מתי יוצא PS3? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יוצא PS3?

STRENGTH

Recommended Posts

השמועות הם שהPS3 תצא בתחילת 2006

ובקשר למחיר עוד לא ממש ידוע אבל הXBOX360 המתחרה של צפוייה לצאת בנובמבר השנה ומחירה יהיה 300 דולר לגירסה הפשוטה ביותר ו450 דולר

לגרסה המשוכללת יותר (הארד דיסק גדול ועוד כל מיני קישקושים) אז אני מאמין שגם הPS3 תעלה ככה גם.

קח בחשבון שזה מחירים של חו"ל ואנחנו כאן יכולים רק לחלום על מחירים כאלה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחילת 2006 גירסה אמריקאית יפנית כמה שבועות לפני אירופה סוף 2006 תחילת 2007 הכל בגד שמעות (מי שלא חושב שיקח הרבה זמן יראה שהpsp כבר חצי שנה באמריקה ועדין לא באירופה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא ...

כן כי זה הקונסולה הטובה ביותר כרגע (לדעתי ..)

וגם לא יקרה מידי ויש אפילו סיכוי שכשPS3 תצא אז יורידו את המחירים של PS2

ולא כי נזכרת קצת מאוחר מידי ... חבל לקנות ואז אחרי כמה חודשים יצרניות המשחקים ינטשו את PS2 ולא ייצרו משחקים חדשים ואז תתקע עם קונסולה מיושנת.

(תחשוב איזה בעסה אם מישהו ייקנה לך עכשיו PS1 במתנה לא תתבעס? :-\)

אני אישית הייתי מתאפק ומחכה לראות בכמה PS3 תתומחר בארץ ואז מחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבלו ריי הזה קטלני , דיסק אחד בפורמט בלו ריי יכול להכיל 25GB של מידע ויש גם בלו ריי שתי שכבות שיכול להכיל 50GB (!!!)

אני רק מקווה שאפשר יהיה להריץ רגילים כי כמה שאני יודע זה עין מסוג שונה (כחולה ובגלל זה השם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי קצת מחקר מצאתי את הפסקה זאת באתר www.blue-ray.com

"Despite the different type of lasers used, products can easily be made backwards compatible through the use of a BD/DVD/CD compatible optical pickup and allow playback of CDs and DVDs"

נראה לי שזה תלוי בסוני אם לעשות את זה backwards compatible ואני מקווה שכן .. כי אני אישית משתמש בPS2 לראות לא פחות מכדי לשחק ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאני שומע פה לא כדאי לקנות PS2.

כי עוד שנה יצא PS3..

חבל רציתי לשחק במשחקים היפים שיש ב PS2.

אז אני צריך לחכות עוד שנה +

למה בכלל רוצים להוציא PS3 ,בכל מקרה שיוציאו את זה מהר~~!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה אולי להשיג יד שנייה ... אולי רק עוד שנה הPS3 יהיה משתלם

ד"א מה לגבי משחקים פרוצים? יהיו ? הרי כל הקטע עם הבלו-ריי והHDCD (או איך שלא קוראים לזה) הוא לא הנפח אלה ההגנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...