שרת ישראלי LineAge2 C3 חדש נפתח - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת ישראלי LineAge2 C3 חדש נפתח

arVoitus

Recommended Posts

header1ew.gif

הפתיחה הגדולה של הסרבר ב20.08 (אני פשוט רוצה שאנשים יורידו את הקבצים מראש ויתחילו לשחק ביחד- כך שיש לכם מספיק זמן להזמין חברים).

האתר(בעברית ואנגלית): http://l2-il.hopto.org

מירק: irc:irc.quakenet.org/l2.il (העתיקו את זה לINTERNET EXPLORER)

RATES (השרת ניבנה לפי הRATE הנ"ל על מנת שהשחקן יהנה בצורה מקסימלית מהמשחק ולא ימצא עצמו של אקספי או שיפספס דברים מעניינים שהם חלק מהמשחק):

RateXp = 6 אקספי.

RateSp = 7 נקודות שקונים איתם SKILLS חדשים.

RateDropAdena = 7 - כמות נפילת כסף.

RateDropItems = 7 - כמות נפילת חפצים ממפלצות.

RateDropSpoil = 7 - סיכויי הצלחת קללה.

RateQuestsReward = 1. - מענק על הצלחה במשימה (אם אנשים יתלוננו - נעלה את הערך).

RateDropEquipment = 1 - סיכויי נפילת חפצים משחקנים ( אני מאמין שאתם רוצים שזה יהיה ככה).

יש לנו פאטצ' ומדריך מלא ופשוט שנוסה על על אנשים דיסלקטים- כך שלא צריך לחטט בקבצי וינדואוז ולהסתכן בלהרוס משהו: http://l2ilpatch.hopto.org.

חלקכם מכירים אותי וחלקכם לא.

אני אדמין של סרבר LINEAGE2 C3 ISRAEL.

זהו סרבר ישראלי רשמי ראשון מלא בלי באגים אבל עם תוספות (חמודות) ועוד הרבה דברים ניתן להוסיף לפי בקשה (יש לי ידע בתיכנות) עם מדריכים בעברית וכל מיני דברים טובים אחרים הקשורים למשחק LINEAGE2 במטרה לבנות קהילת LINEAGE2 ישראלית (אולי אפילו בשיתוף פורום ארטיק) או לפחות לעזור לאנשים שרק מתחילים לשחק במשחק.

מתוך התרשמות של אנשים מהמשחק בארץ ובעולה (אני מדבר על אנשים עם ניסיון במשחקי MMO) המשחק הנ"ל זכה להכרה רבה ואפילו רוב האנשים טוענים שהוא יותר יפה מWOW(דבר שהוא מובן מעליו עקב הסיבה שהמשחק יותר חדש).

אני לא עובד פה על אף אחד - לכו לגוגל ותבדקו בעצמכם:

WOW

http://images.google.co.il/images?q=world+...%A0%D7%95%D7%AA

L2

http://images.google.co.il/images?svnum=10...e+2+Chronicle+3

עכשיו אם להשוות את המשחק לMU המשחק הנ"ל הרבה יותר הכל מMU כך שפה אין מקום להשוואה בכלל.

המשחק L2 הוא עד רמה 75 וכמעט כל רמה יש משהו חדש ויש המון חפצים שונים בחנויות וקואסטים למי שרוצה לעשות ומי שלא רוצה - לא חייב.פה לא צריך כמו משוגע שעתיים לעשות STATES ולקוות שיצא טוב - המשחק עושה STATES אוטומטית ואתם משפיעים עליהם רק ע"י בחירת נשקים ובגדים וסקילים. אפשר לעשות פה טורנירים בזירה 1 על 1 או לנסות לתפוס טירה מידי קלאן אחר ועוד המון המון דברים.

כל בעיה או טענה רשמו פה ואני אנסה לעזור.

השרת בחסות

gamer.co.il

ו

3dv.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי בשום מקום איזכור לעובדה שהמשחק בחינם, וגם באתר הראשי הכל מצויין שיש תשלום חודשי,

אבל זה לא הראשון ולא השני שמדבר על זה שיש שרתים חוקיים בחינם, ויכול להיות (למרות שיש לי ספק רב) שהחברה שיחררה את המשחק לכל מי שמוכן לעמוד במעמסה של שרת כזה גדול

אז אני מבקש ממך לפרסם פה מקום שבו נאמר שאפשר לשחק בחינם, אחרת הת'רד ימחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקום יותר קרונקטי אולי? לא מצאתי שום מקום שאומר שמותר לך להקים שרת לבד

אולי כבר תפסיק לחפש את כולם בקשר לווראז זה ברור שזה לא ווראז מה אתה רוצה מסמך חתום בין מנהל השרת ליוצר המישחק? אני פשוט לא מבין אותך מה יוצא לך מזה שאתה הורס לאנשים סתם. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כי אסור וארז בפורום נקודה

2. MU הוא בחינם ורשום באתר הראשי שהוא בחינם, בלינאג' רשום שהוא עולה כסף, למה הם דורשים כסף מחלק ומאחרים לא?

אני לא מחפש מסמך חתום, רק מקום שבו אומר שמותר לך לפתוח סרבר לינאג' בחינם

בכל משחק אחר שראיתי עד עכשיו אסור היה לפתוח שרת לבד, ובנוסף החברות חיפשו ותבעו מפעילי שרתים לא חוקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתם עליו כי הוא ניפתח לפני יומים :s07:

---

ואם הבן אדם קנה את קבצי השרת והוא יכול לפתוח שרת בלי תשלום\תשלום חדושי זה לא עינינך ולא עניין של אף אחד אחר. קבצי השרת של LA2 בלתי אפשר לעשיג מבלי לרכוש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאד עינייני, מה שהוא עושה זה להפיץ זכויות יוצרים של מישהו בלי אישור או העברת תשלומים

פעם אחרונה- אם אין לך שום הוכחה שמותר לך להקים שרת של המשחק בחינם הת'רד כולו ימחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין..

וטורניר פיפא עם 10 עמודים כשבעקרון 99 אחוז מהשחקנים לא קנו תמשחק

או למה שלא נדבר על דיון המלצת משחקים, שבו כל אחד כותב תמשחק שהוא הוריד וממליץ לכולם להוריד

או על דיוני הSAN ANDRES כשאולי רק 10 קנו מתוך כל ה180 עמודים..

מספיק לחפש רעיונות למחיקות בתרדים חדשים כשיש לך כל כך הרבה ווארז בפורום מביקורת ל BLOODRAYN2 שכולם הורידו כי רק יצא עד לעזרה במשחקים כמו

bf2/buldor gates והלאה

אני רק מנסה להרחיב את האוכלוסיה של LineAge2 שנתפס כמשחק הRPG הטוב ביותר

נו אז תמחוק, למי זה יעזור? לא לי ולא לך, ולא לשאר האנשים אשר יושבים בבית וכבר חרשו תתחת לSAN ANDRES ועשו 101% במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא וארז- אני לא אבקש תמונה של כל מי שמגיב בפורום עם עותק מקורי של כל משחק שהם רוצים לדבר עליו

מה שאתה עשית לעומת זאת הוא הפרה פוטניציאלית של חוקי זכויות יוצרים

בכל מקרה, לאחר מחקר קטן שערכתי, יתכן שזה חוקי לכן אני אשאיר את זה פתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...