לכל אלה שעורכים/עושים המרה ומתעסקים בצריבת סרטים לDVD! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל אלה שעורכים/עושים המרה ומתעסקים בצריבת סרטים לDVD!

compman112

Recommended Posts

למבינים בינכם ולאלה שקצת מבינים ולכולם

אני רוצה לדעת איזה תוכנה (ואפילו מה יותר טוב בה ומה היא עושה ) הכי טובה לצריבה והמרה של סרט AVI לפורמט ולחיבור תרגום יצירת תפריטים וכו'.

NeroVision Express 3

WINAVI

CyberLink \PowerProducer\CyberLink MakeDVD \PowerEncoder MPEG-4 AVC Edition

VirtualDub

(והאם CyberLink Menu Templates  מכינה תפריטים)

אם יש עוד תוכנות אשמח לקבל את שמותיהם שיהיו פה בת'רד

אני יודע שיש הרבה דיונים בנושא אך דיונים אלו מפוזרים ולא מובנים וחלקיים, אז ת'רד זה יהיה מרכזי בקשר לנושא אפשר לשים בנעוץ

compman112

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשביל קידוד ה AVI לקבצים של אני משתמש ב TMPEGenc 3

לאחר שיש לי קובץ VIDEO וקובץ AUDIO בנפרד

יש שני דרכים שאני מכין את ה

1. אם זה סרט יחיד אני עובד עם IfoEdit ודרך התוכנה יוצר מהקבצי A\V קבצי VOB ולאחר מכן צורב אותם בנרו

2. אם זה קצת יותר מורכב עם סרטוני מעבר , תפריטים ועוד ירקות אני משתמש בתוכנה -Lab Pro

ולאחר שהיא מוציאה קבצי VOB , או שאני צורב עם התוכנה שבא עם ה DVDLAB או NERO .

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם INFERNo רק במקום להשתמש ב TMPEGEnc,אני משתמש ב CCE SP,פשוט אין על CCE,האיכות מדהימה (במיוחד שעושים לפחות 8 passes),היתר בדיוק כמו INFERNo,גם אני משתמש ב DVDLAB PRO,תוכנה מסובכת למתחילים,אבל אפשר לעשות בה הכל!

למתחילים שהאיכות לא חשובה להם כל כך,nerovision express 3 עושה עבודה דיי נחמדה...עם תפריטים ובלאגנים אבל עדיין דיי בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) התוכנות האלה שהמלצתם TMPEGEnc\CCE SP\DVDLAB PRO\IfoEdit מכינה גם תפריט וכו'?

2)ועם מה אתם מטמיעים תרגום?

3) האם צריבת סרט לDVD באיכות אודיו AC3 והפעלת בסלון כשיש סטריאו ישמעו? או שחייב 5.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה

אבל אפחד לא יכול להגיד בדיוק במה הוא משתמש בדיוק בדיוק במה שהוא רוצה לקחת סרט והפוך אותו לDVD עם תרגופ ותפריט?

בשביל שהתר'ד יהיה מסודר שאחרים לא יצטרכו לפתוח בשביל זה ת'רד חדש כש-פה מסודר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 pass לוקח הרבה זמן ..

אם אני רוצה לפנק אז אני משתמש ב CCE SP שהוא באמת מקודד מעולה !

8 passes באמת לוקח הרבה זמן (תלוי במחשב),אבל שווה,גם ככה עדיף לקודד בזמן שלא נוגעים במחשב...אז עושים את זה שהולכים לישון :P

PowerProducer פשוטה מאוד וקלה לשימוש, מאפשרת יצירת תפריטים וקידוד איכותי ביותר בלי תפריטים וסיבוכים.

הבעיה הגדולה היא חוסר אופציית ה-Subtitles.

לכל מקום אתה נדחף עם ה PowerProducer הזה,אתה מחזיק מניות שמה או משהו? איך אתה יכול להשוות תוכנת מיקי מאוס לתוכנות רציניות כמן DVDLAB ו CCE?

