מערכת קירור שמן! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור שמן!

sagi_10

Recommended Posts

אוי באמת, זה ישן.

זה לא שמן, זה נוזל בעל תכונות דומות מאוד לתכונות של המים רק ב-2 הבדלים: שהם לא גורמים להתחמצנות (חלודה) ולא מוליכים, וזה מה שמאפשר לטבול את רכיבי המחשב בתוך הנוזל בלי לגרום להם נזק.

החומר פותח בנאס"א והוא עדיין יותר מידי יקר ע"מ שהוא יבוא לשימוש נרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שבכלל זוכרים אותי במיוחד שלא הייתי פה קרוב לחודש... בכול מקרה תודה ועל תדאגו אני עוד יביא ויעזור ככול האפשר לאנשי הפורום ונירא אולי נבוא גם למפגש.. החודש..

יחיאל :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שבכלל זוכרים אותי במיוחד שלא הייתי פה קרוב לחודש... בכול מקרה תודה ועל תדאגו אני עוד יביא ויעזור ככול האפשר לאנשי הפורום ונירא אולי נבוא גם למפגש.. החודש..

יחיאל :yelclap:

נו באמת יחיאל .... אם לא תבוא לא נוכל לקחת לך את המחשב !! בבקשה תבוא!! :lol:

מצפים לראות אנשים במפגש החודש .....

ולגבי החומר הזה ....

אם אתה יודע לבנות מע' מים ולמדת מהטובים וקראת בפורומים הנכונים והרכבת הכול נכון אין שום סיבה שתהיה לך נזילה על החומרה ......

ולגבי ההתחמצנות - כול עוד שאתה משתמש בתערובת הנכונה לא אמור לקרות כלום ואם כול המע' מנחושת בכלל לאמור להיות משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הנוזל של TT לא גורם לקורוזיה ולא מוליך חשמל והוא עולה 70 שקל לבקבוק של חצי ליטר

אומנם לא זול אבל דיו למדפסת עולה יותר

בעצם ניראה לי שדיו למדפסת זה הנוזל הכי יקר

שיש בכלל הוא יותר יקר מבושם ויותר מיין טוב ויותר מנפט (תחשבו על זה שעל כמות כל כך קטנה משלמים הרבה כל כך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הנוזל של TT לא גורם לקורוזיה ולא מוליך חשמל והוא עולה 70 שקל לבקבוק של חצי ליטר

מי אמר דברים כאלה?

נוזלים לא מוליכים זה דבר יקר

הנוזל של TT הוא סה"כ מיים מזוקקים עם עוד כמה חומרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...