתחרה וכולם +- אותו דבר.

אגב, אם נכנסים לשמות, אני מאמין שהדור הבא של ATI יהיה X900 הX950 יבוא אחר כך בתור שיפור, בקיצור ההיסטוריה תחזור על עצמה.

בסוף אנחנו כרגיל נזכה לגראפיקה קצת יותר יפה וארנק הרבה פחות יפה, גם מנהל בנק עצבני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסתבר שהyeilds האחרונים של הR520 עדיין לא משהו, אומנם חלק מהליבות יכולות להגיע בכיף ל600MHZ אך הרוב יגיעו רק עד ל500MHZ, לכן אנחנו הולכים לראות 2 גרסאות של הR520XT, כנראה XT רגיל וXT PE כמו שבדור הנוכחי, הXT-PE יקבלו את הליבות האיכותיות של ה600MHZ, וכמובן, הזמינות שלהם תהיה נמוכה מאוד, והXT הרגילים יקבלו את הליבות הפחות מוצלחות של ה500MHZ, כנראה שנראה ביצועי OC מעולים של הR520XT וXT-PE.

אבל ATi עדיין צופה שבמהלך הזמן היא תוכל לספק הרבה XT וXT-PE, אומנם זה יקח כמה שבועות לאחר ההשקה, שתתקיים בשבוע הראשון של אוקטובר אבל זה יקרה, נחכה ונראה.

נראה איך ATi תתמוד מול הזמינות המעולה של עם הGF7800GTX שלה, ATi חייבת מאוד שהR520 בעל ה16 צ"ע יהיה חזק מהGF7800GTX עם ה24 צ"ע.

http://www.theinquirer.net/?article=25898

עריכה: עומר הקדים אותי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבוע הראשון של אוקטובר יהיה כבר כרטיסים מוכנים....

וqplazm, נכון, אתה צודק, בהתחלה דובר על הR520 כמפלצת אימתנית שתמחק את הGTX לגמרי, אבל הוא עדיין, כנראה, יהיה חזק מהGTX, אומנם לא בהרבה (אם בכלל), אבל עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבוע הראשון של אוקטובר יהיה כבר כרטיסים מוכנים....

וqplazm, נכון, אתה צודק, בהתחלה דובר על הR520 כמפלצת אימתנית שתמחק את הGTX לגמרי, אבל הוא עדיין, כנראה, יהיה חזק מהGTX, אומנם לא בהרבה (אם בכלל), אבל עדיין.

זה מראש לא היה הגיוני, אני לרגע לא חשבתי (ועדיין לא חושב) שהוא ימחק לחלוטין את ,

לא יכול להיות כזה פער עצום בין שתי חברות שאחד מוציא 10000 ב2005 והשני 7600.

זה פשוט לא הגיוני אלא אם הם קיבלו טכנולוגיה חדשה מחייזרים או משהוא...

כרגע שיחקה אותה, גם אם הרדאונים החדשים ייתנו קצת יותר ביצועים כבר ביססה את עצמה בשוק עם ספקים ולקוחות שמודעים אליהם לעומת איטיאי שמוציאה כרטיס באיחור של ארבעה חודשים אחריה.

מה גם שאיטיאי עומדת כרגע בפני תביעה מתוך החברה ועוד שלל סיבוכים שרק מקשים עליה.

עד כמה שאני שונא את האיטיאי משלל סיבות אוביאקטיביות לחלוטין, לא הייתי רוצה לראות אותם נופלים כמו שקרה ל3DFX מאחר ואז לא יהיה מתחרה רציני בשוק וכרטיסי המסך יכנסו לעידן ימי הבייניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...