שאלה בקשר לאוזניות BLUETOOTH לפלאפון, בבקשה לבעלי ידע בעניין.....: - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לאוזניות BLUETOOTH לפלאפון, בבקשה לבעלי ידע בעניין.....:

shimmi1982

Recommended Posts

10 מטר זאת מגבלה טכנולוגית , ונמצא לה פיתרון ברמת העוצמת שידור , כבר היום קיימים התקנים שעובדים ב100 וגם ב200 מטר . הדונגל שלי בבית הוא 200 מטר , אבל הצד השני , הסלולרי והאוזנייה , לא מתפקדים במרחקים כאלה .

נראה לי שהסלולרי היחידי שאני מכיר שכן אוכל 100 מטר זה Z1010 , אבל הממוטה הזאת ... זמנה עבר .

שימי , בטיחות בדברים האלה , פשוט אל תקנה ציוד סוג ז' שלא אושר ... נכון שאתה לא בדיוק יכול לדעת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לBT יש גרסה של 10 מטרים, וגרסה של 100 מטרים.

היתרונות ב10 מטרים הם כמובן עוצמת שידור נמוכה, מה שמקל על הקטנת המכשירים והסוללות, אבל גם כנראה שמירה על קשר נקי - תחשבו, ברדיוס של 100 מטרים במקום הומה, כמה מכשירי BT אפשר למצוא.. עשרות, ועוד לפני שהטכנולוגיה באמת נכנסה לשוק בצורה מאסיבית.

חוצמזה, אוזניית BT (יש לי את הHS820) היא ROCKZ0R LEETZ0R.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ... היה לי את המוטורולה הזאת , ואחרי חצי שנה היא החליטה שנמאס לה לעבוד , ניתוקים יזומים , נכבת , סתם השתגעה .

המכשיר השמיעה שלי כרגע יותר נחמד , ואפשר אפילו להרביץ איתו ;D .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ... היה לי את המוטורולה הזאת , ואחרי חצי שנה היא החליטה שנמאס לה לעבוד , ניתוקים יזומים , נכבת , סתם השתגעה .

המכשיר השמיעה שלי כרגע יותר נחמד , ואפשר אפילו להרביץ איתו  ;D .

חיובי, האוזניה עצמה מפגרת, נוירוטית לגמרי ומהווה הימור לא קטן כשסומכים עליה שתראה שהפלאפון מצלצל כשבדיוק מחכים לזימון לראיון עבודה, למשל.

לגבי מה שנכתב כאן, שאין פיקוח על העוצמה - זה בהחלט לא נכון. למיטב ידיעתי, BT עובד בספקטום שנקרא "ISM", והוא ה2.4GHZ המוכר לנו.

כחלק מהיות הספקטרום הזה חופשי, כלומר ללא מגבלות תקינה מקומיות או צורך לרכוש תדרים מהממשלה, יש הגבלות מאוד מחמירות על העוצמה המירבית בה מותר לשדר בתוכו.

כך שאין חשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מישהו יכול להגיד לי עם אפשר להשתמש עם ה HS820 ו BLUETOOTH DONGLE במחשב, בתוכנות כמו SKYPE או כ AUDIO DEVICE ????

אין לי בלוטות' במחשב ולא בדקתי את זה אבל זה נראה פועל! תנסה את זה בכל זאת!

http://www.windowsdevcenter.com/pub/a/windows/2005/07/05/bluetooth.html?page=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice , תבדוק שהמתאם שלך תומך בפרופילי שמע , יש מתאמים שלא תומכים בזה , כמו מתאמים של ושל עוד כמה חברות , מניסיון אישי לפחות .

האיפוקס לא עבד אצלי בכלל , והיו כמה שהוזמנו מאיביי שסבלו מאותה בעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הלינק, איך מצאת אותו?

גוגל! שמעת?...

לקח לי בידיוק ניסיון אחד למצוא!

עריכה:

אם כבר פתחו תראד על בלוטוט' אז מישהו יכול להסביר לי פה מה זה כל הקלאסים האלה?

יש קלאס 1,2 ואוליי עוד שאני לא יודע עליהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...