השוואה בין כרטיס מסך(6600GT ------6800LE) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין כרטיס מסך(6600GT ------6800LE)

uzana2004

Recommended Posts

שלום לכולם...

הסיפור שלי הולך כך...

המחשב שלי נתקע פתאום אז ניצלתי את האחריות שלי ב-KSP והטכנאי הנחמד זיהה שהכרטיס מסך שלי ה-G6600GT של PINE נדפק

והחליף לי אותו.איך שאני חוזר הביתה, המחשב שוב נתקע... :bash:

ואז שוב הטכנאי אמר לי שהכרטיס הלך...

אז KSP(אני ממש תופס מהחנות הזו וממליץ...)הציעו לי זיכוי על הכרטיס מסך(במחיר שקניתי אותו לפני שמונה חודשים)

ואמרו לי שבמלאי יש להם G6800LE גם של PINE במחיר של 970(משאיר לי יתרה של 140 ש"ח)

אני שאלתי את המוכר מה יותר טוב והוא אמר לי שה-6800LE,טוב יותר בטיפה,אני סמכתי עליו ואמרתי לו שיחליף...

מה שאני רוצה לדעת זה האם יש השוואה באינטרנט בין שני המסכים והאם יש אתר שמפרט לי על הכרטיס מסך הזה(לא של היצרן,

אתר ביקורת)...

תודה לכולם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800LE לא ברמה של 6600GT, ה-6600GT במהירויות סטוק יותר חזק וכדאי.

אני במקומך לא הייתי מסכים להחלפה הזאת, והוא הטעה אותך כשהוא אמר לך שהLE חזק יותר.

אל תתחילו להגיד אחרי OC ופתיחת צינורות שאולי יעבדו ה-LE יהיה יותר חזק, כי לא כל כרטיס LE מצליח בפתיחת צינורות ו-OC מוצלח.

תחזור ל-KSP ותתעקש על 6600GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800LE ברמה של 6600 רגיל בערך  :-\

ממש לא.אני ראיתי בנצים של 6800LE נגד 6600GT וה6800 עקף בחלק מהמקרים במיוחד ברולוציות גבוהות ופילטרים כי יש לו 256 ביט.

אז להשוות אותו ל6600 רגיל זה ממש לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

למה צריך להחליף מאוורר בשביל אוברקלוק קטן?

המאוורר סטוק מתאים

פשוט תוריד את הקובץ

nvtweak.reg

http://nvidia.custhelp.com/cgi-bin/nvidia.cfg/php/enduser/fattach_get.php?p_sid=CkUF1lNh&p_tbl=9&p_id=42&p_created=1102977715&p_olh=0

אתה מפעיל אותו ומאשר, הוא משנה משהו ברג'יסטרי ואז יש לך משהו נוסף במאפייני הדרייברים

שאתה יכול לעשות אוברקלוק

ואם אתה רוצה לתת למחשב לקבוע את האוברקלוק לפי איך שהוא חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להטעות אותך ולתת לך כרטיס מסך חלש יותר בטענה שהוא טיפה יותר חזק זה לא נקרא להיות בסדר!

למרות שההפרש הוא לא הכי בשמיים, עדיין יש הפרש ביניהם.

אני חושב שאתה כבר קיבלת תשובה לשאלה שלך לגביי הבדלי הביצועים. רק עכשיו תחליט אם אתה רוצה לשתוק ולהבליג על המקרה הזה, או ללכת למוכר ולדרוש 6600GT (אם יסכימו בכלל!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...