אלוף עולם חדש והפעם מישראל !!! 630 5.5@3.0 רשמי!! +תמונות של מערכת הקירור - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלוף עולם חדש והפעם מישראל !!! 630 5.5@3.0 רשמי!! +תמונות של מערכת הקירור

Tycoon

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שהרבה ישמחו לשמוע שיש אלוף עולם ישראלי הרבה כבוד לקהילה הישראלית

מעבד 630 המהיר ביותר בעולם !!!!!

5496new1xk.jpg

מאושר 5400

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=33678

קופרה אני מצטער אבל לדעתי ותקן אותי אם אני טועה אני לוקח לך את הבכורה בסופר פיי ;D

247new9in.jpg

אני בטוח זה ידרבן כאן לא רק את קופרה עוד כל מיני פריקים לשבור לי את השיא אבל לא לדאוג חובבי אינטל יש לי עוד כמה שפנים בשרוול וגם את השיאים האלה אני מתכנן לרסק בנתיים בישראל ובעולם אינטל לוקחת את בסופר פיי

בכל אופן תהנו :cool2: :cool2: :cool2:

אני חייב לציין שללא אליאור ומערכות הקירור המעולות שלו כל זה ויסכים איתי קופרה גם השיאים שלו לא היו קורים

אז גם כאן הרבה תודות לחברת EMP ולאליאור the byter העומד בראשה

כאחד שמכיר את הנושא קורא המון ומשיחות ופורומים אני לא מתבייש לומר שזאת אחת המערכות החזקה לשלב אחד בעולם אם לא החזקה ביותר

לסיום אשתמש במילותיו של טל ברודי "אנחנו על המפה ואנחנו נשארים על המפה " ;) ;) ;)

קודם כל - מילה אחת - כבוד , ובאמת כל הכבוד ואם להיות כנה הייתי מאוד מופתע (וזה לא קורה הרבה) אז בהחלט קבל ח.ח עצבני :beerchug:

צודק בכל מילה ומילה, עכשיו אחריי שה fx שלי נמכר זה רשמית - ה fx-57 שלי בדרך, אני מאמין שיהיה בערך שניה - 23 ~ לפניך אבל זה לפני השפן שלך (שאני מעריך שאני יודע מה הוא ;D ), ואני מתחיל לחשוב גם על שפנים נוספים.

בכל אופן יהיה כיף, ובאמת כל הכבוד לך ולבטח לאליאור, מערכת באמת למופת, כן ירבו :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשי אין מילים אחשלי עשית את כל הפורום גאה באמת יפה מאוד אחשלי ובהצלחה בהמשך ותוציא את השפנים כבר אנחנו מתים לראות את השיא של המעבד ואיזה מעבד זה אחשלי סוקט 478/775 ובהצלחה בהמשך אחשלי :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - מילה אחת - כבוד , ובאמת כל הכבוד ואם להיות כנה הייתי מאוד מופתע (וזה לא קורה הרבה) אז בהחלט קבל ח.ח עצבני :beerchug:

צודק בכל מילה ומילה, עכשיו אחריי שה fx שלי נמכר זה רשמית - ה fx-57 שלי בדרך, אני מאמין שיהיה בערך שניה - 23 ~ לפניך אבל זה לפני השפן שלך (שאני מעריך שאני יודע מה הוא ;D ), ואני מתחיל לחשוב גם על שפנים נוספים.

בכל אופן יהיה כיף, ובאמת כל הכבוד לך ולבטח לאליאור, מערכת באמת למופת, כן ירבו :beerchug:

misc6.jpg

FX-57? Man u dun have nething else to throw ur money on? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים :yelclap: :yelclap:

קבל ח"ח ענקי ;D

הייתי בטוח שבתכנון שלך איזה כפול נחמד אבל כרצונך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - מילה אחת - כבוד , ובאמת כל הכבוד ואם להיות כנה הייתי מאוד מופתע (וזה לא קורה הרבה) אז בהחלט קבל ח.ח עצבני  :beerchug:

צודק בכל מילה ומילה, עכשיו אחריי שה fx שלי נמכר זה רשמית - ה fx-57 שלי בדרך, אני מאמין שיהיה בערך שניה - 23 ~ לפניך אבל זה לפני השפן שלך (שאני מעריך שאני יודע מה הוא  ;D ), ואני מתחיל לחשוב גם על שפנים נוספים.

אני התפלאתי \התבאסתי שלפני ששלחת את FX-55 לא שמת לו איזה שפן בראש היה מעניין לראות תוצאות ואז לבטח לא הייתי מתקרב אליך בתוצאה שבטח הייתה מציבה אותך למעלה למעלה בעולם עם מעבד כמו שלך  אם לא העליון עם קצת מזל :)

misc6.jpg

FX-57? Man u dun have nething else to throw ur money on? :o

האמת כבר נמאס לי לראות תגובות כמו שלך  ילדותיות חוצפניות וממש לא במקום !!!!

אני הייתי קרוב לקנות  מרחק של שניה וחצי ממעבד EE ששווה גם למעלה מ5000 שח  

כמו בן אדם שמשקיע בפלזמה 50 אינץ לסלון כמו בן אדם שמשקיע מערכת בהמון כסף למכונית שלו

זאת האהבה שלנו ואנחנו עובדים קשה מאד בשבילה ובסוף בכיף שלנו ומשתפים אנשים כמוך שיוכלו להתגאות ולהרגיש שזה פה ממש לידך ובעברית !!!!!ולא איזה יפני מעבר לים

אז מי אתה שתגיד לי ולשכמותי על מה להוציא את הכסף שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tycoon

לא התכוונתי להעליב אף אחד. גם לא התכוונתי לתת ביקורות על מה שהוא קונה, איפה אני אמרתי לו להוציא את הכסף על משהו אחר?

פלזמה 50 וזה בכלל לא באותו טווח. אני לא אחלוק על כך שהתגובה שלי הייתה קצת לא במקום וכן גם ילדותית.

זה היה יותר התפעלות (למה, חשבת אחרת?) ממה שהתכוונת להתעצבן עליו. אני במקומך הייתי נהנה מהעובדה שיש אנשים שמתפעלים ממך ומחבריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...