אנשים למישהו היה את זה או יש שכואב לעלות מדרגות או לרוץ, עזרה בבקשה.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים למישהו היה את זה או יש שכואב לעלות מדרגות או לרוץ, עזרה בבקשה..

gigabot

Recommended Posts

אחרי מספר ימים של עבודה כואב לי לעלות מדרגות ולרוץ, בברכיים יש נקודה כזאת שממש כואבת, בשתי הברכיים במקום זהה, זה מתרפא?

למישהו היה את זה? איך נפטרים מזה יש תרופה שיטת ריפוי? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שרירים זה נקודות כאלה ממש שכואבות אם זה היה שריר זה ממש לא בעיה היית מזהה..

בקשר לאורטופד זה האפשרות האחרונה כי הם אומרים יעבור לבד וזה אף פעם לא עובר, אז רציתי לשאול אולי יש מישהו שהיה לו את זה ונרפא ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הכאב הזה יכול לנבוע מכל מיני דברים

זה שלאחרים היה משהו דומה לא אומר שזה מה שיש לך

חכה יום יומיים. לא עובד לך לאורטופד

איבחון רפואי דרך האינטרנט זה הדבר הכי דפוק שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך את הנעל החדשה הזאת של אדידס עם המחשב בפנים אז יש בהם באג שגורם לכאבי בירכיים , אתה צריך להוריד את הפאץ' החדש (1.6.3.6.7.4)

חוץ מזה אתה חייב כמובן גם דריוורים מתאימים לרגליים שלך ולכל מה שאתה מתכוון לדרוך עליו עם הנעליים

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך את הנעל החדשה הזאת של אדידס עם המחשב בפנים אז יש בהם באג שגורם לכאבי בירכיים , אתה צריך להוריד את הפאץ' החדש (1.6.3.6.7.4)

חוץ מזה אתה חייב כמובן גם דריוורים מתאימים לרגליים שלך ולכל מה שאתה מתכוון לדרוך עליו עם הנעליים

:lol: :lol: :lol: :lol:

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדידס one חחחח למישהו יש מושג מאיפה קונים אותך? ובקשר לכאבים שלך......אם לא תלך לרופא, אוליי בסוף תהיה על כיסא גלגלים, מי יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כואב לך מתחת לפיקה במקרה? אם כן קוראים לזה כאבי גדילה אני חושב... בכל מקרה אם אתה עושה הרבה יש סיכויי גבוה שידפקו לך הברכיים

יש לי ת'כאבים האלה מתחת לברכיים..לא ידעתי שבגובה 1.84 ממשיכים לגבוה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נערכו עשרות מחקרים בקשר לנעליים ובכולם הוכח ששום נעל ,יקרה ככול שתהיה לא עוזרת למנוע נזקים.

בצבא כל כמה שנים בודקים נעלי לעומת נעלי (שכידוע לכם הם לא מהמשוכללות) ואין שום הבדלים בין הנעליים מבחינת מניעת נזקים לגוף.

אורטופד אמר לי שהדבר היחידי שאפשר לעשות בכדי להפחית נזקים זה ללכת ולרוץ על חול רך.

בקשר לכאב שלך , יכול להיות שמה שכואב לך זה הרצועות שהם גידים שמחברים את המיפרקים ,תשתדל לא לכופף את הברך מעבר ל-90 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...