איך אני "מנקה" תמונות "מרעשים" ? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני "מנקה" תמונות "מרעשים" ?

moses_23

Recommended Posts

לילה טוב לכל קרנפי הלילה! :silly:

כרגע חזרתי מאירוע וצילמתי שם כמה ...

עכשיו באתי לראות את התמונות על גבי המחשב ואני רואה שכולם מטושטשות (תחשבו שאתם רואים את התמונות מאחורי ראיית לילה...)

יש שם מלאא רעשים בתמונה!

השאלה שלי היא איך אני מתקן את התמונות האלו כי הם ממש מגעילות!

מישהו יכול להסביר לי מדוע כשאני מצלם בכל מצב של , בכל זמן (חושך או אור יום שטוף שמש) התמונות שלי יוצאות מטושטשות?

ואם אני עושה זוםםם זה בכלל מטושטש...

(אני לא מדבר על אנשים שזזו באמצע הצילום וזה נמרח...אני מדבר על ראיית לילה אני מדגיש!)

המצלמה שלי היא:

HP Photosmart 735

3.2 MP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ... התשובה שלך נמצאת בגוף השאלה...

כי מי קונה היום מצלמות של HP?

לא נורא..

לא יזיקו דוגמאות של שתעלה כדי שנראה מה הבעיה בדיוק...

תכלס.... BARE IN MIND שהחסרון הגדול של הדיגיטליות היום הוא רגישות או יותר נכון...חוסר רגישות לאור...

תמונות ייצאו לך ממש מהממות בתאורת יום בחוץ...על הדשא... וכו'...

אבל בתוך הבית? בחושך? יצא קקה...

אני דווקא אוהב ת'תופעת לוואי של הדיגיטליות שהתמונה נמרחת ויוצאת פסיכודלית...יוצאים דברים ממש יפים...אבל זה בתכלס לא טוב...

כנראה שפוטושופ זו התשובה... ו HUE SATURATION ו- SHADOW HIGHLIGHT יהיו חבריך...אך התמונה לא תשתפר פלאים כלל ...

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי!

אני לא ידעתי בדיוק ש- זה שיט של מצלמות...אף אחד לא עזר לי בקניה...פשוט חבר של אבא שלי המליץ עליו אז בגלל זה קנינו אותו...

העלתי כמה ...תנאי התאורה היו מעולים!

אני לא מבין למה זה יצא מושטש??!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע....התמונות לא מטושטשות....הן פשוט מגורענות... מפוקסלות יותר ולכן פחות חדות....

תגיד... האם השתמשת בזום של המצלמה? אם כן תרד מזה כי זה+תאורה לקויה גורמים לזה....

אתה רוצה להתקרב לבנאדם המצולם? תיקח עוד צעד קדימה במקום להשתמש בזום...

התמונות לא יצאו עד כדי כך גרועות אלא לא מלוטשות... תנסה להכניס אותן לפוטושופ ולעשות SHARPEN למרות שלא יודע אם זה ממש יעזור

אם יש מצב ויש לך את כל האריזה והציוד בשקית+קבלה..תנסה להחליף ולשדרג ת'מצלמה למשהו מסדרת POWERSHOT

של CANON.... לפחות A75 ומעלה... מומלץ..וזול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...