איבדתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב צריך עזרה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבדתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב צריך עזרה

MasterDK

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני בבעיהני כמעט בן 17 ואני עדיין משחק במחשב כו ילדים קטנים או גולש באינטרנט 11 שעות.

אתמול חזרתי מחו"ל ולא היה שם מחשב אז אפשר לומר שקצת ניגמלתי. במקום זה הסתובבתי בחנויות טיילתי וכל מיני דברים והבנתי כמה אני מפסיד בשישבה מול המחשב. אני עוד מאט בן 17 זה אחריות זה לימודים זה דאגות לעתיד וכו' ואני עדיין תקוע מול המחשב ועכשיו עד שאני שמצב של "נגמלתי" ועד שלא חזרתי למחשב שוב אני צריך את עזרתכם. (אני לא מתכוון לעזוב סופית אני ינה מחשב חדש אז אני יתחיל להיתעסק בגרפיקה תלת מימדית אבל לא 11 שעות ביום 2-3 שעות מקסימום)

אני צריך שתציעו לי כל מיני דברים אחרים שניתן לעשות מלבד המחשב. כל דבר שלא קשור למחשב.

בבקשה תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתחיל לעשות ספורט

תקרא ספרים אולי בטעות תשקיע גם בבית הספר יותר ויעלו לך הציונים זה יכול לעזור אולי אפילו תעשה פסיכומטרי תאמין לי שללמוד לזה ממלא את כול הזמן

כעיקרון מה שבאמת מנתק מהמחשב את רוב האנשים זה הצבא -רוב האנשים לא מגעים לתפקיד שאתה חותם עלמחשב ותאמין לי שבצמא ימצאו מה לעשות לך בכול השעות של היום ולזה יש לך עוד שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין.

אתה כבר כמעט מעשור מול המחשב ורק עכשיו אתה מגלה שהפסדת חלק מהחיים גדול מהחיים שלך?

אני חושב שתיכננת את חייך להיות חסרי סיכונים, ועכשיו אתה מבין שלקחת סיכונים זה טוב.

תתחיל מזה שמחשבים יהיו חלק משני בחיים שלך.

למה שלא תחחיל לעשות מה שבני 17 עושים - כיף!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתעסק עם מוסיקה?

כושר?ריצות?

איתן

למה הכוונה להיתעסק במוסיקה?

כושר?ריצות? שוב זה לא תעסוקה ל 12 שעות ביום נגיד ואני יעשה כל יום זה בערך שעה וחצי שעתיים + ריצה כל יום זה עוד חצי שעה ומה אני עושה בשער היום?

אולי הייתי צריך לבקש שתתנו לי תחומי התעניינות שאתם מתעסקים בהם או אם לוח הזמנים שלכם

צא לבלות ,תעבוד קצת ,תכיר בנות ,לא חסר....

:xyxthumbs:

נתחיל בזה שאפשר לומר שאחרי שאני יעזוב את המחשב אני נולד מחדש אני יסביר אני לא מכיר אנשים בשכונה שלי ואין לי פה חברים מבית הספר. אני אדם שקשה לו למצוא חברים אבל כמו שאני אומר עברתי שינוי אז אני ינשא

בקשר לעבודה זה רק בגיל 17

לבלות למה הכוונה מועדונים או חברים? ושוב חברים זה לא עסק לכל היום הרי אני לא יבלה אם חברים 12 שעות ואפילו לא כל יום אלה 3-4 פעמים בשבוע.

אולי לא בניתי את הבקשה נכון אני מודע לעובדות שיש חברים בנות מועדונים ורחובות שבהם אפשר לבלות ולצאת וזה אכן יכנס ללוח הזמנים הומי החדש שלי.

הבקשה שלי יותר היא תעסוקה לדוגמא יש אנשים שאוהבים לצייר אז את רוב היום הם מבלים בציור אז זה התעסוקה הכללית שלו ביום שלו נגיד 4 שעות ביום וכל השער זה חברים חברות ושעורים. יש אנשים שיש להם יכולות לעשות דברים מעץ/פלסטיק/נייר וכו' אז זה התעסוקה הכללית שלהם ביום. לא ציור ולא בניה של דברים לא פוגעים בשום יכולת של האדם לעומת זאת מחשב הורס את הראיה את הגב והופך את האדם לסגור.

בקשר לצבא יש לי עוד שנתיים עד הצבא ואני לא רוצה לעבד אותם סתם

אם אני מוריד 30 קילו המשקל הסופי שלי יהיה 25 קילו ולא ממש בא לי =]

ואני לא מתכוון לעזוב לגמרי את המחשב כי אני הולך למגמת מחשבים אני רוצה שהתעסוקה שלי בעתיד תיהיה קשורה למחשבים אז לא לעזוב סופית אבל אני צריך דברים אחרים שינתקו אותי מהמחשב ובמקום לשבת כל יום 12 שעות אני ישב 3-4 ימים בשבוע רק 2-3 שעות ביום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחביא ת'מחשב במקום שלא עד שתשכח ממנו.......אז אתה כבר תתחיל לחפש לבד מה לעשות ולבסוף אתה תראה שאפשר להסתדר גם בלי מחשב...ואז תוציא אותו ותוכל לעזוב אותו מתיי שבא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה הרעיון של HYDRO נשמע לא רע :)

אני פחות או יותר במצב שלך..ואני עוד בן 18!

אני מגיל 13-14 במחשב, ובאמת מאז הראיה שלי הדרדרה (אני לא חושב שזה קשור ישירות אבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחביא ת'מחשב במקום שלא עד שתשכח ממנו.......אז אתה כבר תתחיל לחפש לבד מה לעשות ולבסוף אתה תראה שאפשר להסתדר גם בלי מחשב...ואז תוציא אותו ותוכל לעזוב אותו מתיי שבא לך

יש בעיה חשבתי על לגזור את כל החוטים וגם ההורים שלי הסכימו אבל אני לא המשתמש היחידי בבית במחשב יש את אבא שלי שמשחק קלפים ואת אחותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה קשה למצוא חברים?? זה הדבר הכי פשוט בעולם..

אולי למצוא בנות זה הכי קשה..

אבל בנים.. אתם רק מדברים פעמים שלוש ואתם כבר חברים..

ואתה עוד בבצפר.. מה הביע הלדבר עם אנשים (בשכבה שהיתה לי בי"ב היו 16 כיתות) אם שם אתה לא מוצא חברים אז אתה בבעיה גדולה..

אם אין לך חברים אתה בחיים לא תתנתק מהמחשב ואתה תתחיל להשתגע כי אתה תהיה לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...