האם הסתיימה שליטתה המוחצת של AMD, עם הצגת הConroe? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הסתיימה שליטתה המוחצת של AMD, עם הצגת הConroe?

SamurAchzar

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא לפי דעתי אינטל יותר נלחצים מהתחרות של בשוק השרתים מאשר בשוק הבייתי.

בשוק הבייתי אינטל לא מרגישים בכלל את , הם לא מעניינים אותם, אני משער שבישיבות של המנהלים של אינטל הם לא מזכירים את בתור איום ממשי בשוק הבייתי, לעומת זאת, אני חושב שאינטל מפחדים מאוד שכמה חברות ענק בסדר גודל עולמי יעשו ריענון של השרתים והמחשבים ויחליטו שיותר כלילי מעבד חד צדדי לAMD.

בקשר למעבדים הבייתים החדשים של , נחייה ונראה, אני לא מאמין להם מאז הפרספוקט לכלום, אבל אני מקווה שיהיה מוצר איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי דעתי אינטל יותר נלחצים מהתחרות של בשוק השרתים מאשר בשוק הבייתי.

בשוק הבייתי אינטל לא מרגישים בכלל את , הם לא מעניינים אותם, אני משער שבישיבות של המנהלים של אינטל הם לא מזכירים את בתור איום ממשי בשוק הבייתי, לעומת זאת, אני חושב שאינטל מפחדים מאוד שכמה חברות ענק בסדר גודל עולמי יעשו ריענון של השרתים והמחשבים ויחליטו שיותר כלילי מעבד חד צדדי לAMD.

בקשר למעבדים הבייתים החדשים של , נחייה ונראה, אני לא מאמין להם מאז הפרספוקט לכלום, אבל אני מקווה שיהיה מוצר איכותי.

מסכים ומאמין ואני פה מנשק תאטלון 64 שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מתבאס שאין לו אטלון 64* :(

*מזיל דמעה על תפוחים שאיננו עוד* :'(

גם אני רוצה את תפוחים חזרה ? לאן הוא נעלם ?

לא יפה מה שעשיתם לו ! הפכתם אותו ללא יודע מה

ובקשר לדיון ממתי ל היתה שליטה מוחצת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- יש מעבדים טובים יותר בתקופה האחרונה , אבל זה לא בא לביטוי במכירות

אינטל היא עדיין מותג מספר אחד בתודעה של הציבור הרחב וייקח הרבה זמן עד שזה ישתנה

הסיכוי שזה ישתנה מחייב את לשמור על העליונות שלה לאורך זמן

ושנת 2006 יהיה שנה מאוד חשובה לשני החברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח, את הדברים האלו אומרים כבר כמה שנים, מאז שה A64 יצא... אבל בפועל זה דורש הרבה יותר...

זה דורש ש INTEL תפסיק להשתמש בטכניקות FUD ש MICROSOFT משתמשת כנגד המתחרים שלה.. זה דורש ש תשקיע יותר בפרסום, ובסוף גם זה ידרוש ממנה יכולת ייצור מוגברת...

בעולם מושלם, אולי לשמור על עליונות לאורך זמן היה מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח, את הדברים האלו אומרים כבר כמה שנים, מאז שה A64 יצא... אבל בפועל זה דורש הרבה יותר...

זה דורש ש INTEL תפסיק להשתמש בטכניקות FUD ש MICROSOFT משתמשת כנגד המתחרים שלה.. זה דורש ש תשקיע יותר בפרסום, ובסוף גם זה ידרוש ממנה יכולת ייצור מוגברת...

בעולם מושלם, אולי לשמור על עליונות לאורך זמן היה מספיק...

מסכים עם כל מילה

אכן בנחיתות לעומת אינטל בכל מה שקשור לפרסום , כסף ויכולת ייצור ושיווק

אבל זוכה לפרסום באתרי החומרה השונים ובפורומים בכל העולם , בזכות המעבדים המעולים (ובצדק)

אם תפסיד את העליונות שלה במעבדים , היא תפסיד גם את הפרסום הזה  ותחזור להיות חברה נשכחת שמייצרת תואמי אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שים לב הם התחילו בזה

הם מוצאים מוצרים ממש טובים dual

התחילו בתביעת ענק נגד

יש לי הרגשה עוד 3 שנים

על כוח מחשב היה

amd inside

העולם הוא עגול :D

העולם הוא עגול והמעבדים הם מרובעים וכנראה שגם האנשים הם "מרובעים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק לא רגיל לאף מותג אחר מעבר לאינטל, וAMD עשו לעצמם שם רע עם הAthlon הראשון ובעיות האמינות שלו.

בהתחשב בכך שהA64 משווק כבר שנתיים וחצי, בערך, התקדמו בצעדי ענק, והם עוד ילכו ויתקדמו מהר הרבה יותר.

הם כבר פרטנר OEM לגיטימי ולא אלטרנטיבה זולה.

לעשות שינוי כפי שהם עשו, מחברה שמוכרת מוצרים נחותים וזולים לחברה עם מוצר עדיף, ועוד מוצר עדיף שמגובה על ידי הצ'יפסטים המובילים של ,

זה באמת מרשים.

למישהו יש ספק שבהנתן שלוש שנים נוספות, גם לAMD יהיו קמפיינים מאסיביים בדיוק כמו לאינטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר כמו ל ati / nvidia

הם אלה שיש להם בהחלט קמפינים מסיבים

שבכול משחק יש תלוגוים שלהם וככה

לא שלאינטל חסר

אבל פחות יש להם פרסום מענקיות השבבים הגראפים

ובקשר הם הוכלים לכבוש תשוק אם intel לא יקנו אותם או יוציאו איזה משהו שישתק את כי בנתיים רק גדלה וגדלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה אני חדש בפורום(3 ימים חח) וזו ההודעה הראשונה(ואני הולך לזיין לכם ת'שכל הרבהה ולהציףף בשאלות חח)

עכשיו יש לי שלושה דברים לומר פה

א. המעבדים 6XX וה8XX הם לא מעבדים עם כבוד לאינטל?(זו שאלה!!) לאין תקציב חחח

וב. יש לי הרגשה מאוד מאוד חזקה שה"משפחה" החדשה של לא תאכזב כלל וכלל

ואחרון חביב ג. גם אני אומר בבטחה ששנת 2006 הולכת להיות המהפכה במחשוב וזאת בגלל כל הדורות החדשים של המעבדים הווינדוס החדש וה.. בלה בלה בלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...