אוקיי תודה

אבל אפחד לא יכול להגיד בדיוק במה הוא משתמש בדיוק בדיוק במה שהוא רוצה לקחת סרט והפוך אותו לDVD עם תרגופ ותפריט?

בשביל שהתר'ד יהיה מסודר שאחרים לא יצטרכו לפתוח בשביל זה ת'רד חדש כש-פה מסודר?

אבל גם inferno וגם אני הסברנו לך במה אנחנו משתמשים,תוכנות מסובכות למתחילים,וגם יקרות לקניה (אופס השתעלתי :P) אבל התוצאה הסופית מדהימה.

אם אתה רוצה תוכנת המרה מ AVI ל פשוטה,נוחה,תומכת בתפריט דיי בסיסי אבל גם תומכת בתרגום,אז תוריד TheFilmMachine כאן:

http://members.home.nl/thefilmmachine

אני ממליץ שתוריד את הבטא,עובדת נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מקום אתה נדחף עם ה PowerProducer הזה,אתה מחזיק מניות שמה או משהו? איך אתה יכול להשוות תוכנת מיקי מאוס לתוכנות רציניות כמן DVDLAB ו CCE?

שמע, זו תוכנה נוחה מאוד ופשוטה, ויש הרבה מאוד משתמשים שרוצים בסך הכל לצרוב סרט AVI ל- שלהם או לעשות איזה מצגת חביבה, והתוכנה עושה את עבודתה על הצד הטוב ביותר.

אני ניסיתי כמה תוכנות וכולן מסובכות, מלאות אופציות ותפריטים ונאלצתי לשבת מול המחשב שעות ולחפש קודקים מתאימים או מה שזו לא יהיה - ובסוף זה גם לא עבר - אז מה צריך את כל זה כשיש לך תוכנה פשוטה כמו ה-PowerProducer שעושה את העבודה בקלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,יכול להיות שאתה צודק...בכל מקרה אני עדיין ממליץ על The Film Machine.

איזה אפשרויות יש שם והאיכות יוצאת פצצה?

לא אכפת לי כמה זמן יקח ו להמיר אם היא למתחילים או למקצועיים (חחחחחחחחחח עדיף למתחילים)

האיכות יוצאת טובה ?

אני גם ממליץ על POWER PRODUCER האיכות טובה והממשק נוח מאוד ובשביל המשתמש הממוצע כמוני שכל מה שהוא רוצה זה להעביר סרט זה עושה עבודה טובה מאוד

איזה אפשרויות יש שם? האם אפשר להכין תפריטים? (לא למצגת אלא לסרט שנקרע מDVD)

ואם איזה תוכנות אתם משתמשים כדי להטמיע תרגום לסרט לפני ההמרה וקידוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני רוצה לצרוב לDVD שלי עם צורב רגיל אני דבר ראשון מצמיד כתוביות עם התוכנה וירטואל דאב וגם עושה מסך רחב

ומקודד בdivx/xvid (מה שהDVD שלי קורא) וצורב ככה...

אבל במקרה שלך שאתה רוצה לצרוב לDVD אחרי שהשתמשת בוירטואל דאב על מנת להצמיד כתוביות אני ממליץ TMPGEnc 2.5 או 3

לי במקרה יותר נוח להשתמש בגרסה הישנה 2.5 אולי לך לא.. אבל אתה עדיין יכול לנסות בשתיהן.... ואם אתה לא מסתדר עם התוכנה הזאת,

(שלדעתי היא מאוד פשוטה)

אפשר להשתמש בתוכנה winavi אבל בכל מקרה אתה צריך חבילת מקודדים  http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=1075&s=42

שתוכל לקודד. אבל לדעתי אם אתה רוצה להמיר לפורמט של אתה צריך להשתמש בתוכנה nero vision.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...