מה אתם אומרים על נגן סוני VGF-AP1L - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על נגן סוני VGF-AP1L

amit_amit

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל זה סוני ולסוני יש איכות סאונד מצויינת אמרו לי שיש לו עם 24 FPS הוא יפה הוא מיוחד והוא מאובזר ממש טוב הוא היחידי שהדליק אותי

חשבתי גם על האייאודי איקס 5 אל והוא הרבה פחות מצא חן בעיניי ככה גם האייג' עשר הדבר היחידי שמ]ריע לי בו זה שאין לו אנטישוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום הזה דווקא סוני נכנס עקום ורק עכשיו משתפרת...

אם וידאו חשוב לך, למה לא ללכת למשל על ה GMINI 400 ?

הוא בכלל תומך ב הדגם הזה?

והתוכנות העברת שירים של (שלרוב בדגמים שלהם חייבים להשתמש בהם), הבנתי שבעיתיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, תראה, זה בהחלט נגן לא נפוץ, אבל אני זוכר שדווקא הביקורות היו סבירות (חוץ מהתוכנה הבעייתית)...

תוכל לקרוא את ה CUSTOMER REVIEW פה:

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B000309ZLW/103-7437660-1657427?v=glance

או ביקורות שלו:

http://www.google.com/search?hs=u8u&hl=en&lr=&c2coff=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=VGF-AP1L+review&btnG=Search

תראה בתור נגן מבוסס דיסק, אני מניח שלדיסק יש מנגון הגנה מסויים, וגם שלנגן יש BUFFER, זה א.ב. של דברים כאלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה סוני ולסוני יש איכות סאונד מצויינת אמרו לי שיש לו עם 24 FPS הוא יפה הוא מיוחד והוא מאובזר ממש טוב הוא היחידי שהדליק אותי

חשבתי גם על האייאודי איקס 5 אל והוא הרבה פחות מצא חן בעיניי ככה גם האייג' עשר הדבר היחידי שמפריע לי בו זה שאין לו אנטישוק

אין דבר כזה נגן HD בלי אנטישוק

ברור שיש לו לא יכול להיות שאין

תעזוב את הסוני ותיקח X5L הוא אוכל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיי אודיו לא אוכל אותו סוני נחשב להכי טוב מבחינת סאונד והוא גם בא מאובזר ממש טוב הדבר היחיד שמטריד אותו שאין לו אנטישוק אמרו לי גם שהוא מקרין טוב מסך QVGA מה עוד אפשר לבקש? האייאודיו ממש לא אוכל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגנים של קריאטיב הם הכי טובים באיכות סאונד

ואין נגן בלי באפר שזה אומר שלסוני חייב להיות

מוזר שלמעטים מאוד יש נגנים של סוני

תעשה סקר בפורום ותראה שבקושי יש

הרוב עם נגנים כמו IRIVER לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהרוב פה עם אייריבר אבל הסוני הכי מצא חן בעיניי וסוני נחשבים לרמת הסאונד בין הכי גבוהות שאפשר להשיג היום מנגנים

ואם לא את הסוני מה אתם ממליצים לי?

20 GB

בטריה חזקה

מסך צבעוני רצוי

נוחות תפעול לא משנה

גוד נכנס לכיס

רצוי מאובזר

שלט עם מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ ממאובזר ושלט (שאפשר לקנות לחוד) אז תיקח את הX5L

לפי מה אתה אומר שאיכות הסאונד בנגנים של הכי גבוהה

לקריאטיב יש את האיכו תהכי גבוהה

סוני זה מותג אבל בניגוד לIPOD לא הרבה קונים נגנים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון גיוון זה תמיד טוב, זה שלכולם יש משהו לא אומר כלום...

הבעיה המרכזית של SONY עד לאחרונה היתה החוסר תמיכה שלהם ב באופן ישיר.. לאחרונה הם החלו בשיפור דרכם ולתמוך ישירות ב , הנגן יצא לפני המהפך הזה (ומכן המכירות הנמוכות שלו), אך לפי הכותב, התמיכה ב נוספה לו...

יש עוד את הבעיה ש מחייבת להשתמש בתוכנה ה SONIC STAGE שלה להעברת שירים (שהיא לא טובה כמו ITUNES), לא יצא לי להשתמש בה, אך שמעתי דברים גרועים, יתכן וחלקם תוקנו בגרסא האחרנוה...

ואנשים צריכים להפסיק לדחוף בכח דברים, נראה שהבחור עשה עבודת מחקר ובכל זאת הגיע למסקנה שהוא רוצה לנסות נגן כזה, ושוב לנו אין יותר מדי מה להוסיף, כי באמת בגלל המחירות הנמוכות שלו, הוא לא זהה ליותר מדי דיבורים באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אתם צודקים לנגן יש מכירות ממש נמוכות

אבל זה לא אומר שהוא רע עד לאחרונה הוא גם עלה די הרבה כסף ולא תמך בMP3

אבל נגן ב2000 ש"ח עם 20 שעות סוללה מגיע עם שלט ועריסה מסך !QVGA!

ואיכות של סוני

הפאק הרציני שלו זה האנטישוק

ולא אני לא רוצה קריאיטיו וגם לאייאודיו אומרים שברגע שהשלט מחובר מרגישים שאיכות הסאונד יורדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...