כרטיס מסך תוקע את האינטרנט !! (כן כן, אין פה טעות, זה כרטיס מסך) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך תוקע את האינטרנט !! (כן כן, אין פה טעות, זה כרטיס מסך)

Kidney_stonE

Recommended Posts

שלום לכולם

המפרט בחתימה

תיאור הבעיה :

ל X800XL שלי התקנתי את ה CATALYAST 5.7 לפני חודש, והגדרתי CTRL ALT T מחליף תצוגה (מכבה את המסך ומעביר את התמונה ל AV של ה TV, וחזרה)

כשאני מחליף בין התצוגות, לאחר כמה שעות, מהירות האינטרנט יורדת ל-0 (באימיול, בגלישה, בהכל) ואין לי גישה לאייקון של ה LOCAL AREA CONNECTION

הוא כאילו לא מגיב בשורת המשימות, לא משנה כמה אני לוחץ עליו.

אני חייב להפעיל מחדש את המחשב בשביל שזה יסתדר

לקח לי זמן להבין את מקור הבעיה

הורדתי מלא תוכנות שהיו מותקנות ועשיתי מלא בדיקות

מסתבר שזה באמת המעבר לתצוגה שונה שתוקע את החיבור לרשת (למה לעזאזל, מה הקשר ??)

אני מחובר בכבלים, בלי חייגן - חיבור קבוע (MPLS)

המודם מחובר למחשב ב (מעולם לא עשה בעיות אגב, הייתי ב 4 שנים במחשב הישן ולא הייתה בעיה בכלל, וזה עוד היה עם חייגן)

כל אפשרויות צריכת חשמל של ה - מוגדרות נכון (לא לאפשר ניתוק HUBים)

מידע שאולי יכול לעזור :

אני יודע שהדרייברים של ATI עובדים על dot net framework

ואני גם רואה ב APORTS (שזה תוכנה שמציגה באופן גרפי את פקודת netstat) מלא סשנים פתותים של TCP/IP על LOCALHOST (כלומר 127.0.0.1)

אחרי חיפוש בפורומים שונים בחו"ל הבנתי שזה מצב רגיל, ולא וירוס, אלא באמת הדרייבר מתקשר עם הכרטיס מסך על גבי DOT NET FRAMEWORK

תמונה להמחשה :

th_cli.jpg

בקיצור, מה אני עושה בקשר ל"תקיעות" האלה של הרשת ? ברור לי שזו בעיה אצלי איפשהו במחשב, בתוכנה או הגדרה, אבל מה ?

עוד אנשים אולי נתקלו בבעיה כזו ?

יש פה עוד אנשים שיש להם קטליסט והם רואים את כל הסשנים של TCP/IP האלה פתוחים ככה כל הזמן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון פשוט, לא להשתמש ב CCC, ה DRIVERS הרגילים לא צריכים .NET FRAMEWORK ואין להם שטויות..

זה לא ממש פותר את הבעייה, כי עם ה CCC אפשר לעשות הרבה דברים שאי אפשר בשליטה הרגילה, בעיקר עם מצב (והוא משתמש בזה).

מה שנראה לי יותר הגיוני זה לדווח על זה ל ATI כי יכול להיות שזו בעייה לא מוכרת. (ובנתיים או להמנע מלהעביר או באמת להתקין את הדרייברים בלבד ללא ה CCC אם אכן זאת בעיית תוכנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש במצב טלוויזיה שאין ברגיל?

בעיקרון כשאין CCC, אתה פשוט יכול לקבוע שיש שני מסכים - אחד הרגיל של המחשב, והשני של הטלוויזיה. אתה צריך לקבוע מי מהם ראשי (ואז רק בו רואים וידאו!) ואם המסך השני הוא CLONE של הראשון, הרחבה אופקית/אנגית וכדומה. וזהו

ב CCC יש לך מה שנקרא THEATRE MODE (אם אני זוכר נכון) וזה מאפשר לך לראות דברים זהים בשני המסכים (כולל וידאו), ולא רק זה - הוא אוטומאטית מזה על המסך, ושם אותו FULL SCREEN בטלוויזיה. מה שקורה במצב כזה הוא שאתה רואה בטלוויזיה את הוידאו, ותצוגה רגילה (לא פול סקרין) במסך, מה שמאפשר לך לעקוב אחרי דברים אחרים במקביל (הורדות/צריבות/מיילים חדשים שהגיעו ו WHATEVER)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כשאין CCC, אתה פשוט יכול לקבוע שיש שני מסכים - אחד הרגיל של המחשב, והשני של הטלוויזיה. אתה צריך לקבוע מי מהם ראשי (ואז רק בו רואים וידאו!) ואם המסך השני הוא CLONE של הראשון, הרחבה אופקית/אנגית וכדומה. וזהו

ב CCC יש לך מה שנקרא THEATRE MODE (אם אני זוכר נכון) וזה מאפשר לך לראות דברים זהים בשני המסכים (כולל וידאו), ולא רק זה - הוא אוטומאטית מזה על המסך, ושם אותו FULL SCREEN בטלוויזיה. מה שקורה במצב כזה הוא שאתה רואה בטלוויזיה את הוידאו, ותצוגה רגילה (לא פול סקרין) במסך, מה שמאפשר לך לעקוב אחרי דברים אחרים במקביל (הורדות/צריבות/מיילים חדשים שהגיעו ו WHATEVER)

מה זה CCC? איזה תומכים בזה? VIVO? איך מגדירים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CCC זה הדריברים הכי בעייתים של ATI (אלו עם ה .NET), אתה יכול לבחור, כל גרסא מגיע כרגיל או כ CCC

לא הבנתי. :s05:

לגבי 6600GT , אפשר לחבר אותו למוניטור של מחשב ולטלויזיה, ולצפות במקביל במוניטור ב-Desktop, ובטלויזיה בסרטים המופעלים מהמחשב? אם כן, אז זה אינטואיטיבי, או שצריך לעשות משהו מיוחד (להשתמש בתוכנה מסויימת)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר קיים גם בדריברים הרגילים... ללא הCCC...

זה נמאצ בטאב "חפיפה">> שם תלחץ על "אפשרויות מצב תאטרון">> בחלון שנפתח סמן את "מצב תאטרון" וזהו...

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר קיים גם בדריברים הרגילים... ללא הCCC...

זה נמאצ בטאב "חפיפה">> שם תלחץ על "אפשרויות מצב תאטרון">> בחלון שנפתח סמן את "מצב תאטרון" וזהו...

;)

אם אני זוכר נכון, ולא ניסיתי את זה ב-3 גרסאות האחרונות, בלי ה CCC במצב THEATRE לא רואים את הוידאו על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...